@ClassicRock Jakkolwiek nie ustalą tej poprzeczki to ten podatek lub jego część i tak zostanie przerzucona na końcowych konsumentów. Tak to działa w praktyce.
Kilka dni temu pomstowałem na Lens,że stracili punkty ze Strasbourgiem. Dziś Strasbourg wygrał na wyjeździe z Lyonem. Aż sprawdziłem skąd ta zmiana i się okazało,że zmienili trenera. A przedtem same porażki i remisy notowali. Jednak "nowa miotła" robi swoje.
@Janiama A to już indywidualna sprawa każdego z nich. Mam w rodzinie graczy futsalu wychowanych od małego w Rzymie, ale wakacje spędzali w Polsce, jeden z nich otarł się swego czasu o reprezentację Polski i pamiętam jak zawsze przeżywali wszelkie starty Polaków w obojętnie jakich dyscyplinach. Wszystko zależy jak kto do tego podchodzi.
@Janiama A ja myślę,że w niedługim czasie w piłce nożnej do głosu dojdzie pokolenie naszej emigracji zarobkowej. Słychać o wielu młodych zawodnikach w szkółkach prawdziwych potęg. Kilku z nich powinno się przebić.
@MesQueUnClub_87 Taa jasne - poczytaj sobie jakie narzędzia posiada dziś na przykłąd skarbówka i jak system wyłapuje pośród milionów transakcji te które nie pasują do schematu i blokują konta firmom które potem miesiącami się od tego odwołują.
@Ojciec5tkidzieci Nie odnoszę się do tego konkretnego serialu bo go nie znam i raczej go nie będę oglądał, bo to nie jest tematyka która mnie interesuje. Chciałem tylko przypomnieć, że ten problem istnieje nie od dzisiaj i ze wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za jego istnienie. Jeśli ofiarom czy ich bliskim coś w tym nie pasuje to ja szanuję ich zdanie.
@enz1ce Co ciekawe Luis Enrique też go skreślił i na jego pozycji wystawiał nawet zawodników dla których nie była to nominalna pozycja. Może po prostu jest słaby na treningach.
@ronni37 No trochę zależy - choćby od rozmiaru felg,od ich rodzaju. Tak samo olej - pojemność silnika,od specyfikacji. Kwotowo to nie są jakies wielkie różnice,ale procentowo już tak.
@Mads Jak samo OC to płacę ok 400 zł, za 2 wymiany opon w roku biorą około 200 zł. Olej to około 100-150 zł. Inne drobne naprawy powiedzmy 500 zł. Ale jak już robisz np rozrząd to już dochodzi od 500 zł wzwyż - zależy od modelu.
@Comfortable_ Myślałem, że chodzi ci o dłuższy okres, bo już od dawna te większe transfery to głównie niewypały. Na palcach ręki można policzyć te naprawdę udane.
@Comfortable_ Z tych głośnych transferów to faktycznie tak jest. Spora część to niewypały. Z tym że tu są różne powody w każdym przypadku inne. Ale ci młodzi jak najbardziej się wzorowo rozwijają.
@ini_barca Skoro patrzysz przez pryzmat ekonomiczny,to co do Lewego to nie jest to byle grajek za 50 mln jak np Torres. Tylko uznana marka ze światowego topu która przyciąga nowych kibiców i przyczynia się do zysków,oglądalności itp.
17
@ClassicRock Jakkolwiek nie ustalą tej poprzeczki to ten podatek lub jego część i tak zostanie przerzucona na końcowych konsumentów. Tak to działa w praktyce.
25
Coś nam te oba Demiry bokiem wyszły.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kilka dni temu pomstowałem na Lens,że stracili punkty ze Strasbourgiem. Dziś Strasbourg wygrał na wyjeździe z Lyonem. Aż sprawdziłem skąd ta zmiana i się okazało,że zmienili trenera. A przedtem same porażki i remisy notowali. Jednak "nowa miotła" robi swoje.
0
@Janiama A to już indywidualna sprawa każdego z nich. Mam w rodzinie graczy futsalu wychowanych od małego w Rzymie, ale wakacje spędzali w Polsce, jeden z nich otarł się swego czasu o reprezentację Polski i pamiętam jak zawsze przeżywali wszelkie starty Polaków w obojętnie jakich dyscyplinach. Wszystko zależy jak kto do tego podchodzi.
2
@DonCarletto No i króciutko z pismakiem.
1
@Janiama A ja myślę,że w niedługim czasie w piłce nożnej do głosu dojdzie pokolenie naszej emigracji zarobkowej. Słychać o wielu młodych zawodnikach w szkółkach prawdziwych potęg. Kilku z nich powinno się przebić.
0
@Kitek1640 Oczywiście. Myślałem,że liczysz też na poważne odpowiedzi.
4
Przypominam,że dziś o 20-30 polska reprezentacja w piłce ręcznej gra ważny mecz z zespołem z którym praktycznie walczymy o awans z grupy - Słowenią.
3
@Kitek1640 Widzę,że wielu dowcipnisiów się odezwało. Daj tyle ile uważasz za stosowne i na ile cię stać. Nie powinno być żadnych określonych stawek.
0
@MesQueUnClub_87 Jasne. Ale wszyscy pamiętamy co działo się w Kanadzie i jak odcinali od kont ludzi którzy wspierali protesty choćby tylko finansowo.
0
@MesQueUnClub_87 Taa jasne - poczytaj sobie jakie narzędzia posiada dziś na przykłąd skarbówka i jak system wyłapuje pośród milionów transakcji te które nie pasują do schematu i blokują konta firmom które potem miesiącami się od tego odwołują.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie odnoszę się do tego konkretnego serialu bo go nie znam i raczej go nie będę oglądał, bo to nie jest tematyka która mnie interesuje. Chciałem tylko przypomnieć, że ten problem istnieje nie od dzisiaj i ze wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za jego istnienie. Jeśli ofiarom czy ich bliskim coś w tym nie pasuje to ja szanuję ich zdanie.
0
@enz1ce Co ciekawe Luis Enrique też go skreślił i na jego pozycji wystawiał nawet zawodników dla których nie była to nominalna pozycja. Może po prostu jest słaby na treningach.
0
@Ojciec5tkidzieci Problem ten istnieje od czasów Bonnie i Clyde. Wtedy to media zaczęły gloryfikować zwyrodnialców.
0
@koksik2700 Warto by wrzucić zdjęcia ofiar tego szkodnika.
0
@ronni37 No trochę zależy - choćby od rozmiaru felg,od ich rodzaju. Tak samo olej - pojemność silnika,od specyfikacji. Kwotowo to nie są jakies wielkie różnice,ale procentowo już tak.
0
@Mads Jak samo OC to płacę ok 400 zł, za 2 wymiany opon w roku biorą około 200 zł. Olej to około 100-150 zł. Inne drobne naprawy powiedzmy 500 zł. Ale jak już robisz np rozrząd to już dochodzi od 500 zł wzwyż - zależy od modelu.
0
@ini_barca Też nie wiadomo do końca,bo kto wie czy jakieś Araby nie chciałyby go nawet za kilka lat u siebie. Inna sprawa czy on by chciał.
1
@Comfortable_ Myślałem, że chodzi ci o dłuższy okres, bo już od dawna te większe transfery to głównie niewypały. Na palcach ręki można policzyć te naprawdę udane.
0
@Comfortable_ Pedri to też był transfer.
1
@bartekvisca Jest Milan.
0
@Comfortable_ Z tych głośnych transferów to faktycznie tak jest. Spora część to niewypały. Z tym że tu są różne powody w każdym przypadku inne. Ale ci młodzi jak najbardziej się wzorowo rozwijają.
0
@pacior95 Lotto.
0
@ini_barca Skoro patrzysz przez pryzmat ekonomiczny,to co do Lewego to nie jest to byle grajek za 50 mln jak np Torres. Tylko uznana marka ze światowego topu która przyciąga nowych kibiców i przyczynia się do zysków,oglądalności itp.
0
@escarabajo No raczej.
0
@Barca1992 Napoli to złota klatka. Wątpię,że komuś uda się go wyrwać.
0
@escarabajo Jeszcze do końca daleka droga. Może się jeszcze wiele wydarzyć.
0
@Emhyr Patrzyłem z kim grali ostatnio to ciężko coś wywnioskować bo większość egzotycznych drużyn.
0
W ręczną Egipt ma 8 punktów przewagi nad Chorwacją. 10 minut do końca. Co się porobiło z Chorwatami? Czy to Egipt taki mocny?