1

@Kgorecki2500 Polecam książkę na temat tego nietuzinkowego człowieka. Choć to co robił w starszym wieku,czyli prowadzenie podwójnego życia już mniejszą chlubę mu przynosi.

9

@Azi Ech te rezolucje europarlamentu. Warte mniej niż energia i surowce zużyte na ich wyprodukowanie...

1

@DaPidejpi Upałom mówimy stanowcze NIE.

0

@Deviler Raczej nie - w szerszej wypowiedzi nadal odcina się od Mentzena, a wręcz zarzuca mu że Sławomir kłamie wypowiadając się jakoby Marciniak doskonale wiedział,że bierze udział w spotkaniu politycznym.

0

@KrychaFCB "tak jak swój idol"? Po jakiemu to?

3

@Kgorecki2500 Po co się szufladkować? Nie lepiej z każdej z tych kuchni wybrać to co nam akurat najbardziej smakuje?

1

@kamil9040 Kraje wysoko rozwinięte już próbowały sięgać po pracowników z Bliskiego Wschodu i eksperyment nie wypalił. Ale sięgnąć po nich i jeszcze ich uzbroić to dopiero byłoby mistrzostwo.

2

@michal26 Ludzkość to jednak najbardziej nieudany eksperyment w historii wszechświata.

27

@Patrykl145 Kiedyś Stonoga dojechał takiego cwaniaka - nie wiem czy to jeszcze jest dostępne,ale dotarł do jego pracodawcy,groził mu pozwem i że go zniszczy - gość przez telefon go błagał i przepraszał za wszystko.

0

@Katalończyk 99 Racja - z drugiej strony ja bym się spalił ze wstydu idąc na ślub czy gdziekolwiek gdzie mnie ktoś zaprasza "na krzywy ryj".

1

@Brashearr Przede wszystkim Polska nie powinna samotnie stawać naprzeciwko Brukseli w tym temacie. Takie kraje jak Litwa, Łotwa,Słowacja Rumunia czy Węgry powinny mówić jednym głosem i walczyć o swoje - czyli o to aby nie ponosić głównych konsekwencji brukselskich decyzji.

0

@LM10GOAT Vinicius.

6

@Criss18Barca Oni tam się już tacy chyba rodzą...

0

@Bogan Ależ oczywiście,że tak. Niczego im nie odmawiam. Tyle,że nie jest tak,że dziś liczą się tylko kluby-państwa i finansowi giganci z PL,a reszta jest daleko w tyle.

0

@Bogan I dlatego taki Inter do ostatnich minut sprawiał tyle problemów wielkiemu City?

1

@Herbert Mogliby w sumie zmienić już nazwę tych rozgrywek, bo słusznie dla ich atrakcyjności czy też nie, mistrzów jest tu tyle co kot napłakał.

0

@Encore No i jak na dłoni widać jak niesprawiedliwy to sport.

0

@Gall Trochę może inne przypadki,ale Pique i Alba zaliczyli udane powroty do klubu,ale chyba nie z wypożyczenia

0

@Faro Jeśli do tego dojdzie to mam nadzieję,że okaże się wyjątkiem,ale raczej bym na to nie postawił.

0

@Faro Jakoś prawie nikt kto odchodzi z Barcy na wypożyczenie potem tu nie robi kariery. Czasem ktoś błyśnie i wraca,ale potem i tak nic z tego.

0

@A4ron W kwietniu Napoli grało trzy razy z Milanem. Zaliczyło dwie przegrane i jeden remis. I ktoś uważa,że są półkę wyżej bo oklepało w lidze więcej średniaków niż Milan?

1

@barcanawieki Szczerze to żadne z tych wymienionych

7

@RanDiFCB Oho. Zaczyna się podobna narracja jak wobec Roberta gdy odchodził. Czyli coś jest na rzeczy.

0

@Bogan Czyli taka potencjalna kara zdecydowanie lepiej spełni swoje prewencyjne zadanie wobec tego lepiej zarabiającego. Piszemy tutaj o czymś czego można uniknąć. Natomiast podatki płaci każdy (pomijając kruczki prawne aby to uniknąć), a tu dopiero jest rażąca niekorzyść wobec osób lepiej zarabiających - nawet nie tylko kwotowa ale i procentowa.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Nie znam tej sprawy dokładnie - ale z tego co mi się obiło,to typ dostał papiery w Szwecji, więc chyba mógł legalnie i do nas przyjechać i nikt by mu tego nie mógł zakazać,więc raczej wielkiej zasługi naszych władz,że nas jakoby chronią przed podobnymi aktami terroryzmu bym w tym nie upatrywał.

0

@FireBarca1899 To że trzeba sprzedać to wiadomo,ale nie jest powiedziane kogo i inaczej się siada do negocjacji gdy Xavi ogłosi,że np Ferrana skreśla,a inaczej gdy powie,że nadal na niego liczy. Zawsze to daje jakiś punkt podparcia w negocjacjach.

0

@FireBarca1899 A ty jak coś sprzedajesz, to ogłaszasz i rozpowiadasz że jest to szrot, złom i w ogóle niewiele wart, czy jednak sprawiasz wrażenie,że to dobry sprzęt i podkreślasz zalety i że ci wcale nie zależy na pilnej sprzedaży, by podbić cenę?

13

@Janas11224 Po co w ogóle pić colę skoro można pić wodę?

2

@jacob345 Z Griezmannem też było niczego sobie.

0

@Barcaa12 No tak. Wina Tebasa. Widać propaganda podziałała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?