0

Szwajcarii się mecz z Francją przypomniał.

0

@Sysia11 W sensie,że bardziej im kibicuje. Poza tym ich obecne wyniki chyba wyjasniają kto jest aktualnie lepszy.

0

@MesQueUnClub96 To ty wyżej stawiasz jakieś Niemcy niz Portugalię?

0

To w Benfice zacierają ręce. Najpierw zabłysnął Enzo,teraz Ramos robi wejście smoka i jego wartość rośnie w w oczach.

8

TVP Info - eksperci od futbolu się zebrali i Holecka przyznała,że liczyła na final Francja-Hiszpania,ale Hiszpanie dzis odpadli. Chyba drabinki nie widziała.

0

@mekston Chyba nie zrozumiales kolegi. On chyba chcial przekazac że w najgorszym wypadku kibicowalby nawet Angolom.

0

@Sysia11 To już prędzej Bernardo Silva jak City wygra LM.Ale równie dobrze może wygrać Mbappe jesli zakręci się blisko króla strzelców na MŚ i dołożyłby LM. Nie ma co gdybać.

0

@norbi77 Ja to się nie spodziewalem,że tak się stoczy Coutinho czy Hazard. Ale 37- letni Ronaldo? Jedyne co mnie zdziwiło,to fakt w jakim stylu on schodzi ze sceny.

2

@BulaKG He he he he-rbata ci stygnie.

0

Kurczę patrzę na sklady - myślę co to za Ramos - nie znam typa,co ten trener robi - Leao,Andre Silva,CR na ławce,a ten jakiegoś Ramosa wstawia. A tu proszę.

1

@Janiama Portugalia- Szwajcaria 3-0

0

@Inko Brednie. Dzisiejszy mecz chyba już rozwiał wątpliwości,że oni po prostu tak grali a nie kombinowali z wynikiem.

1

Ojojojoj. To się narobiło. Kurczę.

1

Co oni sily nie mają na rozbieg?

0

(Ja)spain. No nieźle.

4

Wszedł na karne i spartolił.

0

Dobrze,że nie ma Chielliniego.

0

No i karne Panie i Panowie.

1

@BulaKG To wtedy wejda Fernando Torres i Villa i po meczu.

0

@ElTomas Ter Stegen.

1

@Kamilos84 Jakos wcale mi ich nie żal.

0

@Pewex Otóż nie.

0

@UmtitiGOAT To sprawa pomiędzy PZPN a nimi. To PZPN ma zdobywać i gospodarować funduszami,a nam nic do tego. Jeśli znajdą sobie sponsora i stać ich na miliony premii to niech im wypłacają ile tylko chcą. Natomiast od publicznych pieniędzy wara.

1

@Emhyr Niech ktoś powie temu cymbałowi,że od premii to jest PZPN i to niech oni dzielą kasę od sponsorów i od FIFY.

1

@Janiama Hiszpania - Maroko 4-0

0

@Pawel13sz Wątpię aby jakikolwiek trener z topu chciałby się babrać w tym szambie które tu teraz wybiło.

0

@draxidox Idealne miejsce aby rozwiązać odwieczny problem Rosji - zapakować ich wszystkich i wywieźć - tam im żadni sąsiedzi nie będą przeszkadzać.

1

@cris2706 A kto to przyszedł. - pan maruda?

0

@draxidox Racja. Mam nadzieję że pozabierali im samochody tym piratom wariatom.

0

@MESSIah16 Na La Rambli przeszło bez większego echa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?