@kubix05 Taką rolę pełniły raczej Złote myśli, bo pamiętniki to raczej dla siebie były pisane. Edit - czyli to co przedmówca napisał - u nas takie zeszyty się nazywały "złote myśli".
@Kamilos84 Gdzie tu widzisz hipokryzję? On cały czas robi wszystko tylko na korzyść swego kraju. Przynajmniej na korzyść tak jak on to pojmuje. A środki jakie używa dobiera zależnie od sytuacji - trzeba pogrozić innym krajom to grozi,trzeba poprosić ich o pomoc to prosi. Najgorsze w tym jest to,że ma taką pozycję, że może sobie na to pozwolić.
@kamil9040 Ale czy to jest powód do zmartwienia? Zajmijmy się tym na co mamy wpływ i tyle. Mając wiedzę o tym co może się zdarzyć trzeba samemu zadbać o zabezpieczenie na starość. W dzisiejszych czasach i tak jest o to dużo łatwiej niż kiedyś.
@kamil9040 Mam dla ciebie dobrą wiadomość - prawdopodobnie tego i tak nie dożyjemy a więc i w tym przypadku nie mamy się za bardzo czym martwić. Pewnie ktoś zaraz napisze - emerytury, blablabla. Jakoś przez tysiąclecia ludzie żyli bez tego wynalazku i nadal tak żyją. Tylko trzeba to wziąć wcześniej pod uwagę.
@Image Co ty bredzisz - za kilka godzin zdarzy się, że to Barca wtopi i tyle będzie z tego przyznawania mistrzostwa już w lutym. Jak ja nie lubię takiej pychy.
@Graves Nie no. Zdecydowanie nie. Sherlock dla mnie był zdecydowanie słabszy zarówno od Detektywa jak i od Dochodzenia. Zresztą pewnie dlatego,że miał zupełnie inny klimat. Owszem miał niesamowite zwroty akcji,ale jednak Dochodzenie było lepsze.
@Graves Dla mnie takim serialem było Dochodzenie i może pierwszy sezon Detektywa. Ale Dochodzenie jeśli chodzi o zwroty akcji to naprawdę najlepszy serial pod tym względem jaki widziałem.
@PatrychoO W podobnym klimacie był bodajże Wiek Adaline,jak dobrze pamiętam tytuł,choć imo trochę słabszy. Pamiętnik z Rachel McAdams - rewelacja. 1900 człowiek legenda tez bym wrzucił w filmy o podobnym klimacie - i też genialny. Mężczyzna imieniem Ove.
@bartekvisca Zawsze zalecali lampkę wina dla zdrowotności,a teraz już niby to szkodzi? Za chwilę opublikują jakieś inne badania i znowu co innego odkryją.
0
@Destroyer_of_Worlds Już sprawdziłem. Tam akcja była w Australii a w serialu widzę,że w Kalifornii. Pamiętam ciężki klimat z tamtego filmu.
0
@Destroyer_of_Worlds To jest powiązane z takim australijskim filmem o tej nazwie?
1
@kubix05 Taką rolę pełniły raczej Złote myśli, bo pamiętniki to raczej dla siebie były pisane.
Edit - czyli to co przedmówca napisał - u nas takie zeszyty się nazywały "złote myśli".
1
@HypeR Acuna, Messi i de Paul.
0
@Encore 1. Lewandowski 2. Mbappe 3. Haaland.
2
@Kidd Sport to zdrowie mówili...
1
@require To się w porę obudzili. Cos jak z tymi laskami co po kilkunastu latach sobie przypomniały,że one jednak wtedy nie chciały i doszło do gwałtu.
0
@Borneo Przecież napisałem,że robi dobrze,ale wedle swojego pojmowania tego dobra.
1
@Kamilos84 Gdzie tu widzisz hipokryzję? On cały czas robi wszystko tylko na korzyść swego kraju. Przynajmniej na korzyść tak jak on to pojmuje. A środki jakie używa dobiera zależnie od sytuacji - trzeba pogrozić innym krajom to grozi,trzeba poprosić ich o pomoc to prosi. Najgorsze w tym jest to,że ma taką pozycję, że może sobie na to pozwolić.
0
@Kidd Nieprawda. Wtedy strzelał niejaki Owngoal.
1
@kamil9040 Ale czy to jest powód do zmartwienia? Zajmijmy się tym na co mamy wpływ i tyle. Mając wiedzę o tym co może się zdarzyć trzeba samemu zadbać o zabezpieczenie na starość. W dzisiejszych czasach i tak jest o to dużo łatwiej niż kiedyś.
0
@kamil9040 Mam dla ciebie dobrą wiadomość - prawdopodobnie tego i tak nie dożyjemy a więc i w tym przypadku nie mamy się za bardzo czym martwić. Pewnie ktoś zaraz napisze - emerytury, blablabla. Jakoś przez tysiąclecia ludzie żyli bez tego wynalazku i nadal tak żyją. Tylko trzeba to wziąć wcześniej pod uwagę.
0
@Irmscher10 I tak to się toczy od porażki do porażki.
0
@AFA90 Za sam wygląd powinien czerwo dostać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jeszcze ten łeb Acuna dziś gra w Sevilli. Kolejny powód obok Sampaoliego aby dzis mocne bęcki dostali.
0
@Kengo Z racji wieku kilku kluczowych zawodników musi to nastąpić prędzej niż później.
1
@shahman Od czego to się zaczęło?
0
@tomek8756 Tak to przecież można jednych i drugich tłumaczyć,a oni wszyscy to jeden sort. Ha tfu na nich wszystkich.
0
@Image Co ty bredzisz - za kilka godzin zdarzy się, że to Barca wtopi i tyle będzie z tego przyznawania mistrzostwa już w lutym. Jak ja nie lubię takiej pychy.
0
@DonAndresFCB A jakie miał zarzuty? O co chodzi?
0
@bartekvisca Jakby się tak stosować do wszystkich badań to by się okazało,że nic nie można spożywać. A czasem jedne badania obalają wcześniejsze.
0
@mrboom Nie taniej by im wyszło zatrudnić jakiegoś słupa z licencją?
1
@lukasz222 Teoretycznie to miał,bo wedle kanonów wiary stał się przecież człowiekiem - zrodzonym a nie stworzonym.
0
@Graves Nie no. Zdecydowanie nie. Sherlock dla mnie był zdecydowanie słabszy zarówno od Detektywa jak i od Dochodzenia. Zresztą pewnie dlatego,że miał zupełnie inny klimat. Owszem miał niesamowite zwroty akcji,ale jednak Dochodzenie było lepsze.
0
@Graves Dla mnie takim serialem było Dochodzenie i może pierwszy sezon Detektywa. Ale Dochodzenie jeśli chodzi o zwroty akcji to naprawdę najlepszy serial pod tym względem jaki widziałem.
2
@PatrychoO W podobnym klimacie był bodajże Wiek Adaline,jak dobrze pamiętam tytuł,choć imo trochę słabszy.
Pamiętnik z Rachel McAdams - rewelacja.
1900 człowiek legenda tez bym wrzucił w filmy o podobnym klimacie - i też genialny.
Mężczyzna imieniem Ove.
0
@bartekvisca Zawsze zalecali lampkę wina dla zdrowotności,a teraz już niby to szkodzi? Za chwilę opublikują jakieś inne badania i znowu co innego odkryją.
0
@tomek8756 No bez przesady. Ligę też niech przegrają.
1
@Kessie Przecież od razu widać że to nie twoje. Co się przechwalasz czyimś autem?