1

Czy Rambla wie czy coś się dzieje na Litwie? Setki aut osobowych z litewską rejestracją kieruje się na zachód przez Mazury. Jadą rodziny z dziećmi.

0

@HarveySpecter Kolory też ale sam kształt jeziora z tej perspektywy wygląda jakby było sztucznie stworzone na planie prostokąta.

0

@Szklaner Co do pytania 12 które zadałeś to właśnie podałeś bardzo dobry powód dla którego warto wspierać takiego kogoś aby tu wrócił. Choćby po to aby przywiózł ze sobą te pieniądze co tam zarobił i wydawał je w naszym kraju. Natomiast jak to wsparcie miałoby konkretnie wyglądać to już oczywiście inna dyskusja.

2

@Kessie Jakieś takie sztuczne.

2

@koksik2700 Punkt 1 i punkt 12 jest ze sobą sprzeczny. Co do punktu 7 to Konfederacja była jedyną partią obok PSL,która wystąpiła przeciw zakazowi uboju rytualnego. Teraz zmieniają zdanie w tym temacie?

3

Jak typa lubię,tak teraz życzę mu jak najgorzej. Niech kończy tę przygodę jak najszybciej.

0

@tbas Podobny trochę do Joaquina Phoenixa na tym początkowym ujęciu.

0

@tbas Pytanie tylko kto się zgodził na wprowadzanie tych poronionych opłat ze emisje CO2. Pewnie się okaże, że przygania kocioł garnkowi.
PISPO - jedno zło. MimowszystkoDU-a. A kto umar ten nie żyje.

0

@gumaz Ja bym zakazał w ogóle używania telefonów w szkole.

0

@Odcinkowy Przecież to jest martwy przepis. Kolorowy orzeł to nie biały orzeł więc według niektórych nie ma mowy o znieważaniu. Znieważanie byłoby według nich chyba jedynie wtedy gdyby dotyczyło idealnego odwzorowania symboli zawartych w tym przepisie. A jak zmienią choćby jeden element w tym odwzorowaniu to już według nich nie podlega to ochronie. Kpina z logiki.

5

@SenseiFCB Nie łam się. Te 5 latek szybko zleci.

0

@Chucky Jak można grać w książkę? Książki to się czyta a nie w nie gra.

1

@Miszak Dla mnie na chwilę obecną to drugi albo raczej trzeci Demir. Jak zobaczę go w koszulce Barcy to wtedy wyrobię sobie zdanie na ten temat.

0

@Janas11224 "Co więcej, nie ma z tego żadnego zysku" - czasem jest, bo trzeba odzyskać monetę. No chyba ze stał już odpięty. Poza tym gdyby każdy zostawiał wózek gdzie popadnie to ciężko byłoby poruszać się po parkingu.

1

@Przemek2323 Oczywiście, że jest dokładnie odwrotnie. Te czynniki działają niesamowicie na ich korzyść. Opozycja której tak naprawdę nie ma oczywiście nie stawia żadnej przeszkody pisowi, ale dodatkowo wszystkie te czynniki spadły im jak manna z nieba.

0

@marcin62 Co to w ogóle są te "kaszojady"?

0

@Granto To,że więcej o tym pisano nie oznacza, że teraz działa mniej w tym temacie. Z drugiej strony o Torre chyba zabiegał a potem coś nie pykło. Może stąd ta ewentualna zmiana.

0

@clyde Znieczulica znieczulicą ale po co mieszasz do tego kwestię płci? Serio uważasz że to miało główny wpływ na zachowanie tych .... (wstaw dowolny epitet). Ale tak swoją drogą to naprawdę ciężko uwierzyć w tę relację - przecież to niepojęte. Jeśli tak było to naprawdę jakiś koszmar.

1

@JordiAlbion Są różne społeczności widocznie - w moich oczach taka osoba ma zero szacunku.

0

@JordiAlbion Bo są na to inne pejoratywne określenia.

4

@Albatros Ja myślałem że jeśli chodzi o te zwierzęta to one robią tylko te dymy na ulicach. A okazuje się ze jeszcze uwalniają swoich zza kratek.

9

@marcin62 "jak koleś wyruch* pól osiedla to ma opinie giga chada". Cokolwiek znaczy to okreslenie "giga chada" to w moich oczach ma taką samą opinię jak ta potencjalna puszczalska.

0

@Survier Nie wiem gdzie pracujesz i co jadasz razem z rodziną ale jaki procent twoich zarobków wydajesz na jedzenie? I ile jedzenia ewentualnie marnujesz? Myślę,że jednak więcej wydajesz na różne inne rzeczy niż na same jedzenie.

0

@Borry Klub (bądź kibice klubu) który liczy na walkower będzie mógł opłacić jakichś prowokatorów aby to robiły na stadionie przeciwnika.

5

@Survier Tyle,że w tamtych czasach nie miałbyś nawet pojęcia o dziełach sztuki na świecie poza tymi gdzie dotarłbyś pieszo o ile miałbyś na to czas ale pewnie byś nie miał bo martwiłbyś się o pokarm a nie o jakieś dzieła sztuki.

0

@Dari0G Nie o to chodzi. Może źle na ten problem spojrzałem bo tylko przez pryzmat tych obozów które wymieniłeś, a chodzi jeszcze o przymusowych robotników których Niemcy ściągali do siebie. Jednak ten system z racji tego, że obowiązywał stosunkowo krótko nie przekształcił się jeszcze w to co występowało na plantacjach w USA czy w różnych koloniach. Gdyby Niemcy wygrali wojnę to prawie na pewno tak by się stało. Przede wszystkim nie doszło do tego ,że nowe pokolenia tych zniewolonych białych urodziły się i wychowały już w niewoli. Ani do tego, że nowe pokolenia Niemców dorastałyby z poczuciem tego, że to coś normalnego, że grupy podludzi mają im usługiwać. Tak więc najważniejsza różnica jest taka, że ten system jeszcze się nie wykształcił a co do Murzynów to się wykształcił i działał przez stulecia.

0

@Dari0G "A czym oni różnili się od Murzynów na plantacjach?" Tym,że jak uciekli z takiego obozu to owszem mogli wpaść przy próbie legitymowania,ale ścigały ich raczej odpowiednie służby. A Murzyna który uciekł z plantacji mógł ścigać czy wydać każdy obywatel i nie trzeba go było nawet specjalnie legitymować aby go wykryć. To był inny system. Aczkolwiek gdyby Niemcy wygrali wojnę to mogło się to potoczyć w podobnym kierunku

0

@FcPortoFan1999 Pewnie siedzi i zaciera ręce bo nic nie musi robić ,a działa maksyma "dziel i rządź"

1

@PatrychoO Przecież to wszystko to jeden owoc.

0

@bari_94 No a co nie było tak? Kwestia jak przedstawia się fakty. Można przegrać wyścig w którym bierze udział dwóch rywali,ale można też zająć zaszczytne drugie miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?