@ChessInfo Serio uważasz,że ten ktoś kto uciekał po tym gdy został zaatakowany przez agresywna grupę skupiał się jedynie na ratowaniu dóbr materialnych? A co jesli miał obok siebie np. dzieci? Miał czekac na rozwój sytuacji?
@Bagsik88 To przescrolluj sobie La Ramblę i zobacz ile było komentarzy dotyczących sędziowania podczas meczu. Mówię o faulach których sędzia nawet nie gwizdnął,więc nie szukaj ich w statystykach
@Bagsik88 Bo nawiązuję do obrazków po meczu Argentyny z Holandią. I w tamtym meczu i w tym dzisiejszym na boisku iskrzyło. W meczach Chorwacji tego nie było.
@Bagsik88 Szczerze to nawet nie wiem,bo z ostatnim gwizdkiem od razu wyłączyłem. Ale nawet jeśli to jakoś nie rzuciło mi się w oczy aby Chorwacja faulowała jak dziś Maroko.
@Medium Dobry akumulator, dobre świece i zimowe paliwo załatwia sprawę. Mam diesle w zasadzie już od kilku dekad i jeśli tylko te elementy masz sprawne to nie ma żadnego problemu.
@MesQueUnClub_87 Jestem skłonny zrozumieć takie podejście, tyle że mówimy już o czymś co się stało i w zasadzie ocena tego zdarzenia nic już nie zmienia ani nie wnosi. To czy ktoś wykaże się empatią zmienia jedynie to jak ta osoba jest oceniana przez otoczenie.
@Medium No ale ma na swój sposób rację. Samobójcy wykazują się na swój sposób najbardziej egoistyczną postawą. Mają w dupie rodzinę,znajomych, ale także obcych których narażają na traumy -np. kierowców, maszynistów, ratowników,czy też każdego kto np. potem znajdzie gdzieś takiego samobójcę.
@Azi Co prawda ja sam niewiele korzystam z usług lekarzy,ale nigdy nie spotkałem się z takim podejściem lekarza pierwszego kontaktu czy też rodziny i znajomych nigdy nic takiego nie spotkało. Ale w takim razie musisz mieć wyznaczony lokalny punkt nocnej opieki i tam możesz iść po pomoc.
0
@ChessInfo Serio uważasz,że ten ktoś kto uciekał po tym gdy został zaatakowany przez agresywna grupę skupiał się jedynie na ratowaniu dóbr materialnych? A co jesli miał obok siebie np. dzieci? Miał czekac na rozwój sytuacji?
1
@tbas To może niech teraz uchwalą coś o inflacji.
0
@MesQueUnClub_87 Taktyk
0
@Bagsik88 To przescrolluj sobie La Ramblę i zobacz ile było komentarzy dotyczących sędziowania podczas meczu. Mówię o faulach których sędzia nawet nie gwizdnął,więc nie szukaj ich w statystykach
0
@Bagsik88 Sobie nie musze, a Tobie jak widzę też nie warto. Pozdro.
0
@Bagsik88 Bo nawiązuję do obrazków po meczu Argentyny z Holandią. I w tamtym meczu i w tym dzisiejszym na boisku iskrzyło. W meczach Chorwacji tego nie było.
0
@Bagsik88 Szczerze to nawet nie wiem,bo z ostatnim gwizdkiem od razu wyłączyłem. Ale nawet jeśli to jakoś nie rzuciło mi się w oczy aby Chorwacja faulowała jak dziś Maroko.
5
I cały mecz Maroko faulowało bez pardonu Francuzów,a teraz Francuzi podchodzą i ich obejmują, pocieszają. Czyli jednak można z klasą?
4
Nie jest pisany dziś gol dla Maroka
3
Ten mecz wyglądałby całkiem inaczej gdyby Maroko w pierwszej połowie dostało i wykorzystało tego karnego.
1
@bartas97 Panie Marcinie - to żaden angielski corner, tylko polski korner.
1
@ptrx I dziś i w niedzielę.
0
Tak się wykańcza akcje. A szanowne Maroko niech patrzy i się uczy.
0
@aqqi A myślisz, że gdzie nauczył się tak grać?
5
Ciekawa interpretacja tego faulu Francuza.
1
@Janiama Francja - Maroko 1-0
1
@Medium Dobry akumulator, dobre świece i zimowe paliwo załatwia sprawę. Mam diesle w zasadzie już od kilku dekad i jeśli tylko te elementy masz sprawne to nie ma żadnego problemu.
0
@PJ777 Nie będę go zbijał - sprawa jest dyskusyjna i zdania samych ekspertów podzielone - proszę - oto artykuł w którym interpretują to jako sytuację w której to Alvarez wpadł na Livakovicia i można było podjąć różne decyzje - https://sport.tvp.pl/65077091/mundial-2022-rzut-karny-dla-argentyny-kontrowersja-dla-wnikliwych-stary-ledwo-biega-ale-sedziuje-znakomicie
0
@MesQueUnClub_87 Jestem skłonny zrozumieć takie podejście, tyle że mówimy już o czymś co się stało i w zasadzie ocena tego zdarzenia nic już nie zmienia ani nie wnosi. To czy ktoś wykaże się empatią zmienia jedynie to jak ta osoba jest oceniana przez otoczenie.
0
@MesQueUnClub_87 Nic od nich nie oczekuję. Tylko dlaczego ktos z kolei oczekuje od innych jakiejś szczególnej empatii wobec samobójców?
0
@Medium Bo generalnie tak to widzę i oceniam i tyle.
2
@Medium No ale ma na swój sposób rację. Samobójcy wykazują się na swój sposób najbardziej egoistyczną postawą. Mają w dupie rodzinę,znajomych, ale także obcych których narażają na traumy -np. kierowców, maszynistów, ratowników,czy też każdego kto np. potem znajdzie gdzieś takiego samobójcę.
1
@Azi Co prawda ja sam niewiele korzystam z usług lekarzy,ale nigdy nie spotkałem się z takim podejściem lekarza pierwszego kontaktu czy też rodziny i znajomych nigdy nic takiego nie spotkało. Ale w takim razie musisz mieć wyznaczony lokalny punkt nocnej opieki i tam możesz iść po pomoc.
1
@PJ777 Ponieważ to Alvarez wpadł na nieruchomego bramkarza.
2
@Medium USA przerabiało prohibicję i wiemy jak to się skończyło. Tam będzie podobnie choć może na mniejsza skalę, bo to jednak odosobniona wyspa.
1
@DonCarletto Kolejny raz ta reprezentacja pokazuje klasę. I nawet nie maja za grosz refleksji aby podobne rzeczy zachować dla siebie.
0
@PJ777 Oczywiście, że nie było tam żadnego karnego.
0
@Sulimo Nazywaj sobie jak chcesz. Kto ci broni?
0
@Barcanajlepszyteam No to się ciesz dzisiejszym wieczorem. Ale nie kazdy musi robić to samo.
0
@MarioVeB! Dobrze panie psychologu. Dobrze. Aha. Pozdrawiam przy okazji.