2

@mrboom Każdy z nich gada tylko o jakichś swoich znajomych. Tyle,że nikt z tych ekspertów żadnej odpowiedzialności za ten wybór i tak nie poniesie.

1

@Rust_Cohle Jesteś jak ten syn mleczarza którego wzięli do wojska i w pierwszym liście do domu napisał - "Tu jest jak na wakacjach. Pobudka o 6:00 ..."

0

@Lucerfi Mimo wszystko kraje nadbałtyckie byłyby w o wiele gorszej sytuacji niż Polska.

1

@Pawel13sz Pique powinien to wprowadzić w swojej KingsLeague

0

@PatrykBarca Tak naprawdę to my tyle wiemy co w mediach napiszą,a to co tam się w tych ofertach pojawia i co tak naprawdę wpływa na wybór zawodnika to wie tylko zawodnik i jego agent. Może być trener,otoczenie,szanse na grę,poziom sportowy,dziesiątki innych rzeczy i kasa też. I czasem kasa może być nawet decydująca. Ale jeśli przy tym poziom sportowy się zgadza i klub daje mu perspektywy na rozwój to pisanie,że poleciał tylko na kasę jest nadużyciem.

1

1

@Dieselzor Konrad Mazowiecki? Wiekowa babcia musiała być.

0

@Coutinho007 Dokładnie. Jeśli chodzi o sprawy sportowe to w pełni się z tobą zgadzam. Ale nadal nie widzę podstaw aby wieszać psy na jakimś zawodniku który wybierze inny klub niż nasz i mówić,że wybrał kasę.

0

@Coutinho007 Gdzie ja tak napisałem? Napisałem tylko, że mamy ciężką sytuację z której trochę czasu nam zajmie aby wyjść. Do tej pory ciężko nam będzie konkurować z podobnymi ofertami,ale nie ma tu też co winić graczy tylko robić swoje i ściągać tych których się uda. Powoli usuwamy największe obciążenia płacowe i na szczęście sportowo jakoś się układa choć wielu malkontentów narzeka na styl. Ja jak najbardziej doceniam to co jest i trzymam kciuki w każdym meczu.

0

@Coutinho007 Chyba przegapiłeś dźwignie dzięki którym się to udało. Niestety nie da się co roku z nich korzystać. A pomimo tego do ostatniej chwili były cyrki z rejestrowaniem graczy i kombinowanie z drugim zespołem.

0

@Coutinho007 Ale to nie jest tylko kwestia szejków w klubie. Beniaminkowie w PL też dysponują sporymi budżetami i pod tym względem cała ta liga odjeżdża wszystkim innym. Ale na razie to i tak jałowa dyskusja o czymś co się może wydarzyć albo i nie. Zobaczymy jak to się potoczy i ocenimy po jakimś czasie. Może on tam zaginie i nikt go nie będzie w ogóle żałował? Ale faktem jest,że coraz trudniej jest i na razie będzie Barcy konkurować z innymi na rynku.

1

@BorzyKrzys Hehe. Pierwsze co mi się skojarzyło,że to taka okazja wymyślona po to aby się nadziubać albo coś sobie dziabnąć. A to tylko kogoś po----iło konkretnie.

1

@tomek8756 Jednak Orwell to fachowiec był.

1

@Coutinho007 O "Bobo" nie zamierzam tu dyskutować. O mnie czy o tobie również nie zamierzam,bo co to za argumenty? Dla mnie najważniejszy w tej dyskusji jest fakt o poziomie sportowym Newcastle i całej ligi angielskiej. Na chwilę obecną ten poziom jest wysoki i nic dziwnego,że zwłaszcza młodzi zawodnicy będą chcieli budować ten projekt. Jak to się skończy to ocenimy po latach. Finanse imo w tym przypadku to sprawa poboczna,bo możnaby się na niej skupić tylko wówczas gdyby byli średniakiem bez aspiracji albo grali gdzieś na peryferiach futbolu. Tyle. Gdyby tak było to pewnie sam bym wypominał taki wybór gracza.

1

@Coutinho007 No i co w tym złego? Kasa się zgadza ale też poziom sportowy wcale nie jest najgorszy jak tu już sugerują. Ale tak jak piszę - skąd założenie,że Barca ma w ogóle warunki aby rejestrować nowych graczy? I jeśli nie to po co wówczas obrażać gracza?

1

@Firestone Świetne wieści. Niech mu się wiedzie jak najlepiej i niech w końcu znajdzie swoje miejsce do grania,bo jak wróci do nas to znowu zniknie na ławce.

1

@Coutinho007 Żałosny to był komentarz umniejszający zawodnikowi w przypadku gdyby się zdecydował na przejście do Newcastle. To raz. A po drugie to nic to Barcy nie umniejsza. Nasza pozycja na rynku głównie z powodu wymogów PD jest bardzo niska i trzeba się z tym pogodzić,a nie wylewać pomyje bez powodu na wszystkich którzy się zdecydują na inne kluby. Są doniesienia o problemach z zakontraktowaniem Balde i my może nawet nie mamy warunków aby sprowadzać i rejestrować nowych graczy. No ale po co o tym wspominać. To niedobra jest. Newcastle absolutnie nie jest złym wyborem dla młodych graczy. Zobaczymy jak rozwiną ten klub. Na razie dobrze im idzie.

0

@FcBarcelonaFanMSN Dobry żart. Normalnie boki zrywać.

5

@Explode A Barca to jak niby sobie radzi w LM? Faworytem tych rozgrywek to my już dawno nie jesteśmy. I póki co to Newcastle nie jest budowane jak inne szejkowe kluby i robią to z głową bez kosmicznych transferów. Patrząc czysto sportowo to nie jest jakieś pójście tylko za kasą na peryferia futbolu i jak najbardziej się to broni jako perspektywiczny krok naprzód.

0

@Graves Isco też zaliczył zjazd. Czasami tak bywa z różnych powodów.

2

@Medium Tera to nie ma.

10

@Explode Sraty taty. Klub z czołówki najlepszej ligi świata daje mu ofertę,a już pojawiają się głosy o skoku na kasę? Żałosne te zarzuty.

3

@Catalanian1991 Nie tylko. Są doniesienia o ok 10-12 mln odstępnego od Chelsea.

41

Po akcji z Griezmannem nawet bym z nimi nie siadał do rozmów. Ewentualnie na kosmicznych warunkach na naszą korzyść.

0

@MarcelNJ11 Odnoszę się do słów wklejonych powyżej. Zaznaczyłem, że nie znam całej wypowiedzi

0

@mekston Chodziło mi o wypowiedź Emhyra jakoby miały być wyciągane konsekwencje wobec kogokolwiek. Wtedy oba zespoły powinny być ukarane. Ale do tego i tak nie dojdzie. To tylko fikcja.

0

@MarcelNJ11 Ale dlaczego nieprawdą? Przecież uwaga o tym, że wyczerpali zapasy wojskowe nie wyklucza dalszej pomocy. Trzeba by było całą wypowiedź zobaczyć aby ocenić jej kontekst.

25

@IronSanHybrid "Cho szybko - no zobacz, zobacz Halyna - patrz ile ten pasożyt somsiad zarabia. I to ma być sprawiedliwość na tym swiecie? Już ja go załatwię cwaniaka jednego" "Albo pa na tego - spod trójki - gołodupiec jeden a jaką furą się rozbija - albo kredyt wziął żeby się pokazać, albo coś kombinuje na boku - już ja mu się przyjrzę co to za jeden"

1

@kulek22 Nie będziesz nic czuł jeśli to mały kawałek sprężyny. Kiedyś też zauważyłem przypadkiem na podnośniku, że coś jest nie tak i brakuje kawałka sprężyny.
Edit - na skręconych kołach bez podnoszenia też powinieneś to zauważyć.

0

@supraomnes1 Mi to zupełnie obojętne. Puchar Hiszpanii to już coś, ale te wszystkie superpuchary jakoś mnie mało interesują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?