0

@kamyk_23 Ale paskudy

0

@Herato No ale to akurat działa na jego korzyść. Lepiej być Turkiem niż niemcem.

0

@FcPortoFan1999 Weź wypluj te 2-3 miesiące. 2-3 tygodnie takich dni jak dzisiaj to i tak bylby koszmar.

0

@Worny Hahaha Boki zrywać.

3

@tristan87 NIE dla Neya w Barcelonie

1

@Koperek01 Upałom mówimy stanowcze i zdecydowane NIE.

1

@Comentateiro Mogę się mylić ale wydaje mi się, ze ubezpieczyciele swoje stawki różnicują także w zależności od płci. I nie robią tego na podstawie wyssanych z palca teorii, tylko mają do tego odpowiednie statystyki.

0

@MesQueUnClub96 "Wszystko co czytacie w mediach o potencjalnym transferze jakiegokolwiek zawodnika, to zwykłe domysły i domniemania" - nie prawda, że wszystko. Duża część medialnych doniesień to element gry negocjacyjnej i przecieki wypuszczane przez kluby albo przez agentów.

3

@tomek8756 A tu cyk - wpada mąż i ...

1

@Criss18Barca A to nie jest tak, że każda wódka to jeden i ten sam syf?

0

Luis, Co ty robisz?

4

@Arkon Czy możesz przypomnieć kiedy w Polsce wsadzano gejów do więzień?

9

@thorin Dom był z innego kontynentu? Zgroza

1

@Kgorecki2500 Ciekawe czy był też ten bratanek Pinokia co walczy o prawa AGD.

3

@Ojciec5tkidzieci XXI wiek - pigułka na wszystko. Nawet na lenistwo i złe nawyki. Nawet mi nie żal tych co po to sięgną i będą to łykać.

3

@Homeopata8989 Jakby nie patrzeć to wszyscy topowi snajperzy z topowych drużyn mogą tak samo obijać tych pasterzy,a mimo to nikt tego nie osiągnął.

1

@KrychaFCB Gdyby miał odrobinę dystansu to by mu odgryzł kawałek tego banana i rzucił jakiś dowcipny tekst i wtedy byłoby łyso temu ochroniarzowi.

0

@Volk Karą jest spadek z ligi.

0

@Tasde A to dobre.

0

@bartas97 Nie no wiem. Osiągnął wiele. Ale i tak czekam co pokaże w jakimś innym klubie.

1

@Tasde W nielegalnego imigranta? Xd

0

@bartas97 Póki co to jeszcze na to miano musi trochę popracować.

0

@bartas97 No spoko - tylko gdzie tu są ci poważni trenerzy?

4

@Rastafarnianin Czyli podsumujmy - jedni wydają kasę z naszych podatków na jakieś spędy i propagandę, drudzy biorą tę naszą kasę i wydają na jakiś cel - też czyniąc z tego przy okazji propagandę. Polityczny teatrzyk się kręci, a ty człowieku tyraj w robocie na jednych i drugich. Wielcy mi kurna dobrodzieje - jeszcze ci tu wyzywa ze ta nasza kasa jest niby jakaś zła, a ona ją wyda na dobry cel? Rozumiałbym gdyby to jakaś mafia tam się zjechała i wydawała pieniądze z przestępstw.

0

@Bykunn W języku angielskim z tego co wiem to też istnieje już na to odpowiednie określenie

4

@Comentateiro "pracownica" xd. Chyba we wszystkich językach świata istnieją już na to określenia i wprowadzanie obojętnie jakiej nowomowy nic w tym nie zmieni. Parafrazując słowa słynnego "ojca" Polaka - nawet jak nazwiesz szambo perfumerią nie przestanie ono śmierdzieć.

1

@Antimadridista_WR Życie też angażuje mnóstwo osób i zabiera czas oraz czasem utrudnia funkcjonowanie innym osobom.

7

@John_Doe Nie ma dowodu,że Macron o tym wiedział.

0

Najlepsze stroje to te z sezonu 1999-2000.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?