2

@shvead20 A ja myślę,że oprócz tego to jeszcze PIS sam wrzucił ten temat aby przykryć choćby tą gigantyczną dotację dla TVP czy te doniesienia o podwyżce VAT na gaz rzekomo wymuszonej przez złą UE. To żałosne jak łatwo daje się sterować ludźmi podrzucając im ofiary na pożarcie.

4

@Uukasz_93 No ale z tych doniesień to wynika, że Lewandowski jako kapitan myślał o całej drużynie i chciał aby rezerwowi dostali po równo, czyli niejako sam sobie zabrał część tej kasy aby dostali ją inni, więc jeśli to prawda to raczej pozytywny wizerunek mu buduje.

1

@MESSIah16 Folwark to można powiedzieć powieść na faktach, ale 1984 to dopiero mistrzostwo. Z takich wizjonerskich autorów to jeszcze polecam Zajdla oraz Jerzego Żuławskiego i jego genialną Trylogię Księżycową z lat 1903-1911 w której przewidział m.in. powstanie UE, ale też jego opis kształtowania się nowej religii i nadania kultu boskości jednostce jest fenomenalny.

0

@MesQueUnClub96 Aż zerknąłem na powtórki i do słupka to tam jeszcze sporo brakowało. Ale to jak przedmówca pisze - każdy niestrzelony karny to rozczarowanie i to też wpływa na odbiór.

0

@MesQueUnClub96 Tak, ale te ich strzały to jakieś takie nie tego były. Zawiedli mnie trochę Japończycy w tych karnych.

0

@MESSIah16 Ale powiedzmy sobie szczerze, że dziś to nie Chorwacja wygrała te karne, ale Japonia je przegrała.

0

@Encore Nie trzeba być tytanem intelektu aby się domyślić, że taki temat wrzucają teraz tylko po to aby przykryć coś innnego - choćby te dodatkowe jak się nie mylę 700 mln na tvp.

2

Mundial 2018 - Grupa C - Francja, Dania, Australia, Peru
Mundial 2022 - Grupa D - Francja, Dania, Australia, Tunezja
Mundial 2018 - Grupa E - Brazylia, Szwajcaria, Serbia, Kostaryka
Mundial 2022 - Grupa G - Brazylia, Szwajcaria, Serbia, Kamerun

0

@AmigoBlancos To tak jak Hiszpania z Ramosem. Rozdarte serca normalnie.

0

@kynio302 Raczej nie. Brazylia nie marnuje swoich okazji tak jak Lukaku.

0

@PatrychoO Jakby co to szczekam odkąd gra w PSG. A co zrobię? Pewnie zgaszę telewizor i tyle. A co mogę zrobić? To samo co zawsze gdy ulubiona drużyna dozna porażki. Ostatnio niestety Barca i reprezentacja Polski już mnie nauczyła to znosić.

1

@tomek8756 Spokojnie - niech umniejszają. Zjedzą swój ogon gdy Brazylia zrobi manitę Argentynie. Ciekawe jak wtedy skwitują ich przeciwnika.

0

@natanvip Niby tak, ale co niektórzy to z Australią do ostatnich minut musieli walczyć o wynik.

0

@AmigoBlancos Ale skąd ty wiesz, że się kłócą? Z doniesień mediów które już od dłuższego czasu wypuszczają o reprezentacji różne nieraz dementowane newsy?

0

@Kszysiek7 Ale Chorwacja im tej ściany nie postawi.

0

Nie ma bata - Brazylia zagra w finale.

0

@Janiama Brazylia- Korea 2-0

5

@Comfortable_ Jak on na 3 próby na tym mundialu to strzelił jednego. I to jeszcze przy mniejszej presji.

1

Kurczę odpaść po karnych to najgorsze co może być.

1

@messicocacola Racja - przedmówca użył w pytaniu czasownika lubię i z rozpędu tak odpisałem i stąd lekkie nieporozumienie.

0

@RobiS Da się, bo tatuuje się nie tylko ludzi.

0

@TheNekro94 Jak widać polski język pod pojęciem "nie lubię" przekazuje nieprecyzyjnie wiele treści. Chodziło mi tylko o względy wizualne, typu nie lubię "białych samochodów" itd.

1

@TheNekro94 Nie oceniam przeciez ani nikogo nie obrażam. Ot taka drobna uwaga co do estetyki. Tak jakbym pochwalił jakieś koszulki.

1

@Lordzi Aspekty wizualne. Rzecz gustu i tyle.

2

@FCB_dimiC Do tatuaży nic nie mam. Natomiast nie lubię wytatuowanych ludzi.

1

Co jak co, ale na wielki plus dla obu zespołów należy zaliczyć,że nie ma tu poza drobnymi wyjątkami wytatuowanych zawodników.
+5 dla obu zespołów.

23

Ależ tam muszą dogryzac Gaviemu i Ferranowi w szatni. Pewnie Luisowi tez się przy okazji obrywa.

0

@wojtekfcb79 No póki co to RPA i o dziwo Francja prawnie zakazały stosowania niektórych nazw mięsnych produktów w odniesieniu do tych roślinnych. Czekamy na kolejne kraje.

4

@wojtekfcb79 To nie tylko u nas. Podobne debilizmy sa na całym świecie.

0

@tomek8756 No wiesz - Churchill i FDR negocjowali i wspierali Stalina. W geopolityce nie ma miejsca na jakiekolwiek moralne i etyczne dylematy. Są tylko interesy. Żeby nie było to odnoszę się tylko do tego zarzutu do tego francuza,że jest nietrafny. Natomiast wszystkim tym,którzy w tym bezpośrednio uczestniczyli to życzę wszystkiego najgorszego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?