0

@Hasszz Niby szału nie ma ,ale jednak z kilkudziesięciu czy kilkuset filmów obejrzanych na poziomie kilku lat, ten i może jeszcze kilkanaście innych jakoś mi zapadły w pamięć. Głównie dlatego, że daje do myślenia

1

@Kgorecki2500 Ale jakby go odnieść do realiów całego świata to tak to właśnie wygląda - "kraje cywilizowane" marnują żywność bez powodu, kraje Trzeciego Świata cierpią głód. A tak naprawdę żywności starczyłoby dla wszystkich.

4

@marcin62 A to dopiero początek ich zalet ...

11

@barcelonaLM "Garstka osób chce rozbić układ, który .. no .. trwa" Brawo Pani senator za szczerość.

1

@SkilledHydra16 Kurczę szkoda go na MLS.

6

@kondzix2115 Dokładnie - skoro jakieś Mudryki czy Rajsy chodzą ponad 100 mln to de Jong ponad 160 mln powinien kosztować.

1

@Tomo1989 Przyczyną był pusty mózg - adrenalina to by była gdyby kogoś poniosło przez moment, ale sądząc po wpisach to jednak brak mózgu był główną przyczyną

1

@MesQueUnClub96 Z Putinem.

1

@Yoshi94 Skąd wiem, że nie wpływa na wzrost przyrostu? Stąd że notujemy jego spadek. Natomiast czy ten spadek jest mniejszy z tym programem niż bez niego? To już sfera dywagacji bo nie da się tego zmierzyć.

0

@Matheu12 Pomijając wszystko inne co napisałeś, to wiesz, że program 500+ nie wpływa na wzrost przyrostu naturalnego? Wiesz to prawda?

0

@Bartula Netflix kręci jakiś film o zombie czy o co chodzi?

2

@Medium Chłopie - to jest i tak o wiele łatwiejsze niż szczepionki, wirusologia, pirotechnika sylwestrowa, aborcja czy konstytucja.

3

@kynio302 Człowiek który to wymyślił powinien sczeznąć w ogniu piekielnym.

0

@DonCarletto No właśnie co? Kluby z Arabii grają w azjatyckiej Lidze Mistrzów - UEFA tam nie ma nic do gadania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Na początek niech ich uchroni przed spadkiem...

0

@DonCarletto Ciekawa opcja. Tylko co UEFA ma do gadania w temacie azjatyckiej Ligi Mistrzów?

0

@Tomo1989 Marka samochodu pewnie przypadkowa...

1

@zenoowity Chodzi też o to, że napastnik musi się liczyć z tym, że ofiara może posiadać broń. A liczby ataków które nie doszły z tego powodu do skutku nie są ujęte w statystykach.

1

@Kamil689 Testy powinny robić też wyborcy.

0

@betonito Kto niby wylewa te żale i gdzie?

1

@Medium Na miejscu tych co usuwają te śmieci z jezdni to choćby dla jaj bym wyjął jakąś piłę łańcuchową i odpalił szykując się jak tu najlepiej do tej ręki podejść.

0

@SteuerFreiMoney No to nieźle się tam cackają.

1

@RoberDzik Polityka bez Pana Janusza byłaby po prostu nudna.

1

@Macio93 To nie jego wina,ale nawet jesli w małym stopniu by się do tego przyczynil to medal powinien dostać

0

@SteuerFreiMoney To co oni tam ci śruby wykręcają na przeglądzie i je mierzą?

2

@xvcWinterSoldier Faceci jeszcze w miarę łagodnie ich usuwali,a najlepsza ta babka - za włosy i won.

5

@Kozinho. To jest ich problem. To oni powinni się liczyć z tym,że jadąc z taka prędkością mogą napotykać na drodze jakąś przeszkodę,a nie pieszy,że napotka na drodze kogoś z taka prędkością.

5

@Tomo1989 Całe szczęście,że nikogo postronnego za sobą nie pociągnęli na tamten świat.

0

@RomanHoffer Ten co napisał że on ma sumieniu kogoś to sam nie ma mózgu w swoim pustym łbie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?