0

@supraomnes1 Bojan Krkić.

1

@hayek Nie wnerwiają was te filmiki z napisami? Ja jak widzę coś takiego to albo odpuszczam oglądanie albo jeśli jest możliwość to ręką zasłaniam te napisy na ekranie.

1

@Dosq Zdrowie zdrowiem,ale jednak życie w tym wieku już nie wygląda jak u młodzieniaszka. Różne ograniczenia się pojawiają.

0

@DonAndrzejos A czego dotyczyła?

0

Silva - Widzisz mnie?

0

@PatrychoO Serio interesuje cię to uniwersum? Zamilczenie tego zjawiska sprawi,że zniknie ono samoistnie. Wszelkie dyskusje na ten temat tylko je podsycają.

1

@escarabajo Nie no - żart. Ale to faktycznie był mój pierwszy zagraniczny kierunek.

1

@Rl9k1nG Pogoda na Korwina jest zawsze -

0

@Rl9k1nG Rosja - i też stwierdziłem, że jednak zagranica to nie dla mnie.

0

@RoberDzik Widziałeś zapisy tej ustawy czy tylko sugerujesz się chwytliwym tytułem?

1

@Popitek12 Narysuj sobie jakąś ładną tablicę z modnym hasłem i zasuwaj siedzieć na tory w ramach protestu. I nię pękaj - pociąg na pewno się zatrzyma.

3

@ObiwanKenobi Obywatelstwo jest podkreślane tam gdzie chce się ukryć narodowość przeważnie sprawców jakichś negatywnych czynów. Natomiast narodowość zawsze wymienia się gdy to pasuje do narracji - np. Holocaust nie obejmował po prostu obywateli II RP, ale konkretnie wyszczególnionych Żydów,Cyganów itp.

2

@shahman Takie deklaracje to można składać przed finałem,a nie przed sezonem.

0

@Comentateiro Wiedza jaką mam o tym osobniku jest dla mnie na chwilę obecna zupełnie wystarczająca. Skoro sam poruszasz ten temat innej działalności tego zbrodniarza to jestem ciekaw co miałeś na myśli. Jak widać niewiele tego było.

0

@mkord No właśnie to, że widząc jak są obsadzane listy, wyborców może to zniechęcić. A jeśli mimo wszystko im to nie przeszkadza to widocznie taka jest ich wola.

1

@arasz1819 Wyborcy nie ustalają listy, ale głosują na daną partię i skoro im przeszkadza prorosyjskość jakichś członków albo to że wsadzają tam pociotków to może ich to zniechęcić. A jeśli mimo wszystko to im pasuje to w czym problem? Obecny system jest bardzo kulawy, no ale co zrobić? Jedyny facet który poszedł walczyć z tym systemem sam do niego wniknął i już się z tym nawet nie kryje.

0

@Comentateiro Czekam w takim razie na tą inną działalność Bandery. W czym się ona przejawiała?

0

@RichardWinters Po prostu kłóci mi się to z tymi tabliczkami na płotach gdy publicznie są dostępne zdjęcia które przekazują więcej informacji o takiej jednostce niż to co widać na zewnątrz. Tylko tyle.

0

@Borneo No jak gdzie? Bezpośrednio pod te czajniki.

0

@Survier Ja dostrzegam taka różnicę,że jak komus dadza jedynkę na liscie to ciężko będzie aby ktos na kogo rzeczywiście głosuję z tej listy dostał się do Sejmu. To taki trochę śliski temat - niby to zależy od woli wyborców ale tak nie do końca- stąd taka zażarta walka o te jedynki na listach.

0

@karolszymek Założyc komuś siatę

0

@Azi Jesli taka jest wola wyborców to co w tym nienormalnego?

0

@Saviola88 Na płotach jednostek wojskowych wiszą odpowiednie tabliczki.

0

@Kalipso W sumie ciekawy aspekt prawny, bo do kogo należy taki wizerunek twarzy zmarłej osoby? To co zrobia na etapie postprodukcji dotyczyloby z reguły żyjących osób które mogłyby dochodzić swych praw gdyby naruszono zapisy kontraktu,ale co z wizerunkami osób zmarłych kilkadziesiat lat temu które np. nie maja spadkobierców?

0

@Saviola88 Mamy juz obecnie zakaz fotografowania obiektów wojskowych, a na geoportalu i tak mogę sobie obejrzeć lokalne jednostki wojskowe z góry - widac tam dokładnie ile gdzie stoi jakich pojazdów itp. To nikomu nie przeszkadza?

3

@karolszymek Sezon jest długi i każdy swoje pogra.

4

@Przemek2323 Może niech ten komendant zamontuje panele na dachu.

0

@ShawnC Nie no - powołują się wprost na ABW, więc aż tak to raczej nie.

5

@DCHX Równie dobrze może to być prowokacja służb na potrzeby propagandy wyborczej. Przecież to idealny scenariusz na podsycanie nastrojów antyimigranckich. Idealna pora. A jaki to problem znaleźć jakiegoś frustrata i pokierować nim tak aby go wkręcić w taką aferę?

1

@fcbarcafan19 A ja się nie dziwię. Ludzie maja już po prostu dość POPiS-u i przystawek. W tym kraju mie ma po prostu żadnego sensownego wyboru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?