0

@Crystal37 taktyk

0

@koksik2700 Dobre dobre.

0

Niech biorą w zamian Lengleta albo Samuela i będzie git.

0

@mekston Tak w zasadzie to Juve punkty na drugie miejsce nazbierało.

0

@LukaszFan Widzę,że Lazio zagra jeszcze zarówno z Interem jak i z Milanem. Zobaczymy jak to się rozstrzygnie

0

Myślałem,że o drugie miejsce w Serie A powalczą Milan i Inter,a tymczasem to Lazio po cichu się wysforowało przed nich.

0

@FcPortoFan1999 Z drugiej strony to szkoda aby się u nas męczył. Jeśli już jednak odejdzie to oby z głową zrobił ten krok.

0

@El dominatore Ej - ale Quique był także i u nas i jakoś wtedy nie potrafił tak zorganizować naszej gry

4

@Keson Od Koemana to się odperswaduj. Trzeba mieć naprawdę sporo złej woli aby porównywać go z Lampardem czy Nevillem.

5

@Kessie Wygląda niepozornie,ale to 341 ha (850 m na ponad 4 km)

0

@ChampionLW A to dopiero początek jej zalet...

0

@Maker0 Racja - zresztą we wszystkie niedziele też powinny pracować. Amen

2

@michal26 Miller tam zdaje się powiedział jedną ważną rzecz - że Zelenski z różnych powodów prawdopodobnie nie może sobie pozwolić na takie słowa. Ostatnio rozmawiałem z jednym Ukraińcem ,który mówił że tam bardzo wiele ludzi jest przeciwnikami Zełenskiego. Wiem, że to zależy z jakiego środowiska się on trafił - tak jakby pisowiec za granicą wychwalał rządy PIS-u, a przeciwnik PIS-u ich krytykował, ale jednak warto zdać sobie sprawę, że taki Zełenski cały czas musi zabiegać o poparcie obywateli i z tego powodu musi cały czas zważać na słowa i czyny tak jak każdy inny polityk.

2

@bartas97 A to jest nielegalne? Ja bym powiedział że raczej niepraktyczne i cholernie drogie dlatego zazwyczaj jeżdżę po drogach a nie po alkoholu.

1

@erix10 Jak najbardziej praktykuję.

0

@osa91 Sorry,ale to dla mnie taka abstrakcja,że jednak nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić i na ten temat dyskutować.

0

@osa91 Mordowania niepotrzebnych samców? Ten problem występuje jedynie w hodowli drobiu - konkretnie jeśli chodzi o kury nioski. W hodowli bydła nikt nie pozbywa się samców,aczkolwiek czasem rzeczywiście korzystniej jest uzyskać samice. Ale i samiec zostanie wykorzystany

1

@Kidd Do tego cała masa firm produkujących sprzęt,maszyny,nawozy,środki ochrony roślin,wszelkie wyposażenie. Potem firmy które tym handlują,pośredniczą na różne sposoby na tym rynku. Do tego instytucje które to nadzorują,sprawdzają i urzędnicy którzy stracą pracę. Kraje dla których rolnictwo jest źródłem głównych dochodów budżetowych. Cała masa zmian, z których przyzwyczajenia kulinarne ludzi wydają się najmniej znaczące,a to też będzie budzić wielki opór.

0

@MysticCat Na razie mam ten "luksus",że mam możliwość sam sobie wyhodować w razie potrzeby, aczkolwiek zdaję sobie sprawę,że i tego mogą zakazać. Mam tylko nadzieję,że do tych zmian nie dojdzie za mojego żywota.

9

@Kengo Dziękuję, postoję. Ja tego nie tknę.

5

@martin3131 Messi w wieku 36/37 lat uratuje projekt. No to powodzenia.

2

@koksik2700 No sorry,ale na ten przykład much i komarów nigdy nie pokocham. Nie jestem szlachetnym człowiekiem.

0

@Mezocyklon87 Winiary zupełnie mi nie podchodzi smakowo.

0

@jeyx77x Odnośnie tych kobiet w wojsku to ostatnio znajomy żołnierz mówił jak to oni między sobą w swojej jednostce różnicują je pod względem urody - najładniejsze to te ze sztabu, potem przeciętne z tej i tej drużyny, a babochłopy to w tej i tej drużynie.

0

@draxidox Przecież oni mają drastycznie inne uwarunkowania niż Polska. Tu nawet nie ma co porównywać.

0

@Nazio87 A potem w domu -
" - Cześć kochanie. Jak ci minął dzień?
- A nic specjalnego. Dzień jak co dzień. Dziś trochę podpiekaliśmy palnikiem pewną kobietę, na koniec jeszcze zerwałem jej paznokcie. Jutro trochę brudniejsza robota bo mamy poobcinać komuś kończyny. A co tam na obiad dziś mamy?"

0

@michal26 Akurat wziąłem się za lekturę "Chrystus z karabinem na ramieniu" Kapuścińskiego. Gorąco polecam każdemu kto chce zgłębić okoliczności tego konfliktu. Rewelacyjny reportaż.

1

@Barca1992 A czy kiedykolwiek komukolwiek coś złego swoi zrobili? Obojętnie z jakiej partii by to nie było.
PS - To nie obrona czy usprawiedliwianie,tylko po prostu zupełnie mnie to nie dziwi.

4

@martin3131 Tylko po co on się pcha w te polityczne spory? Przynajmniej podczas tych zbiórek które mogłyby łączyć Polaków mógłby sobie to darować.

1

@fcbarcafan19 Ale do Auby jednak weszli. Jakbym zarabiał te miliony to bym w pierwszej kolejności zadbał o bezpieczeństwo swoje i rodziny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?