@tristan87 Zwróciliście uwagę na ten zmasowany atak mediów skierowany na polską reprezentację? Najpierw jakieś pierdy o ochroniarzu,potem fejknews o automatycznym przedłużeniu kontraktu selekcjonera, potem gównoburza o słowach Lewego,rzekome kwasy w szatni ,teraz podobne wyssane z palce doniesienia. Po tylu różnych atakach ja tam podchodzę do każdej informacji z dystansem i to samo radzę robić wszystkim aby się nie podpalać każda wrzutką medialną bo teraz będą cały czas grzali te tematy.
@Pitinho Urugwaj i Araujo to inna bajka. Zauważ, że on nie wiadomo czy w ogóle będzie dostępny na koniec grudnia. Więc skoro sa takie doniesienia to jego ewentualny na mundialu był totalnym nieporozumieniem.
@Tasde Niewyobrażalne dla kogo? Dla zwykłego człowieka? Dla Polaka? Zrozum, że politycy nie kierują się względami moralnymi czy etycznymi. A do tego interesy Francji nie muszą być zbieżne z interesami Polski.
@Irmscher10 Lothar na trenera kadry. A tak na serio to niech on lepiej przeanalizuje co u Flicka nie pykło. Czy on w ogóle pracował jako trener że jego słowa mamy traktować jako wyrocznię? Jeśli nawet to jakoś nie kojarzę jakie sukcesy osiągnął w tym zawodzie.
@barcelonaLM Za dużo miejsc dla nich. Jak widać tylko Argentyna i Brazylia ładnie się pokazały. Urugwaj czeka wymiana pokoleniowa,Ekwador nawet spoko ale nie wyszedł z grupy, Chile przegrało z Polską przed mundialem, Kolumbia może by coś pokazała, Peru i Paragwaj to jednak ciut niższa liga od wymienionych. 5 miejsc i 1 z barażu - tak bym to widział. A te jedno miejsce dla Afryki.
@megaloceros Taa. Jasne. Jak Cezary Kowalski mówi cos o Lewandowskim to to na pewno jest prawda. Komu jak komu ale jemu to bym nie ufał za bardzo w tym temacie.
@pioz123 No i? Obstawiam,że zdecydowana większośc stosująca to zdrobnienie ma sporo mniej i stąd wlasnie jest to jeszcze bardziej niestosowne. Do ilu osób publicznych starszych od siebie stosujesz zdrobnienia na co dzień?
@pioz123 Nie wiem - być może tylko jak to tak odbieram,ale to zdrobnienie stosowane do człowieka w wieku Michniewicza moim zdaniem jest nie na miejscu.
0
@tristan87 Zwróciliście uwagę na ten zmasowany atak mediów skierowany na polską reprezentację? Najpierw jakieś pierdy o ochroniarzu,potem fejknews o automatycznym przedłużeniu kontraktu selekcjonera, potem gównoburza o słowach Lewego,rzekome kwasy w szatni ,teraz podobne wyssane z palce doniesienia. Po tylu różnych atakach ja tam podchodzę do każdej informacji z dystansem i to samo radzę robić wszystkim aby się nie podpalać każda wrzutką medialną bo teraz będą cały czas grzali te tematy.
1
@Barca1992 Czyli już wiadomo po co wrzucili ten temat do debaty publicznej.
0
@Pitinho Urugwaj i Araujo to inna bajka. Zauważ, że on nie wiadomo czy w ogóle będzie dostępny na koniec grudnia. Więc skoro sa takie doniesienia to jego ewentualny na mundialu był totalnym nieporozumieniem.
0
@Encore Nic dziwnego,że Arabia go kusi bo mają zamiar starac się o organizację mundialu,więc taki ambasador bym się przydał.
0
@Pitinho Dokładnie. Ja na przykład całą swą mentalną kibicowską moc przesyłam właśnie w kierunku drużyny Oranje by wesprzeć dwóch naszych zawodników.
0
@Janiama Japonia - Chorwacja 2-1
0
@Medium Chryste. Chyba nic głupszego już w tym roku nie zobaczę. Że też ktoś tracił na to czas aby to zrobić.
0
@Miczek1 Stawiam na remis,a w karnych to czysta loteria
0
@Tasde Niewyobrażalne dla kogo? Dla zwykłego człowieka? Dla Polaka? Zrozum, że politycy nie kierują się względami moralnymi czy etycznymi. A do tego interesy Francji nie muszą być zbieżne z interesami Polski.
2
@Faro Przecież już przed mundialem to info krążyło w mediach - w TVP Sport też.
0
@Kessie Może Pan Prezydent zechciałby poprowadzić naszą kadrę?
0
@Irmscher10 Lothar na trenera kadry. A tak na serio to niech on lepiej przeanalizuje co u Flicka nie pykło. Czy on w ogóle pracował jako trener że jego słowa mamy traktować jako wyrocznię? Jeśli nawet to jakoś nie kojarzę jakie sukcesy osiągnął w tym zawodzie.
3
@John_Doe Podejrzewam,że gdyby nawet oddać im tych wszystkich kontuzjowanych graczy,a w zamian zabrac Mbappe to gorzej by na tym wyszli.
0
@Herato Jeszcze ma czas,ale jednak szkoda bo mógł wskoczyć poziom wyżej,a tak straci rok/dwa.
10
@MESSIah16 Taa. Bo taki Mbappe to na pewno wie kto to był Bonaparte.
0
@barcelonaLM Za dużo miejsc dla nich. Jak widać tylko Argentyna i Brazylia ładnie się pokazały. Urugwaj czeka wymiana pokoleniowa,Ekwador nawet spoko ale nie wyszedł z grupy, Chile przegrało z Polską przed mundialem, Kolumbia może by coś pokazała, Peru i Paragwaj to jednak ciut niższa liga od wymienionych. 5 miejsc i 1 z barażu - tak bym to widział. A te jedno miejsce dla Afryki.
1
@megaloceros Taa. Jasne. Jak Cezary Kowalski mówi cos o Lewandowskim to to na pewno jest prawda. Komu jak komu ale jemu to bym nie ufał za bardzo w tym temacie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Przemek2323 Nawet jeśli to dotyczyło jakiegoś konkretnego okresu gry?
2
@DaPidejpi Francja.
0
@wojtekfcb79 Jak wybudują CPK to z miejsca dostaniemy.
1
@MesQueUnClub96 Za PO nie wychodzili z grupy, a za PIS raz na Euro i raz na mundialu.
1
@DCHX Podobno kontrakt kończy się z końcem roku, a to automatyczne przedłuzenie zostało zdementowane.
0
@AbelKabel No to może akurat go znał i stąd taka forma? Dobra - ale jeśli sam Michniewicz to dopuszcza to nie ma tematu.
0
@masq Mi Portugalii.
0
@FabianMrozek Mbappe trochę zmarnował swoją szansę aby przeskoczyć poziom wyżej. Myślę, że nadejdzie czas w którym będzie tego żałował.
1
@Kondziubarca Jak myślisz? Robert zaliczy jeszcze Euro?
0
@AbelKabel To w takim razie nigdy się z tym nie spotkałem. Jeśli tak to nie ma tematu. Możesz podrzucić jakieś źródło?
0
@pioz123 No i? Obstawiam,że zdecydowana większośc stosująca to zdrobnienie ma sporo mniej i stąd wlasnie jest to jeszcze bardziej niestosowne. Do ilu osób publicznych starszych od siebie stosujesz zdrobnienia na co dzień?
0
@pioz123 Nie wiem - być może tylko jak to tak odbieram,ale to zdrobnienie stosowane do człowieka w wieku Michniewicza moim zdaniem jest nie na miejscu.