@bodzio10 No to wiem,że kasa,ale mimo wszystko dla mnie to niepojęte. Z tego co podają to podobno zarobi 15 mln netto za rok. Pewnie w Europie znalazłby klub który by mu zapłacił te 7-8 mln netto. A tam to się praktycznie wypisuje z futbolu. Słabo to wygląda.
Kessie w Arabii. Co to się dzieje,że taki młody i jakby nie patrzeć zawodnik,który w niejednym topowym klubie mógłby kontynuować karierę sam świadomie z niej rezygnuje.
@escarabajo Dziwny człowiek. A jakby mistrz Wysp Owczych zdobył LM to potem powtórzenie tego osiągnięcia też by było jakieś uwłaczające i nie można by się było z tego cieszyć?
@tomek8756 Żukowska tym razem nawet z rigczem jej odpowiedziała - "Nikt niczego nie ukradł, mogłaś obchodzić rocznicę po swojemu, ale nie chciałaś, nie widziałam cię na żadnych obchodach organizowanych przez miasto, chociaż jesteś przecież posłanką z Warszawy. A po dojściu opozycji do władzy narodowcy nie rozpłyną się nagle w powietrzu. Nadal będą"
@Death_voice Czy to był cel racjonalny? Pomijając kwestie etyczne to można powiedzieć, że tak - gdy zajmujesz czyjeś terytorium to dopóki nie pozbędziesz się dotychczasowych mieszkańców tego terytorium to zawsze będą tam spory, bunty kłótnie i tak się to będzie gotować dopóki nie wybuchnie - a teraz tam jest w pewnym sensie spokój - akcja Wisła po polskiej stronie też się do tego przyczyniła.
@mekston Może inaczej - trudniej zdobyć, bo trzeba trafić z formą,zdrowiem i mieć dobrą drużynę,której nie da się zmienić, ale moim zdaniem same rozgrywki łatwiej wygrać niz LM.
0
@bodzio10 No to wiem,że kasa,ale mimo wszystko dla mnie to niepojęte. Z tego co podają to podobno zarobi 15 mln netto za rok. Pewnie w Europie znalazłby klub który by mu zapłacił te 7-8 mln netto. A tam to się praktycznie wypisuje z futbolu. Słabo to wygląda.
1
@Safrani "A chachary żyją,wódkę sobie piją..."
0
Kessie w Arabii. Co to się dzieje,że taki młody i jakby nie patrzeć zawodnik,który w niejednym topowym klubie mógłby kontynuować karierę sam świadomie z niej rezygnuje.
3
@barcadreed A może po prostu te doniesienia były nieprawdziwe? Przecież to nie była oficjalna wiadomość z klubu.
0
@Uukasz_93 A to Orban inwestowal juz w futbol?
2
@FCB24 No nie przesadzaj - baseball jest latwiejszy do zrozumienia niż futbol amerykanski czy rugby.
@MesQueUnClub96 - do palanta.
0
@BARCA1899Messi Kulisy niedoszłego transferu Barcy są interesujące.
1
@DonCarletto Najbardziej znany to chyba Fernandinho z City.
0
@reloaded Nie stac ich bo się splukali na terrorystę z Rosario.
0
@escarabajo Ja nie o tym. Tylko dlaczego on umniejsza wartosc Wysp Owczych?
0
@escarabajo Dziwny człowiek. A jakby mistrz Wysp Owczych zdobył LM to potem powtórzenie tego osiągnięcia też by było jakieś uwłaczające i nie można by się było z tego cieszyć?
1
@Ojciec5tkidzieci Raczej na odwrót.
1
@Kessie Co za dekiel. Ciekawe ile takich gleb zalicza na swoim dystansie przez swoją głupotę.
1
@KamQiX Tym bardziej widać jak słaba jest to liga.
1
@karci0 No a skąd się wziął człowiek? Bo chyba nie wierzysz w te bajki,że niby od małpy?
0
@Kazragore W hiszpańskiej skarbówce
0
@Death_voice Ale tą dziczą ktoś jednak kierował. Dzicz na samym dole nie musiała nawet o tym wiedzieć czy myśleć co robią.
0
@MesQueUnClub96 Przecież pochmurno i 20 stopni to jest idealna pogoda do życia.
1
@tomek8756 Żukowska tym razem nawet z rigczem jej odpowiedziała - "Nikt niczego nie ukradł, mogłaś obchodzić rocznicę po swojemu, ale nie chciałaś, nie widziałam cię na żadnych obchodach organizowanych przez miasto, chociaż jesteś przecież posłanką z Warszawy. A po dojściu opozycji do władzy narodowcy nie rozpłyną się nagle w powietrzu. Nadal będą"
0
@Ojciec5tkidzieci Przecież to fejk - kaczki nie jedzą dzieci.
0
@Death_voice Czy to był cel racjonalny? Pomijając kwestie etyczne to można powiedzieć, że tak - gdy zajmujesz czyjeś terytorium to dopóki nie pozbędziesz się dotychczasowych mieszkańców tego terytorium to zawsze będą tam spory, bunty kłótnie i tak się to będzie gotować dopóki nie wybuchnie - a teraz tam jest w pewnym sensie spokój - akcja Wisła po polskiej stronie też się do tego przyczyniła.
0
@tomek8756 Brawo - teraz już wiem na kogo zagłosuję - Komisja Praw Kobiet to jest właśnie to coś co uzdrowi nasz kraj.
"dość dyktatury kobiet" -
0
@FcPortoFan1999 Kurczę - myślałem że mecz z Cypryjczykami to już koniec kwalifikacji.
0
@Saviola88 A o jaką wypowiedż prezydenckiego ministra chodzi?
0
@dAvi_2 Spytała skromnie - czy pójdziesz do mnie?
1
@D10SLEO Ciekawy zawodnik. Błysnął juz w europejskich pucharach i warto śledzić jego karierę.
0
@mekston Może inaczej - trudniej zdobyć, bo trzeba trafić z formą,zdrowiem i mieć dobrą drużynę,której nie da się zmienić, ale moim zdaniem same rozgrywki łatwiej wygrać niz LM.
1
@Faro Andres Iniesta.
1
@Limit_l3ss Raczej nie ci sami...
1
@Tomcio Masz na myśli Rennes i Borussię? Tylko czemu dopiero teraz mialby powstac taki materiał?