@MesQueUnClub_87 Wał to dopiero będzie gdy to co powiedział Kaczyński o skupie i dopłacaniu aby zboże było po 1400 zł stanie się rzeczywistością. Ciężko mi to sobie wyobrazić, ale ta władza już mnie niczym nie zaskoczy. Wyszedłby podwójny wał gdyby ci co skupili te ukraińskie zboże po niskich cenach, teraz by je odsprzedali po 1400 zł. Paranoja.
@Ktos11111 Fakt jest taki, że ze dwa sezony temu to walczyliśmy o miejsce w top 4 dające awans do LM, a teraz mamy mistrza na wyciągnięcie ręki. Warto docenić to co mamy obecnie bo mogło być dużo gorzej.
@Kidd Faktycznie - myślałem że już nie mają szans,ale teraz mogą się zbliżyć na 6 punktów straty do czwartego miejsca,a czekają ich bezpośrednie mecze i z Milanem i z Interem. A cała czołówka ma do końca kilka meczy bezpośrednich w których ktoś potraci punkty.
@arsenallondyn0 Hertha to już od dłuższego czasu zawodzi. A najlepsze jest to,że mieli tam takie mocarstwowe plany a taki klubik z Berlina jak Union w kilka sezonów osiągnął top Bundesligi,a Hertha walczy o utrzymanie
@Kengo Teraz wiele podobnych produkcji powstaje - choćby biografie sportowców,którzy nadal kontynuują karierę. Patrząc na to z ekonomicznego punktu widzenia to ma to sens,bo fani interesują się bardziej celebrytami czy znanymi osobami którzy są właśnie teraz w centrum uwagi,a ci którzy odeszli czy zakonczyli karierę juz budzą mniejsze zainteresowanie.
@Kinginiesta Ciężki wybór między tymi milionami,a powrotem do 18 lat. No ale jeśli miałbym wrócić z powrotem do wieku 18 lat ale bogatszy o aktualną wiedzę i doświadczenie to bym chyba się na to skusił.
@Barca_bwo A co jeśli to jest jakaś odwrócona sytuacja - np. wyobraź sobie, że teraz grupka tej ofiary wyłapuje pojedynczo tych agresorów i pastwi się nad nimi jak ci w tym momencie -w ramach "zemsty" i by poczuli jak to jest gdy grupa napada na jednego - według ciebie dopuszczalne by to było czy nie?
@pt9 Na razie to nie wiadomo, czy ten sezon powstanie bo Costner stwarza jakieś problemy. No chyba,że ewentualnie bez niego. Na szczęście powstają prequele i ma być nowy serial "6666". Taylor Sheridan nawet kupił to ranczo 6666 i tam już powstawały prequele,więc to uniwersum będzie na razie się rozwijać niezależnie od tego jak rozwiąże się sprawa z Costnerem.
@Andi18 No w tych okolicznościach to strasznie to musiało wyglądać. Co ciekawe czytając opis filmu i komentarze to podobno wcale z tą kobietą nie jest tak źle jak by można sądzić po tym nagraniu.
@sergio5 Osiągnij największy sukces na mundialu w historii swojego kraju i podkreślaj fakt,że sporą radość sprawiło ci to,że przyczyniłeś się do porażki w medialnym "pojedynku" jednego z dwóch rywalizujących graczy. Trochę takie dziwne.
1
@MesQueUnClub_87 Wał to dopiero będzie gdy to co powiedział Kaczyński o skupie i dopłacaniu aby zboże było po 1400 zł stanie się rzeczywistością. Ciężko mi to sobie wyobrazić, ale ta władza już mnie niczym nie zaskoczy. Wyszedłby podwójny wał gdyby ci co skupili te ukraińskie zboże po niskich cenach, teraz by je odsprzedali po 1400 zł. Paranoja.
0
@goldmetaxa Aha.
2
@Comentateiro Darowanemu koniu się pod ogon nie zagląda. Tyle w temacie.
Z dystansem.
2
@Ricardinio14 Dobrze kojarzysz - https://transfery.info/aktualnosci/byly-pilkarz-legii-warszawa-bruno-mezenga-z-hitem-transferowym-w-wieku-34-lat/182811
1
Hakimi? Top pośród cwaniaków - https://sportowy24.pl/zona-hakimiego-zlozyla-pozew-o-rozwod-i-chce-polowe-majatku-ale-okazalo-sie-ze-pilkarz-nie-mial-nic-wszystko-przepisal-na-swoja/ar/c2-17460105
1
@Sau_Ron Koszykówka?
2
@barcelonaLM Jeszcze nie jest to powiedziane. Ja bym Benfiki jeszcze nie skreślał.
0
@Sandman21 Raphinha.
0
No nic - punkt zdobyty. Jeszcze 16 i mistrzostwo zdobyte.
1
@Ktos11111 Fakt jest taki, że ze dwa sezony temu to walczyliśmy o miejsce w top 4 dające awans do LM, a teraz mamy mistrza na wyciągnięcie ręki. Warto docenić to co mamy obecnie bo mogło być dużo gorzej.
0
@Przemek2323 W sumie Francja to według wielu afrykański kraj...
1
@Kidd Faktycznie - myślałem że już nie mają szans,ale teraz mogą się zbliżyć na 6 punktów straty do czwartego miejsca,a czekają ich bezpośrednie mecze i z Milanem i z Interem. A cała czołówka ma do końca kilka meczy bezpośrednich w których ktoś potraci punkty.
5
@Kidd No akurat taką LM bez Interu to bym chętnie w przyszłym sezonie zobaczył.
1
@Kapitan hawk Ziemia obiecana?
0
@mateusz1989VeB No niestety w lidze już chyba nie,ale z LM to już mogą odpaść
0
@arsenallondyn0 Hertha to już od dłuższego czasu zawodzi. A najlepsze jest to,że mieli tam takie mocarstwowe plany a taki klubik z Berlina jak Union w kilka sezonów osiągnął top Bundesligi,a Hertha walczy o utrzymanie
0
@Kengo Teraz wiele podobnych produkcji powstaje - choćby biografie sportowców,którzy nadal kontynuują karierę. Patrząc na to z ekonomicznego punktu widzenia to ma to sens,bo fani interesują się bardziej celebrytami czy znanymi osobami którzy są właśnie teraz w centrum uwagi,a ci którzy odeszli czy zakonczyli karierę juz budzą mniejsze zainteresowanie.
1
@LM10GOAT Racja. Zupełnie tego nie wyłapałem. Jak tak to sprawa jest prosta - biorę kasę i wypuszczam rybkę.
0
@Kinginiesta Ciężki wybór między tymi milionami,a powrotem do 18 lat. No ale jeśli miałbym wrócić z powrotem do wieku 18 lat ale bogatszy o aktualną wiedzę i doświadczenie to bym chyba się na to skusił.
0
@koksik2700 Pokarm nie może być solony? To niech autor sam spożywa niesolone pokarmy,jak taki mądry.
0
@Slazzy Na ZMDK.
0
@Barca_bwo A co jeśli to jest jakaś odwrócona sytuacja - np. wyobraź sobie, że teraz grupka tej ofiary wyłapuje pojedynczo tych agresorów i pastwi się nad nimi jak ci w tym momencie -w ramach "zemsty" i by poczuli jak to jest gdy grupa napada na jednego - według ciebie dopuszczalne by to było czy nie?
0
@pt9 Na razie to nie wiadomo, czy ten sezon powstanie bo Costner stwarza jakieś problemy. No chyba,że ewentualnie bez niego. Na szczęście powstają prequele i ma być nowy serial "6666". Taylor Sheridan nawet kupił to ranczo 6666 i tam już powstawały prequele,więc to uniwersum będzie na razie się rozwijać niezależnie od tego jak rozwiąże się sprawa z Costnerem.
1
@Andi18 No w tych okolicznościach to strasznie to musiało wyglądać. Co ciekawe czytając opis filmu i komentarze to podobno wcale z tą kobietą nie jest tak źle jak by można sądzić po tym nagraniu.
1
@Ojciec5tkidzieci Co za wariackie mamy czasy,że stwierdzenie oczywistości pośród zalewu absurdu zakrawa wręcz na jakieś objawienie.
0
@Messibestplayerintheworld Za to twoje odpowiedzi nad wyraz merytoryczne.
0
@Messibestplayerintheworld https://www.fcbarca.com/109568-dlaczego-nie-chce-leo-messiego-z-powrotem-w-fc-barcelonie.html
1
@sergio5 Osiągnij największy sukces na mundialu w historii swojego kraju i podkreślaj fakt,że sporą radość sprawiło ci to,że przyczyniłeś się do porażki w medialnym "pojedynku" jednego z dwóch rywalizujących graczy. Trochę takie dziwne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No to teraz cała nadzieja w Tebasie że nie pozwoli Barcy na ten błąd.