0

@Emhyr Taa. Bo każdy normalny człowiek na czas żałoby rzuca robotę. Jasne. Nie ogarniam zupełnie tego uniwersum ani nie wiem nic o tych osobach ale jednak każdy inaczej przeżywa żałobę - często rzucenie się w wir pracy czy treningów pozwala to przeżyć.

1

@kuz Nie znam się na tym ale być może tam w ogóle tych kamer nie ma na tych mniejszych stadionach i to generowałoby koszty dla tych klubów.
Edit - tutaj trochę piszą o tym systemie i o kosztach https://weszlo.com/2017/07/09/var-polsce-dlaczego-zabije-pilki/

0

@pt9 Pique. Choć on chyba był sprzedany,no ale jednak wrócił i wskoczył do pierwszego składu.

1

@kuz Pewnie chodzi o koszta bo na tym etapie jest sporo drużyn z niższych lig.

2

@bartas97 Ale za to buduje mental w drużynie.

1

@CuleLbn I jeszcze go kompromitować każdym słowem w tym wywiadzie.

1

@cris2706 To "dobrze albo wcale" wynika po części z zabobonu aby nie mówić źle o zmarłych by nas potem nie nawiedzali.

2

@Medium Bo to pewnie przez tą unię i te różne biododatki w tych paliwach. Kiedyś na dłużej starczało.

0

@Medium Weźcie wy się ogarnijcie z tym dieslem i jego cenami. Ja od kilkunastu lat zawsze tankuję za 50 zł i jakoś nic w moich okolicach nie drożeje.

0

@AdiKingu96 Gdyby mi działały to bym używał.

0

@Mateusz_dawidk To chyba był francuski film z Vincentem Cassellem. Sprawdź jego filmografię bo też mi tytuł wypadł z pamięci.

0

@IronSanHybrid Dolny Śląsk.

1

@takisobiektos Atak na kraje bałtyckie wymaga jednoczesnego zajęcia przesmyku suwalskiego. Bez tego posunięcia mieliby tam o wiele trudniej

0

@Eto'o9 R10 Problemy pierwszego świata.

1

@Ojciec5tkidzieci Niechaj jadą i czynią dobro. Lepiej tam niżby mieli jechać gdzie indziej z karabinami.

1

@Cotutajsiedzieje Na przykład Paolo Maldini.

0

@Majkel34 Jeśli chodzi o rakiety dalekiego zasięgu to przez sankcje ponoć mają problemy z ich oprzyrządowaniem.

1

@Cotutajsiedzieje Jeśli dla ciebie TOP ogranicza się tylko do ofensywy to może i tak.

2

@AllBundy Nasz BACK jest top.

1

@GeneralXavi A co to jest ta Sbmafija?

0

@sonek Tak? Jakoś się nie spotkałem aby nie był aktualny, ale też wszystkich ofert nie sprawdzałem. Ale jak wchodzę na tą lokatę PKO to tam faktycznie reklamują jako 7%,ale jak otworzysz zakładkę oprocentowanie, to na samym dole w tabeli widnieje Lokata w IKO i tam jest 8%, tylko trzeba ją założyć mobilnie - przez aplikację. Być może dlatego na stronie PKO widnieje tylko 7%,ale jak już będziesz miał aplikację to tam może będzie dostępna ta na 8% skoro jest takie oprocentowanie w tabeli.
Edit - może po prostu dali zły odnośnik w tym rankingu - https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/lokaty/lokata-na-dzien-dobry-dla-nowych-klientow/

0

@Kondziubarca Mądrego to i dobrze posłuchać.

0

@sonek Polecam ten ranking. W każdym odnośniku masz wady i zalety oraz komentarze klientów. Sprawdź też konta oszczędnościowe bo wtedy masz cały czas dostęp do kasy a warunki nieraz lepsze - https://www.najlepszekonto.pl/ranking-lokat-porownywarka?utm_source=ggle&utm_medium=sa&utm_campaign=konto_oszczednosciowe&utm_content=r1&gclid=CjwKCAiAioifBhAXEiwApzCztu3f6UKMmSmugkUqkuRlww46ea_swCkw5RWEhCnz2iWtWctAt9geIRoCHtIQAvD_BwE

0

@Tomo1989 Co potrzeba aby szybko zrobić sałatkę z buraków? Dron i granat.

1

@Kondziubarca No to teraz tylko Arabię Saudyjską stać na jego usługi. I do tego te derby z CR. Ależ to dałoby kopa tej lidze jeśli chodzi i medialność

9

@Comentateiro Jedyna sprawiedliwość to ograniczenie czynnego prawa wyborczego do osób które zaliczą egzamin. Kwestia zagadnień poruszanych na egzaminie do uzgodnienia.

0

@HarveySpecter Przebywa w areszcie. Tyle się z nim dzieje.

1

@HarveySpecter Podobno aresztowany i tyle w tym temacie. To nie pudelek żeby relacjonować jego dzień po dniu za kratami.

1

@Hubsao Zawsze w takich momentach natura ludzka wychodzi na jaw i uświadamia nam dobitnie to jak sztucznie jest na co dzień utrzymywana w ryzach. Wystarczy moment w którym służby przestają działać,a moralność jest odstawiana w kąt.

14

@BorzyKrzys Rolą prokuratora jest zrobienie wszystkiego(oczywiście w ramach prawa) aby doprowadzić do skazania oskarżonego,tak więc nie zachodzi tu jakiś wielki konflikt interesów. Gorzej gdyby sędzia rozstrzygający sprawę tak się deklarował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?