@barcelonaLM Jak to ładnie napisane było w niedawnym artykule tutaj - to emocje które ludzie na żywo doświadczali podczas ich meczy najbardziej ich do nich przywiązały.
@P33ck W tym sezonie w lidze za Athletic z powodu Ernesto. Natomiast w rozgrywkach europejskich czasem zdarza mi się kibicować i innym hiszpanskim drużynom poza Realem,Atletico i Espanyolem (wyłączywszy oczywiście ich mecze z PSG,bo wtedy kibicuję każdemu ich rywalowi)
@Cotutajsiedzieje Po części ma rację,ale tylko po części bo akurat jako kobieta nie ma szans na zdobycie tego trofeum. Ale w tym przypadku nie chodziło jednak tylko o to trofeum. Gdyby np. Mbappe to zdobył czy ktokolwiek inny na tym mundialu to i tak nie wywołałoby to takiej reakcji (no ewentualnie CR).
@Kgorecki2500 Ale dlaczego uważasz,że jest to całkowite zostawienie swego losu w obcych rękach? Nie znam zapisów ich umów ale raczej piłkarz i tak ma ostatnie słowo, a to że ufa swojemu agentowi i daje mu się przekonać na pewne kroki to jest jednak co innego niż zostawienie swego losu w obcych rękach. Na dodatek wszelkie przecieki do prasy, że jest inaczej i że piłkarz jest zdecydowany pozostać za wszelka cenę osłabiają pozycję agenta, więc ja do tej wypowiedzi nie przywiązywałbym większej uwagi.
@Kgorecki2500 Tyle, że taki Laporta czy kto inny to tak by mu nawinął makaron na uszy, że gość byłby na tym stratny 10x razy. Jak można negocjować nie znając realiów na rynku i nie mając kontaktów i przede wszystkim nie mając takich umiejętności?
@MESSIah16 Można kupować jak City i PSG,a można budować skład jak np. Arsenal czy Bayern. Na całe szczęście trafiło się nam złote pokolenie więc mnie to wcale nie martwi,że nie mamy za co się targować na rynku. Lepiej szukać perełek u siebie albo za grosze.
@kuz Ten epicki wątek to dotyczył tej prognozy,że Musk wygra wybory prezydenckie w kilku stanach. Skoro byl wywołany to się odezwał,choć potem już kolejne wpisy Muska nie były tak pochlebne dla Miedwiedewa.
@kuz "szkoda, że artyści w Polsce liczą tylko hajs i się sprzedają" Akurat wielu, nawet bardzo wielu polskich artystów bojkotuje TVP, więc to zdanie to jest mijanie się z prawdą.
3
@barcelonaLM Jak to ładnie napisane było w niedawnym artykule tutaj - to emocje które ludzie na żywo doświadczali podczas ich meczy najbardziej ich do nich przywiązały.
0
N'Golo co ty robisz? Co ty robisz?
0
@Kondziubarca A mnie akurat to wideo z szatni trochę właśnie zniechęca do tego Renarda. Niczego mu nie ujmując to nie jestem fanem podobnych trenerów.
2
@BorzyKrzys Gdyby Owsiak nie dorzucał do tego burdelu kasy, to rząd musiałby to robić ucinając choćby drobny ułamek z ego co idzie na propagandę.
0
@FcPortoFan1999 Ja zaś mam wrażenie, że pod względem rozgłosu jest zaraz po Powstaniu Warszawskim.
2
@Borneo Mógłbyś napisać to po polsku?
3
@Kgorecki2500 Dokładnie, ale czego się spodziewać po jakimś nieokrzesanym jankesie.
1
@P33ck Jeszcze Valeron.
1
@P33ck W tym sezonie w lidze za Athletic z powodu Ernesto. Natomiast w rozgrywkach europejskich czasem zdarza mi się kibicować i innym hiszpanskim drużynom poza Realem,Atletico i Espanyolem (wyłączywszy oczywiście ich mecze z PSG,bo wtedy kibicuję każdemu ich rywalowi)
1
@Kgorecki2500 1. Gruzja 2. Grecja 3. Szwajcaria.
3
@tomek8756 Ferdek Kiepski,
1
@Faro "Bierz kapotę, pi--ol szefa i robotę".
0
@Cotutajsiedzieje Po części ma rację,ale tylko po części bo akurat jako kobieta nie ma szans na zdobycie tego trofeum. Ale w tym przypadku nie chodziło jednak tylko o to trofeum. Gdyby np. Mbappe to zdobył czy ktokolwiek inny na tym mundialu to i tak nie wywołałoby to takiej reakcji (no ewentualnie CR).
2
@Roobo Jak za darmo to bym go chętni widział w Barcy. Na mundialu fajnie grał.
4
@LewoSkrzydlowy11 Najlepsze jest to,że i tak ci zagraniczni mieli lepsze rezultaty w trenowaniu reprezentacji niż sam Boniek.
1
@Kaamilos87 Jak dla mnie to raczej wygranym jest w tym przypadku Benfica.
0
@pele1282 Piękny był ten 2018 rok. 2022 mógłby w ogóle nie istnieć.
0
@Kgorecki2500 Ale dlaczego uważasz,że jest to całkowite zostawienie swego losu w obcych rękach? Nie znam zapisów ich umów ale raczej piłkarz i tak ma ostatnie słowo, a to że ufa swojemu agentowi i daje mu się przekonać na pewne kroki to jest jednak co innego niż zostawienie swego losu w obcych rękach. Na dodatek wszelkie przecieki do prasy, że jest inaczej i że piłkarz jest zdecydowany pozostać za wszelka cenę osłabiają pozycję agenta, więc ja do tej wypowiedzi nie przywiązywałbym większej uwagi.
4
@Kgorecki2500 Tyle, że taki Laporta czy kto inny to tak by mu nawinął makaron na uszy, że gość byłby na tym stratny 10x razy. Jak można negocjować nie znając realiów na rynku i nie mając kontaktów i przede wszystkim nie mając takich umiejętności?
5
@Explode Nie musieli. Mogli po prostu nie przejmować tego Lotosu.
0
@MESSIah16 Można kupować jak City i PSG,a można budować skład jak np. Arsenal czy Bayern. Na całe szczęście trafiło się nam złote pokolenie więc mnie to wcale nie martwi,że nie mamy za co się targować na rynku. Lepiej szukać perełek u siebie albo za grosze.
1
@AllBundy "In Xavi i trust"
0
@Krzychu1010 Mi pomaga ssanie pierzgi.
1
@kuz Ten epicki wątek to dotyczył tej prognozy,że Musk wygra wybory prezydenckie w kilku stanach. Skoro byl wywołany to się odezwał,choć potem już kolejne wpisy Muska nie były tak pochlebne dla Miedwiedewa.
1
@kuz "szkoda, że artyści w Polsce liczą tylko hajs i się sprzedają" Akurat wielu, nawet bardzo wielu polskich artystów bojkotuje TVP, więc to zdanie to jest mijanie się z prawdą.
0
@Nazio87 Jeszcze Hierro, Cristiano Ronaldo, Luis Enrique. I Michael Owen.
0
@Kondziubarca No i fajno. Lwów wreszcie wraca do Polski.
1
@martin3131 Albo "Słowik".
1
@wasacz Za 4 lata i tak to wszystko rozejdzie się po kościach i nikt już nie będzie cisnął aby ich wykluczyć.
1
@Arkon Ciężko przeżył porażkę swoich kolegów,więc trzeba go oszczędzać. A tak na serio to on jakąś kontuzję chyba miał.