0

@KrwawiaceoczyVEB Ale czy straci tak wiele? Pół roku w którym i tak grywałby tylko ogony,no chyba że ktoś by doznał kontuzji. A potem dysponowałby swoją kartą i skasował prowizję za podpis. Więc finansowo i tak wyjdzie na plus, a sportowo nie straci aż tak wiele i jeszcze może jakieś trofea mu wpadną do gabloty.

2

@IronSanHybrid No ciężko się nie zgodzić. Tylko ja bym dodał, że Kaczyński prawdopodobnie za Polskę oddałby życie swoich współobywateli.

0

@norbi77 A skąd wiesz który mecz będzie ciekawszy? Nasze ostatnie zmagania w pucharze były bardzo ciekawe a przeciwnik mimo że z niskiej ligi to dosyć fajnie grał.

1

@Lionel_Messi10 Bez koszenia gryki dwuetapowo praktycznie nie da się jej zebrać bez dosuszania chemicznego. Ale taki zbiór niesie ze sobą koszty. Dopóki nikt nie będzie tego egzekwował to dalej będą tak robić.

1

@ranger3120 Najwięcej jest go w rzepaku. W zbożach nie jest stosowany na dosuszanie na taką skalę. Zresztą i tak nigdy nie wiesz co tam dodają do jedzenia - niedawno w Polsce ujawnili proceder dodawania do pasz dla zwierząt oleju technicznego bo przecież był tańszy od olejów spożywczych.

0

@FcPortoFan1999 Tylko nie on. To ja już wolę każdego innego - nawet Polaka.

0

@Esteban_ I to akurat Barca występuje w tej relacji w roli ofiary,która kolejny raz się łudzi,że tym razem on się zmieni.

1

@ranger3120 Hehe. Tak jakby w każdym innym produkcie tego glifosatu nie było. I żeby tylko glifosat - przypominam,że sprowadzili do nas całą masę zboża z Ukrainy a więc wyprodukowanego bez wszelkich unijnych restrykcji np. w stosowaniu ŚOR. A nasze pojechało na eksport....

0

@dniel To już różnie. Zależy od zapisów w kontrakcie. Poza tym podobno Setien miał z tym problemy.

0

@Kondziubarca Ogólnie trenerzy powinni zarabiać więcej. Nikt nie zwalnia zawodników z powodu wyników,więc to ryzyko powinno być wkalkulowane w ich płace.

1

@Rewolucja123 Ic biutiful. Forfiter. Dobrze że nie chciał im wskoczyć na tego. Szwagier. Franca jedna.

0

@GadulkiGembulki_FCB Ciekawe zjawisko.

0

@Kluivert_P Nie o to chodzi. Napisałeś,że Polska była wówczas potęgą i dlatego byś wybrał ten okres. Chodzi mi tylko o to,że w żaden sposób byś tego nie odczuł gdybyś nie znalazł się w nielicznym gronie wybranych.

6

@Kessie Nie wiem co tam się działo wcześniej między nimi,ale ten szeryf w pickupie powinien mieć .... Ech nie będę pisał. Debil. Niech teraz spojrzy w oczy jego/jej bliskim i się wytłumaczy po co to było i czy było warto.

1

@xbartosz95 A ja mam flashbacki z zeszłego sezonu gdy po zwycięstwie w klasyku dostaliśmy gonga od Eintrachtu. Oby tak nie było.

1

@Kluivert_P No i co z tego,że była potęgą? Wtedy nikt spoza szlachty nie postrzegał Polski,że to Polska i że akurat była potęgą. Co to niby za różnica dla chłopa,który tam król wówczas panował i że to jest jakaś Polska akurat. Nawet języki w tej Polsce ich nie identyfikowały jako Polaków bo były różne. Początki postrzegania narodowości przez ogół społeczeństwa tak jak to postrzegamy dzisiaj zaczęły się dopiero w wieku XIX. Wcześniej ludzi różnicował status społeczny a nie narodowość. Polski szlachcic lepiej się dogadał ze szlachcicem zagranicznym niż z polskim chłopem.

1

@Criss18Barca Bardziej od pytania "kiedy" jest tu istotne pytanie w jakiej roli,na jakim szczeblu społecznym mielibyśmy się tam znaleźć i w jakim zakątku świata.

1

@Colon Paradyzja? Jasne. Szkoda,że usunęli.

6

@Comentateiro Tak wiele pytań,tak mało odpowiedzi. Bez flaszki nie ogarniesz. A tak a propo to kilka dni temu czytałem opowiadanie Zajdla - "Relacja z pierwszej ręki" - świetna rozkmina i próba wytłumaczenia kilku kwestii z religii chrzescijańskiej - genezy powstania człowieka,potopu, przyjścia Chrystusa itd. Krótkie opowiadanie,ale naprawdę warte przeczytania.

5

Shopee spadło z rowerka i sobie ten głupi ryj rozwaliło. Czas na mediaexpert i w końcu zniknęłyby te najbardziej koszmarne reklamy z mediów

1

@Awtameok_Klana Ja bym powiedział,że nie tyle szybciej,co raczej dzisiaj nasz czas poświęcamy na "podwójne życie" - i w świecie realnym i cyfrowym.

1

We wczorajszej euforii jakoś mi umknął fakt,że poroniony katarski projekt dostał wczoraj w czapę. To był idealny niedzielny wieczór.

8

@tristan87 Jaka szkoda, że nie trenował zamiast Smudy. Wówczas był jego czas.

1

@Elosek To nie jest tak, że coś jest czarne albo białe. Polecam książkę "Cyfrowa demencja", która obszernie opisuje te zagadnienie o którym wspominasz. My oceniamy świat wedle naszych kryteriów, ponieważ jesteśmy cyfrowymi imigrantami. Cyfrowi tubylcy którzy urodzili się już w nowym świecie siłą rzeczy dostosowują się do niego już od małego.

0

@MESSIah16 Ech takie porównywanie to trochę bez sensu na zasadzie wyboru co lepsze - dżuma czy cholera. Przynajmniej jeśli chodzi o metody działania i cierpienia ofiar czy łagodność jednych czy drugich. Natomiast skala tego jak kartele opanowują swój region jest chyba nieporównywalna z innymi organizacjami przestępczymi na świecie.

1

@Encore Nie wiem,ale mogłoby tak być.

0

@Orlik00 Ja tu nie widzę zgrzytu. Lepsze to niż czytanie o premiach za mundial.

0

@Bernard777 No bez jaj. Uwielbiam Henkę,ale jednak liga szkocka nie umywa się do żadnej z lig w której grał Ibra. Grał i rządził.

1

@PIWOSZ89 A co ci Koeman zawinił?

0

@Emhyr Albo to tylko zmyłka aby media i opinia publiczna dały im spokój. Ja bym im tam nie ufał za bardzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?