@shvead20 A ja myślę,że oprócz tego to jeszcze PIS sam wrzucił ten temat aby przykryć choćby tą gigantyczną dotację dla TVP czy te doniesienia o podwyżce VAT na gaz rzekomo wymuszonej przez złą UE. To żałosne jak łatwo daje się sterować ludźmi podrzucając im ofiary na pożarcie.
@Uukasz_93 No ale z tych doniesień to wynika, że Lewandowski jako kapitan myślał o całej drużynie i chciał aby rezerwowi dostali po równo, czyli niejako sam sobie zabrał część tej kasy aby dostali ją inni, więc jeśli to prawda to raczej pozytywny wizerunek mu buduje.
@MESSIah16 Folwark to można powiedzieć powieść na faktach, ale 1984 to dopiero mistrzostwo. Z takich wizjonerskich autorów to jeszcze polecam Zajdla oraz Jerzego Żuławskiego i jego genialną Trylogię Księżycową z lat 1903-1911 w której przewidział m.in. powstanie UE, ale też jego opis kształtowania się nowej religii i nadania kultu boskości jednostce jest fenomenalny.
@MesQueUnClub96 Aż zerknąłem na powtórki i do słupka to tam jeszcze sporo brakowało. Ale to jak przedmówca pisze - każdy niestrzelony karny to rozczarowanie i to też wpływa na odbiór.
@Encore Nie trzeba być tytanem intelektu aby się domyślić, że taki temat wrzucają teraz tylko po to aby przykryć coś innnego - choćby te dodatkowe jak się nie mylę 700 mln na tvp.
Mundial 2018 - Grupa C - Francja, Dania, Australia, Peru Mundial 2022 - Grupa D - Francja, Dania, Australia, Tunezja Mundial 2018 - Grupa E - Brazylia, Szwajcaria, Serbia, Kostaryka Mundial 2022 - Grupa G - Brazylia, Szwajcaria, Serbia, Kamerun
@PatrychoO Jakby co to szczekam odkąd gra w PSG. A co zrobię? Pewnie zgaszę telewizor i tyle. A co mogę zrobić? To samo co zawsze gdy ulubiona drużyna dozna porażki. Ostatnio niestety Barca i reprezentacja Polski już mnie nauczyła to znosić.
@AmigoBlancos Ale skąd ty wiesz, że się kłócą? Z doniesień mediów które już od dłuższego czasu wypuszczają o reprezentacji różne nieraz dementowane newsy?
@TheNekro94 Jak widać polski język pod pojęciem "nie lubię" przekazuje nieprecyzyjnie wiele treści. Chodziło mi tylko o względy wizualne, typu nie lubię "białych samochodów" itd.
@wojtekfcb79 No póki co to RPA i o dziwo Francja prawnie zakazały stosowania niektórych nazw mięsnych produktów w odniesieniu do tych roślinnych. Czekamy na kolejne kraje.
@tomek8756 No wiesz - Churchill i FDR negocjowali i wspierali Stalina. W geopolityce nie ma miejsca na jakiekolwiek moralne i etyczne dylematy. Są tylko interesy. Żeby nie było to odnoszę się tylko do tego zarzutu do tego francuza,że jest nietrafny. Natomiast wszystkim tym,którzy w tym bezpośrednio uczestniczyli to życzę wszystkiego najgorszego.
2
@shvead20 A ja myślę,że oprócz tego to jeszcze PIS sam wrzucił ten temat aby przykryć choćby tą gigantyczną dotację dla TVP czy te doniesienia o podwyżce VAT na gaz rzekomo wymuszonej przez złą UE. To żałosne jak łatwo daje się sterować ludźmi podrzucając im ofiary na pożarcie.
4
@Uukasz_93 No ale z tych doniesień to wynika, że Lewandowski jako kapitan myślał o całej drużynie i chciał aby rezerwowi dostali po równo, czyli niejako sam sobie zabrał część tej kasy aby dostali ją inni, więc jeśli to prawda to raczej pozytywny wizerunek mu buduje.
1
@MESSIah16 Folwark to można powiedzieć powieść na faktach, ale 1984 to dopiero mistrzostwo. Z takich wizjonerskich autorów to jeszcze polecam Zajdla oraz Jerzego Żuławskiego i jego genialną Trylogię Księżycową z lat 1903-1911 w której przewidział m.in. powstanie UE, ale też jego opis kształtowania się nowej religii i nadania kultu boskości jednostce jest fenomenalny.
0
@MesQueUnClub96 Aż zerknąłem na powtórki i do słupka to tam jeszcze sporo brakowało. Ale to jak przedmówca pisze - każdy niestrzelony karny to rozczarowanie i to też wpływa na odbiór.
0
@MesQueUnClub96 Tak, ale te ich strzały to jakieś takie nie tego były. Zawiedli mnie trochę Japończycy w tych karnych.
0
@MESSIah16 Ale powiedzmy sobie szczerze, że dziś to nie Chorwacja wygrała te karne, ale Japonia je przegrała.
0
@Encore Nie trzeba być tytanem intelektu aby się domyślić, że taki temat wrzucają teraz tylko po to aby przykryć coś innnego - choćby te dodatkowe jak się nie mylę 700 mln na tvp.
2
Mundial 2018 - Grupa C - Francja, Dania, Australia, Peru
Mundial 2022 - Grupa D - Francja, Dania, Australia, Tunezja
Mundial 2018 - Grupa E - Brazylia, Szwajcaria, Serbia, Kostaryka
Mundial 2022 - Grupa G - Brazylia, Szwajcaria, Serbia, Kamerun
0
@AmigoBlancos To tak jak Hiszpania z Ramosem. Rozdarte serca normalnie.
0
@kynio302 Raczej nie. Brazylia nie marnuje swoich okazji tak jak Lukaku.
0
@PatrychoO Jakby co to szczekam odkąd gra w PSG. A co zrobię? Pewnie zgaszę telewizor i tyle. A co mogę zrobić? To samo co zawsze gdy ulubiona drużyna dozna porażki. Ostatnio niestety Barca i reprezentacja Polski już mnie nauczyła to znosić.
1
@tomek8756 Spokojnie - niech umniejszają. Zjedzą swój ogon gdy Brazylia zrobi manitę Argentynie. Ciekawe jak wtedy skwitują ich przeciwnika.
0
@natanvip Niby tak, ale co niektórzy to z Australią do ostatnich minut musieli walczyć o wynik.
0
@AmigoBlancos Ale skąd ty wiesz, że się kłócą? Z doniesień mediów które już od dłuższego czasu wypuszczają o reprezentacji różne nieraz dementowane newsy?
0
@Kszysiek7 Ale Chorwacja im tej ściany nie postawi.
0
Nie ma bata - Brazylia zagra w finale.
0
@Janiama Brazylia- Korea 2-0
5
@Comfortable_ Jak on na 3 próby na tym mundialu to strzelił jednego. I to jeszcze przy mniejszej presji.
1
Kurczę odpaść po karnych to najgorsze co może być.
1
@messicocacola Racja - przedmówca użył w pytaniu czasownika lubię i z rozpędu tak odpisałem i stąd lekkie nieporozumienie.
0
@RobiS Da się, bo tatuuje się nie tylko ludzi.
0
@TheNekro94 Jak widać polski język pod pojęciem "nie lubię" przekazuje nieprecyzyjnie wiele treści. Chodziło mi tylko o względy wizualne, typu nie lubię "białych samochodów" itd.
1
@TheNekro94 Nie oceniam przeciez ani nikogo nie obrażam. Ot taka drobna uwaga co do estetyki. Tak jakbym pochwalił jakieś koszulki.
1
@Lordzi Aspekty wizualne. Rzecz gustu i tyle.
2
@FCB_dimiC Do tatuaży nic nie mam. Natomiast nie lubię wytatuowanych ludzi.
1
Co jak co, ale na wielki plus dla obu zespołów należy zaliczyć,że nie ma tu poza drobnymi wyjątkami wytatuowanych zawodników.
+5 dla obu zespołów.
23
Ależ tam muszą dogryzac Gaviemu i Ferranowi w szatni. Pewnie Luisowi tez się przy okazji obrywa.
0
@wojtekfcb79 No póki co to RPA i o dziwo Francja prawnie zakazały stosowania niektórych nazw mięsnych produktów w odniesieniu do tych roślinnych. Czekamy na kolejne kraje.
4
@wojtekfcb79 To nie tylko u nas. Podobne debilizmy sa na całym świecie.
0
@tomek8756 No wiesz - Churchill i FDR negocjowali i wspierali Stalina. W geopolityce nie ma miejsca na jakiekolwiek moralne i etyczne dylematy. Są tylko interesy. Żeby nie było to odnoszę się tylko do tego zarzutu do tego francuza,że jest nietrafny. Natomiast wszystkim tym,którzy w tym bezpośrednio uczestniczyli to życzę wszystkiego najgorszego.