@barcelonaLM Tutaj piszą tylko o LM więc do tego się odnoszę. A tak na serio to czekam na jakieś oficjalne wykluczenie - póki co to olewam to ciepłym moczem.
@LS "obowiązek emitowania wyłącznie materiałów bezstronnych politycznie i kulturalnie" - to takie materiały da się w ogóle stworzyć w obecnych czasach? Wszystko w zasadzie można podciągnąć pod łamanie tych wytycznych.
@BorzyKrzys Wielu trenowało Real, ale jednak Mourinho zapisał się w tej historii trenerów Realu jak najgorzej. To za jego kadencji klasyki były pełne kontrowersji. Co nie zmienia faktu, że jak najbardziej można dziś kibicować Romie.
@LS Nie chodzi o odebranie mocy 8kW ale o chwilowe obniżenie napięcia w sytuacji gdy zbliża się do granicy przy której falownik by się wyłączył. To nie wymaga odbioru całej mocy produkowanej w danej chwili. Oczywiście każdy ma inne uwarunkowania - jeśli nie masz pomysłu czy możliwości aby zastosować jakies odbiorniki to chyba nic nie poradzisz - można jeszcze pisać pismo do elektrowni aby dokonała pomiary i ewentualnie obniżyła napięcie,ale to raczej fikcja.
@LS Są na to sposoby. Trzeba zainstalować inteligentne gniazdka i zapewnić odbiorniki prądu - np grzałki wody aby w razie przekroczenia napięcia uruchamiały się i wtedy falownik nie będzie się wyłączał. Ktoś na yt skonstruował jeszcze inny sposób - który działa w oparciu nie na napięciu,ale na inny pomiar.
@Nazio87 Nie bardzo rozumiem czemu ma służyć jakaś rewolta? Zmiany można osiągnąć na inne sposoby,ale skoro ludzie to mają gdzieś to jak ich chcesz zachęcić do rewolucji?
@draxidox Jeszcze warto by było podobne obrazki rozpowszechnić na całym świecie - zwłaszcza w miejscach z których ci ludzie przyjechali aby stanowiło to przestrogę dla innych co ich czeka gdy zdecydują się na podróż do Białorusi.
@Kgorecki2500 Straszne to by było wtedy gdyby natura pozwoliła na to aby ten ptak najwyraźniej pod jakimś względem nieprzystosowany do przeżycia w danym środowisku przekazał swoje geny potomstwu.
0
@barcelonaLM Tutaj piszą tylko o LM więc do tego się odnoszę. A tak na serio to czekam na jakieś oficjalne wykluczenie - póki co to olewam to ciepłym moczem.
0
@marcin62 Czyli znowu nas czeka Liga Europy
1
@Szklaner Trochę śmieszkuję,bo wiem co chciałeś przekazać,ale z tym Trynkiewiczem to jednak lekko naciągany przykład.
0
@LS "obowiązek emitowania wyłącznie materiałów bezstronnych politycznie i kulturalnie" - to takie materiały da się w ogóle stworzyć w obecnych czasach? Wszystko w zasadzie można podciągnąć pod łamanie tych wytycznych.
4
@Szklaner Trynkiewicz jest popularnym youtuberem?
1
@kejdzi Chodzi o to, że być może Barca tak naprawdę wcale nie chce go sprowadzać...
0
@Bartula Mou oczywiście jest burakiem,ale ta sytuacja o tym akurat wcale nie świadczy.
0
@Kuba_1 Messi przed Maradoną i Pele? Jakiś żart chyba.
1
@Ptasior Na tle Sampaoliego to niejeden mógłby być uznawany za cudotwórcę. Co nie zmienia faktu,że należy się wielki szacunek dla Mendilibara.
0
@MesQueUnClub22 Aha. Ale to i tak wiadomo o kogo chodzi.
0
@BorzyKrzys Wielu trenowało Real, ale jednak Mourinho zapisał się w tej historii trenerów Realu jak najgorzej. To za jego kadencji klasyki były pełne kontrowersji. Co nie zmienia faktu, że jak najbardziej można dziś kibicować Romie.
0
@Medium Że też ktoś jeszcze nadal rozpowszechnia co ta osoba wygaduje. Powinna mieć dożywotniego bana na wszelkie media.
1
@Cotutajsiedzieje Wyskoczyłem z radości. Szkoda, tylko że Muani nie wykorzystał swej szansy.
0
@BorzyKrzys Roma.
0
@arasz1819 Ciut weselej? Lekkie niedopowiedzenie.
1
@pt9 Ousmane to to?
1
@arasz1819 Pociesz się myślą,że niektórzy mają gorzej. Choćby nasi sąsiedzi na Ukrainie.
0
@bartekvisca Tu tak nie zadziała bo państwo nie ma monopolu na żywność.
1
@LM10GOAT Podpis zdjęcia powinien brzmieć - "Zespół Coldplay i jacyś fani"
1
Kurła - no co trzeba mieć we łbie aby się tak zachować - https://gazetaolsztynska.pl/gizycko/937589,Grozil-dziewczynce-i-ukradl-jej-telefon.html
17
@Zoker Szczęściarz - u nas zamontowali drzwi i nie dało rady wejść.
1
@LS Nie chodzi o odebranie mocy 8kW ale o chwilowe obniżenie napięcia w sytuacji gdy zbliża się do granicy przy której falownik by się wyłączył. To nie wymaga odbioru całej mocy produkowanej w danej chwili. Oczywiście każdy ma inne uwarunkowania - jeśli nie masz pomysłu czy możliwości aby zastosować jakies odbiorniki to chyba nic nie poradzisz - można jeszcze pisać pismo do elektrowni aby dokonała pomiary i ewentualnie obniżyła napięcie,ale to raczej fikcja.
1
@LS Są na to sposoby. Trzeba zainstalować inteligentne gniazdka i zapewnić odbiorniki prądu - np grzałki wody aby w razie przekroczenia napięcia uruchamiały się i wtedy falownik nie będzie się wyłączał. Ktoś na yt skonstruował jeszcze inny sposób - który działa w oparciu nie na napięciu,ale na inny pomiar.
3
@Comentateiro Tak swoja drogą to ciekawe jak te ceny by wyglądały gdyby pominąć te klimatyczne narzuty.
0
@Survier Nie każdy widzi ten podział tak samo - tu ciekawy filmik na ten temat -
1
@Nazio87 Nie bardzo rozumiem czemu ma służyć jakaś rewolta? Zmiany można osiągnąć na inne sposoby,ale skoro ludzie to mają gdzieś to jak ich chcesz zachęcić do rewolucji?
8
@Sulimo Czarny Tarzan?
1
@draxidox Jeszcze warto by było podobne obrazki rozpowszechnić na całym świecie - zwłaszcza w miejscach z których ci ludzie przyjechali aby stanowiło to przestrogę dla innych co ich czeka gdy zdecydują się na podróż do Białorusi.
7
No no Valencia - ale ty mnie zaimponowałaś w tej chwili...
1
@Kgorecki2500 Straszne to by było wtedy gdyby natura pozwoliła na to aby ten ptak najwyraźniej pod jakimś względem nieprzystosowany do przeżycia w danym środowisku przekazał swoje geny potomstwu.