@michal26 Miller tam zdaje się powiedział jedną ważną rzecz - że Zelenski z różnych powodów prawdopodobnie nie może sobie pozwolić na takie słowa. Ostatnio rozmawiałem z jednym Ukraińcem ,który mówił że tam bardzo wiele ludzi jest przeciwnikami Zełenskiego. Wiem, że to zależy z jakiego środowiska się on trafił - tak jakby pisowiec za granicą wychwalał rządy PIS-u, a przeciwnik PIS-u ich krytykował, ale jednak warto zdać sobie sprawę, że taki Zełenski cały czas musi zabiegać o poparcie obywateli i z tego powodu musi cały czas zważać na słowa i czyny tak jak każdy inny polityk.
@osa91 Mordowania niepotrzebnych samców? Ten problem występuje jedynie w hodowli drobiu - konkretnie jeśli chodzi o kury nioski. W hodowli bydła nikt nie pozbywa się samców,aczkolwiek czasem rzeczywiście korzystniej jest uzyskać samice. Ale i samiec zostanie wykorzystany
@Kidd Do tego cała masa firm produkujących sprzęt,maszyny,nawozy,środki ochrony roślin,wszelkie wyposażenie. Potem firmy które tym handlują,pośredniczą na różne sposoby na tym rynku. Do tego instytucje które to nadzorują,sprawdzają i urzędnicy którzy stracą pracę. Kraje dla których rolnictwo jest źródłem głównych dochodów budżetowych. Cała masa zmian, z których przyzwyczajenia kulinarne ludzi wydają się najmniej znaczące,a to też będzie budzić wielki opór.
@MysticCat Na razie mam ten "luksus",że mam możliwość sam sobie wyhodować w razie potrzeby, aczkolwiek zdaję sobie sprawę,że i tego mogą zakazać. Mam tylko nadzieję,że do tych zmian nie dojdzie za mojego żywota.
@jeyx77x Odnośnie tych kobiet w wojsku to ostatnio znajomy żołnierz mówił jak to oni między sobą w swojej jednostce różnicują je pod względem urody - najładniejsze to te ze sztabu, potem przeciętne z tej i tej drużyny, a babochłopy to w tej i tej drużynie.
@Nazio87 A potem w domu - " - Cześć kochanie. Jak ci minął dzień? - A nic specjalnego. Dzień jak co dzień. Dziś trochę podpiekaliśmy palnikiem pewną kobietę, na koniec jeszcze zerwałem jej paznokcie. Jutro trochę brudniejsza robota bo mamy poobcinać komuś kończyny. A co tam na obiad dziś mamy?"
@michal26 Akurat wziąłem się za lekturę "Chrystus z karabinem na ramieniu" Kapuścińskiego. Gorąco polecam każdemu kto chce zgłębić okoliczności tego konfliktu. Rewelacyjny reportaż.
@Barca1992 A czy kiedykolwiek komukolwiek coś złego swoi zrobili? Obojętnie z jakiej partii by to nie było. PS - To nie obrona czy usprawiedliwianie,tylko po prostu zupełnie mnie to nie dziwi.
0
@Crystal37 taktyk
0
@koksik2700 Dobre dobre.
0
Niech biorą w zamian Lengleta albo Samuela i będzie git.
0
@mekston Tak w zasadzie to Juve punkty na drugie miejsce nazbierało.
0
@LukaszFan Widzę,że Lazio zagra jeszcze zarówno z Interem jak i z Milanem. Zobaczymy jak to się rozstrzygnie
0
Myślałem,że o drugie miejsce w Serie A powalczą Milan i Inter,a tymczasem to Lazio po cichu się wysforowało przed nich.
0
@FcPortoFan1999 Z drugiej strony to szkoda aby się u nas męczył. Jeśli już jednak odejdzie to oby z głową zrobił ten krok.
0
@El dominatore Ej - ale Quique był także i u nas i jakoś wtedy nie potrafił tak zorganizować naszej gry
4
@Keson Od Koemana to się odperswaduj. Trzeba mieć naprawdę sporo złej woli aby porównywać go z Lampardem czy Nevillem.
5
@Kessie Wygląda niepozornie,ale to 341 ha (850 m na ponad 4 km)
0
@ChampionLW A to dopiero początek jej zalet...
0
@Maker0 Racja - zresztą we wszystkie niedziele też powinny pracować. Amen
2
@michal26 Miller tam zdaje się powiedział jedną ważną rzecz - że Zelenski z różnych powodów prawdopodobnie nie może sobie pozwolić na takie słowa. Ostatnio rozmawiałem z jednym Ukraińcem ,który mówił że tam bardzo wiele ludzi jest przeciwnikami Zełenskiego. Wiem, że to zależy z jakiego środowiska się on trafił - tak jakby pisowiec za granicą wychwalał rządy PIS-u, a przeciwnik PIS-u ich krytykował, ale jednak warto zdać sobie sprawę, że taki Zełenski cały czas musi zabiegać o poparcie obywateli i z tego powodu musi cały czas zważać na słowa i czyny tak jak każdy inny polityk.
2
@bartas97 A to jest nielegalne? Ja bym powiedział że raczej niepraktyczne i cholernie drogie dlatego zazwyczaj jeżdżę po drogach a nie po alkoholu.
1
@erix10 Jak najbardziej praktykuję.
0
@osa91 Sorry,ale to dla mnie taka abstrakcja,że jednak nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić i na ten temat dyskutować.
0
@osa91 Mordowania niepotrzebnych samców? Ten problem występuje jedynie w hodowli drobiu - konkretnie jeśli chodzi o kury nioski. W hodowli bydła nikt nie pozbywa się samców,aczkolwiek czasem rzeczywiście korzystniej jest uzyskać samice. Ale i samiec zostanie wykorzystany
1
@Kidd Do tego cała masa firm produkujących sprzęt,maszyny,nawozy,środki ochrony roślin,wszelkie wyposażenie. Potem firmy które tym handlują,pośredniczą na różne sposoby na tym rynku. Do tego instytucje które to nadzorują,sprawdzają i urzędnicy którzy stracą pracę. Kraje dla których rolnictwo jest źródłem głównych dochodów budżetowych. Cała masa zmian, z których przyzwyczajenia kulinarne ludzi wydają się najmniej znaczące,a to też będzie budzić wielki opór.
0
@MysticCat Na razie mam ten "luksus",że mam możliwość sam sobie wyhodować w razie potrzeby, aczkolwiek zdaję sobie sprawę,że i tego mogą zakazać. Mam tylko nadzieję,że do tych zmian nie dojdzie za mojego żywota.
9
@Kengo Dziękuję, postoję. Ja tego nie tknę.
5
@martin3131 Messi w wieku 36/37 lat uratuje projekt. No to powodzenia.
2
@koksik2700 No sorry,ale na ten przykład much i komarów nigdy nie pokocham. Nie jestem szlachetnym człowiekiem.
0
@Mezocyklon87 Winiary zupełnie mi nie podchodzi smakowo.
0
@jeyx77x Odnośnie tych kobiet w wojsku to ostatnio znajomy żołnierz mówił jak to oni między sobą w swojej jednostce różnicują je pod względem urody - najładniejsze to te ze sztabu, potem przeciętne z tej i tej drużyny, a babochłopy to w tej i tej drużynie.
0
@draxidox Przecież oni mają drastycznie inne uwarunkowania niż Polska. Tu nawet nie ma co porównywać.
0
@Nazio87 A potem w domu -
" - Cześć kochanie. Jak ci minął dzień?
- A nic specjalnego. Dzień jak co dzień. Dziś trochę podpiekaliśmy palnikiem pewną kobietę, na koniec jeszcze zerwałem jej paznokcie. Jutro trochę brudniejsza robota bo mamy poobcinać komuś kończyny. A co tam na obiad dziś mamy?"
0
@michal26 Akurat wziąłem się za lekturę "Chrystus z karabinem na ramieniu" Kapuścińskiego. Gorąco polecam każdemu kto chce zgłębić okoliczności tego konfliktu. Rewelacyjny reportaż.
1
@Barca1992 A czy kiedykolwiek komukolwiek coś złego swoi zrobili? Obojętnie z jakiej partii by to nie było.
PS - To nie obrona czy usprawiedliwianie,tylko po prostu zupełnie mnie to nie dziwi.
4
@martin3131 Tylko po co on się pcha w te polityczne spory? Przynajmniej podczas tych zbiórek które mogłyby łączyć Polaków mógłby sobie to darować.
1
@fcbarcafan19 Ale do Auby jednak weszli. Jakbym zarabiał te miliony to bym w pierwszej kolejności zadbał o bezpieczeństwo swoje i rodziny.