0

@MarioVeB! Tak samo śmieszne jak ten kult messiego na tej stronie? Każdy ma jak widać inny powód do śmiechu. Ale racja - co za dużo to niezdrowo. Czas przynajmniej do meczu z Chorwacją już nie wałkować tego tematu i po prostu kibicować swojej drużynie. Każdy przecież widział to co wczoraj było i mógł sobie wyrobić zdanie na ten temat.

0

@AllBundy Nie no z de Jongiem? Przeciez to dobry chłopak jest. Już prędzej z Memphisem.

2

@DaPidejpi Może odpadnie a może nie odpadnie. Ale jesli odpadnie to zobaczysz, że te obrazki wypłyną w memach tak jak te z tańcami Brazylijczyków. Tyle.

5

@Barca1992 Alez to są świetne materiały do memów na wypadek gdy argentyna odpadnie.

1

@FCB24 Myślę,że takie sprawy są ujęte w kontrakcie i jeśli złamał jakies zapisy to poniesie konsekwencje.

2

@Bartula Po co ty to piszesz? Tu panuje kult jednostki i każdy ma klapki na oczach niczym w jakiejś sekcie.

1

@kamiVeB No jak? Z tego tłumaczenia tutaj to nie ma sensu. Albo chodzilo o brak di Marii,albo o brak formy Lautaro.

1

@IronSanHybrid Chodzi mi raczej o opinie ludzi którzy się z tego cieszą.

1

@IronSanHybrid Nie rozumiem co trzeba miec w głowie aby pochwalac podobne zachowanie.

1

@Godlo A może chciał po prostu wyjaśnić sytuację i podać mu rękę, ale wszyscy widzieliśmy jak ten ----- reaguje na takie gesty gdy Lewy chciał to zrobić.

3

Frenkie w punkt.

0

@gumaz Cieszę się,że to poszło w świat. Oby Chorwacja ich ośmieszyła.

0

@P33ck Na tym ujęciu Luis totalna olewka na ten gest.

3

@Peciak A może to wcale nie ich dziecko?

4

@paweldunajecfcb Jaka prowokacja? Jak już to ewentualnie pajacerka i przesada. Rzecz gustu. Mi tam akurat zupełnie obojętne. Cieszynka jak cieszynka.

1

@ObiwanKenobi Czytałeś w ogóle ten artykuł który podrzuciłeś? Przeciez napisali tam - "Z informacji Nowin wynika, że napastniczka to 25-letnia obywatelka Ukrainy, która posiada także paszport rosyjski i polski PESEL". Ale bardziej istotne od kwestii tego jaką narodowość jej przyznamy jest chyba to,że ma kłopoty ze zdrowiem psychicznym.

3

@barcanawieki Polska? A gdzie Meksyk? Gdzie Brazylia? Gdzie Anglia?

0

@Marcin91fcb Dla ciebie normalne, dla innych nie - pytałeś dlaczego Messi jest nazywany bucem i chamem - masz odpowiedź.

0

@Marcin91fcb Choćby to,że po meczu nazwał któregoś Holendra głupkiem i kazał mu "spadać raz dwa". Po prostu zachowanie z klasą,godne najlepszego zawodnika świata. Przypomnijmy - po awansie. Gdyby chociaż czuł gorycz i wściekłość po porażce to jeszcze byłyby to inne okoliczności.

0

@betonito "Najbardziej mnie wkurza że Ci nędzni Chorwaci awansowali. Jak na nich patrzę jestem przeciwny rzutem karnym. Jest to woda na młyn dla murarzy stawiajacych autobus. Mecz powinien trwać aż którąś drużyną strzeli gola w digrywce-golden goal. To promuje ofensywny styl gry. Bez żadnych karnych. 120 minut i mecz dodatkowy. Pokażcie Bałkańcy że umiecie wygrać bo weszliscie do półfinału po zwyciestwie z Kanada!"

0

@mekston Wszystko co działo się na wczorajszym meczu było po prostu chore - jedni nakręcali drugich,a sędzia nad tym w ogóle nie panował mimo,że sypał. kartkami jak potłuczony. Może gdyby dał po jednej czerwonej dla obu ekip to by ich otrzeźwiło,bo na żółte nikt już nawet nie zwracał uwagi. Co nie zmienia faktu,że zachowanie zawodników na boisku i poza nim spokojnie można określić jako burackie i chamskie. Tylko trzeba by do tego wykazać odrobinę obiektywności.

2

@Uukasz_93 Nawet gdyby taki pojedynek odbył się w ich prime to wytłumacz mi jak jeden mecz mógłby zadecydować o tym,że wyznawcy kultu jednostki mieliby nagle po tym jednym meczu uznać wyższość któregoś z ich idola?

0

@arasz1819 "niektórych rzekomych kibiców Barcy" - ciekawe szufladkowanie. Można poznać jakie są kryteria aby zostać uznanym za "prawdziwego" a nie "rzekomego" kibica Barcy?

2

@DonMatteo901 Ależ chora akcja. Gdzie była ochrona. To zatrzymanie jest doprawdy kuriozalne - amatorskie niczym bójka na szkolnym boisku.

0

@Przemek2323 Gdybyś nie miał klapek na oczach i spojrzał na wczorajszy mecz obiektywnie to sam byś to przyznał. Bo gra grą,ale zachowanie i to co wczoraj się tam działo to było poniżej wszelkiej krytyki.

1

@Kessie Tak to jest jak się namiesza matce naturze w głowie i potem nie wie na jaki klimat ma przygotować przyszłego potomka. Wniosek z tego taki aby płodzić dzieci tylko w takim klimacie w którym zamierzamy mieszkać.

0

@barcelonaLM Jak już wcześniej trzymałem kciuki aby argentyna jak najszybciej odpadła,tak po wczorajszym pokazie chamstwa i buractwa liczę na to dwa razy mocniej. Mali ludzie bez krztyny klasy. Cieszy,że to poszło w świat i jeszcze więcej ludzi jest teraz przeciwko tej drużynie.

0

@michal26 No i już mi się ci twoi znajomi podobają, bo z opisu od razu widać że co jak co ale na piłce to się znają. Vamos Croatia.

0

@betonito Ci "nędzni" Chorwaci i tak wystarczą na jeszcze bardziej nędzną argentynę.

1

@jeyx77x Ten debil jeszcze przedtem sfaulował. To jest skandal że nie dostal za to czerwonej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?