TVP Info - eksperci od futbolu się zebrali i Holecka przyznała,że liczyła na final Francja-Hiszpania,ale Hiszpanie dzis odpadli. Chyba drabinki nie widziała.
@Sysia11 To już prędzej Bernardo Silva jak City wygra LM.Ale równie dobrze może wygrać Mbappe jesli zakręci się blisko króla strzelców na MŚ i dołożyłby LM. Nie ma co gdybać.
@norbi77 Ja to się nie spodziewalem,że tak się stoczy Coutinho czy Hazard. Ale 37- letni Ronaldo? Jedyne co mnie zdziwiło,to fakt w jakim stylu on schodzi ze sceny.
Kurczę patrzę na sklady - myślę co to za Ramos - nie znam typa,co ten trener robi - Leao,Andre Silva,CR na ławce,a ten jakiegoś Ramosa wstawia. A tu proszę.
@UmtitiGOAT To sprawa pomiędzy PZPN a nimi. To PZPN ma zdobywać i gospodarować funduszami,a nam nic do tego. Jeśli znajdą sobie sponsora i stać ich na miliony premii to niech im wypłacają ile tylko chcą. Natomiast od publicznych pieniędzy wara.
0
Szwajcarii się mecz z Francją przypomniał.
0
@Sysia11 W sensie,że bardziej im kibicuje. Poza tym ich obecne wyniki chyba wyjasniają kto jest aktualnie lepszy.
0
@MesQueUnClub96 To ty wyżej stawiasz jakieś Niemcy niz Portugalię?
0
To w Benfice zacierają ręce. Najpierw zabłysnął Enzo,teraz Ramos robi wejście smoka i jego wartość rośnie w w oczach.
8
TVP Info - eksperci od futbolu się zebrali i Holecka przyznała,że liczyła na final Francja-Hiszpania,ale Hiszpanie dzis odpadli. Chyba drabinki nie widziała.
0
@mekston Chyba nie zrozumiales kolegi. On chyba chcial przekazac że w najgorszym wypadku kibicowalby nawet Angolom.
0
@Sysia11 To już prędzej Bernardo Silva jak City wygra LM.Ale równie dobrze może wygrać Mbappe jesli zakręci się blisko króla strzelców na MŚ i dołożyłby LM. Nie ma co gdybać.
0
@norbi77 Ja to się nie spodziewalem,że tak się stoczy Coutinho czy Hazard. Ale 37- letni Ronaldo? Jedyne co mnie zdziwiło,to fakt w jakim stylu on schodzi ze sceny.
2
@BulaKG He he he he-rbata ci stygnie.
0
Kurczę patrzę na sklady - myślę co to za Ramos - nie znam typa,co ten trener robi - Leao,Andre Silva,CR na ławce,a ten jakiegoś Ramosa wstawia. A tu proszę.
1
@Janiama Portugalia- Szwajcaria 3-0
0
@Inko Brednie. Dzisiejszy mecz chyba już rozwiał wątpliwości,że oni po prostu tak grali a nie kombinowali z wynikiem.
1
Ojojojoj. To się narobiło. Kurczę.
1
Co oni sily nie mają na rozbieg?
0
(Ja)spain. No nieźle.
4
Wszedł na karne i spartolił.
0
Dobrze,że nie ma Chielliniego.
0
No i karne Panie i Panowie.
1
@BulaKG To wtedy wejda Fernando Torres i Villa i po meczu.
0
@ElTomas Ter Stegen.
1
@Kamilos84 Jakos wcale mi ich nie żal.
0
@Pewex Otóż nie.
0
@UmtitiGOAT To sprawa pomiędzy PZPN a nimi. To PZPN ma zdobywać i gospodarować funduszami,a nam nic do tego. Jeśli znajdą sobie sponsora i stać ich na miliony premii to niech im wypłacają ile tylko chcą. Natomiast od publicznych pieniędzy wara.
1
@Emhyr Niech ktoś powie temu cymbałowi,że od premii to jest PZPN i to niech oni dzielą kasę od sponsorów i od FIFY.
1
@Janiama Hiszpania - Maroko 4-0
0
@Pawel13sz Wątpię aby jakikolwiek trener z topu chciałby się babrać w tym szambie które tu teraz wybiło.
0
@draxidox Idealne miejsce aby rozwiązać odwieczny problem Rosji - zapakować ich wszystkich i wywieźć - tam im żadni sąsiedzi nie będą przeszkadzać.
1
@cris2706 A kto to przyszedł. - pan maruda?
0
@draxidox Racja. Mam nadzieję że pozabierali im samochody tym piratom wariatom.
0
@MESSIah16 Na La Rambli przeszło bez większego echa.