@Kondziubarca Arabowie rozbiją bank i Messi będzie miał dylemat. Sądzę że sprowadzenie Leo do jednej ligi z Ronaldo zapewniłoby im pewny grunt pod mundial w Arabii więc na pewno mają tam chęć aby to zrobić.
@Tasde Toteż ja prawdopodobnie odpuszczam sobie najbliższe wybory a może i nawet całkiem bo już mnie ten teatrzyk znudził. Dla mnie tam wszyscy siebie warci.
@Tasde Te ustawy to akurat Mentzena były - czyli ani to środowisko Brauna ani Bosaka. Natomiast co do reszty to tak jak pisałem - każdy sam niech to sobie ocenia. A akurat Sejm jest niestety pełen podobnych osób. Czy są dla takich osób jakieś alternatywy? Ktoś kto odnosi sukcesy w życiu zawodowym raczej tego nie rzuca i nie idzie w politykę,no chyba że ma jakieś zamiłowanie do władzy itp. Albo już jak kończy karierę.
@Tasde Jeśli mówią i oczywiście faktycznie robią coś na rzecz tego co mówią,to co tu wnosi ich życie zawodowe? A to już niech każdy sam oceni jak się wywiązują ze swych słów.
@Cotutajsiedzieje Zdecydowanie ta pierwsza, zwłaszcza że nie wiemy ile pani Lewandowska musiała się naharować aby się przykleić do Roberta. Edit - muszę tu zmieścić małe sprostowanie gdyż padłem ofiarą fejknewsa - Świątek wcale nie wypowiedziała tych słów - ich autorem jest tenisista Denis Shapovalov, który zareagował na te słowa Świątek - "Chciałabym zobaczyć, jak WTA się rozwija, zyskuje na popularności, zmniejsza różnicę między WTA i ATP pod względem nagród pieniężnych i przyciąga fanów. Nasz tenis budzi te same emocje, co ATP. Jest coś, co można znaleźć w kobiecym tenisie, czego nie znajdziesz w ATP." A to jednak mała różnica - nie jest to jakaś roszczeniowa postawa - "wyrównajcie nam płace, bo tak trzeba" - tylko wizja w której WTA najpierw zyskuje na popularności co przełoży się na zarobki.
@kolomen2 Ja wybrałem Amice z powodu dostępności do części zamiennych w przystępnych cenach (przynajmniej na czas zakupu tak było z tego co patrzyłem). Póki co działa.
@Poro6niec Jasne. I dlatego odstawił Pique i Albę na boczny tor. Xavi sentymenty raczej odstawia na bok i nie sądzę aby w sprawie Busquetsa było inaczej.
1
@Arkon Zdałbym się na zdanie Xaviego w tym wyborze, aczkolwiek osobiście wolałbym Leao.
0
@tobiasson92 Ja tam znam takich policjantów którzy piją alkohol. Co w tym dziwnego czy śmiesznego?
0
@Kondziubarca Rothen? Top.
0
@Kondziubarca Arabowie rozbiją bank i Messi będzie miał dylemat. Sądzę że sprowadzenie Leo do jednej ligi z Ronaldo zapewniłoby im pewny grunt pod mundial w Arabii więc na pewno mają tam chęć aby to zrobić.
0
@Explode Tak - na tamten czas ta decyzja właśnie tak była argumentowana. Natomiast dziś z perspektywy czasu możemy już ją ocenić jako błędną.
0
@Tasde Toteż ja prawdopodobnie odpuszczam sobie najbliższe wybory a może i nawet całkiem bo już mnie ten teatrzyk znudził. Dla mnie tam wszyscy siebie warci.
3
@Explode Chodzi raczej o to wymuszenie obniżki.
0
@Tasde Te ustawy to akurat Mentzena były - czyli ani to środowisko Brauna ani Bosaka. Natomiast co do reszty to tak jak pisałem - każdy sam niech to sobie ocenia. A akurat Sejm jest niestety pełen podobnych osób. Czy są dla takich osób jakieś alternatywy? Ktoś kto odnosi sukcesy w życiu zawodowym raczej tego nie rzuca i nie idzie w politykę,no chyba że ma jakieś zamiłowanie do władzy itp. Albo już jak kończy karierę.
0
@GeneralXavi No i to już jest konkretny powód aby się jednak napić.
2
@FcPortoFan1999 Ale co zdobyli z dnia na dzień 15 punktów to ich.
0
@Tasde Jeśli mówią i oczywiście faktycznie robią coś na rzecz tego co mówią,to co tu wnosi ich życie zawodowe? A to już niech każdy sam oceni jak się wywiązują ze swych słów.
0
@Kinginiesta Kiedyś to było- a potem przyszedł Panenka i się skończyło.
0
@Lionel_Messi10 O Icardi. To on jeszcze gdzieś gra?
0
@MesQueUnClub96 Za chwilę starcie Lens - Marsylia. Czyżby wtedy wyłonił się miszcz Francji?
0
@Sulimo Jak już to raczej Arsenal. Ale wciąż liczę że jednak będzie to PSG gdy przegra ligę.
0
@KrwawiaceoczyVEB Ciekawostki z cyklu "Kogo to?"
Z dystansem.
0
@nuevojugador No i za to ma u mnie plusa.
0
@gumaz Przecież to są dwie różne rzeczy- można wyjść i na to i na to.
0
@Medium A czy każdy klub którego się nie lubi musi coś komuś zrobić?
0
@Cotutajsiedzieje Zdecydowanie ta pierwsza, zwłaszcza że nie wiemy ile pani Lewandowska musiała się naharować aby się przykleić do Roberta.
Edit - muszę tu zmieścić małe sprostowanie gdyż padłem ofiarą fejknewsa - Świątek wcale nie wypowiedziała tych słów - ich autorem jest tenisista Denis Shapovalov, który zareagował na te słowa Świątek - "Chciałabym zobaczyć, jak WTA się rozwija, zyskuje na popularności, zmniejsza różnicę między WTA i ATP pod względem nagród pieniężnych i przyciąga fanów. Nasz tenis budzi te same emocje, co ATP. Jest coś, co można znaleźć w kobiecym tenisie, czego nie znajdziesz w ATP."
A to jednak mała różnica - nie jest to jakaś roszczeniowa postawa - "wyrównajcie nam płace, bo tak trzeba" - tylko wizja w której WTA najpierw zyskuje na popularności co przełoży się na zarobki.
0
@SuperPatsonFCB Dramat zważywszy na fakt,że to tak naprawdę własny organizm funduje sam sobie te zbędne cierpienie.
0
@NeKenI Czarno-białe. Co ty zebry nigdy nie widziałeś?
0
@Transu96 Umowa umową,ale przykłady Bojana i po części też Fatiego pokazują,że trzeba ostrożnie z młodymi talentami coby ich psychicznie nie spalić.
0
@kolomen2 Ja wybrałem Amice z powodu dostępności do części zamiennych w przystępnych cenach (przynajmniej na czas zakupu tak było z tego co patrzyłem). Póki co działa.
0
@KlonaZepan No i już mi się nie podoba.
0
@pluszek Jeśli działa tak jak maść na szczury to pewnie warto zastosować.
0
@PatrykBarca I to jest argument. Nie po to ktoś wymyślił denaturat,aby go nie pić. Zdrówko.
3
@Poro6niec Jasne. I dlatego odstawił Pique i Albę na boczny tor. Xavi sentymenty raczej odstawia na bok i nie sądzę aby w sprawie Busquetsa było inaczej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys Aby najpierw zmyć coś cokolwiek to jest to może aceton. A potem to nie wiem- może jakaś soda kaustyczna,wrzątek i sól.