4

@Foton Daj spokój. Jak on po kontuzji wracał i z marszu miał zbawić reprezentację. Jeszcze da im powody do radości.

0

@PatrychoO "Wstyd to kraść i z grupy odpaść".

0

@Kessie Hahahaha.

1

@gaucho104 Jak widać nie wszystkim pozamykał,bo teraz cala masa tych nosaczy siedzi z naburmuszoną miną i jęczy że "takiego awansu to ja nie chcem" albo "co to za sukces" . Ale olac ich. Im nigdy nie dogodzisz.

5

@Adas82 A czemu nie? Jeśli zarabiasz jak Lewandowski to jakie mialbyś powody aby żydzić siostrze? Jeśli odkładałeś na to latami to co innego,ale to wtedy nie oznacza, że cię na to stać.

1

Kolejny piłkarz po Onanie opuszcza swoją kadrę. Ben White z Anglii wraca do domu. Powody nieznane. Arsenal tylko zamieszcza wpis,że jest z nim w tym momencie.

4

@michal26 No dobra uznajmy że dla symboliki uznajemy ich za terrorystów. To za kogo w takim razie jednocześnie uznajemy siebie skoro robimy interesy z tymi terrorystami? To nie lepiej zamiast wykonywać jakieś puste symboliczne gesty zerwać z nimi te interesy skoro już brną w tą stronę? Te uchwały to pic na wodę - fotomontaż i tyle. Zero mocy sprawczej, zero konsekwencji dla Rosji - zwykła strata czasu i energii. Tylko odstawianie teatrzyku przez wszystkie partie na użytek swoich wyborców. Jak to śpiewał Lech Janerka - "Są przewrotne rezolucje Które mają zgubną treść Nigdy nikt ich nie przeczyta Ale my to mamy gdzieś Dokładnie tam Dokładnie tam"

0

@MESSIah16 Teoretycznie to odpadli przed nami w 2018 bo ostatni mecz zagrali 27 czerwca, a my 28 czerwca.

1

@Ojciec5tkidzieci "Jako krajowe federacje, nie możemy stawiać naszych piłkarzy w sytuacji, w której groziłyby im sportowe sankcje, włącznie z otrzymywaniem kartek" — można przeczytać we wspólnym oświadczeniu związków piłkarskich Danii, Holandii, Belgii, Anglii, Walii, Niemiec i Szwajcarii.

0

@Ojciec5tkidzieci Belgowie chyba też byli w to "zamieszani"

9

@michal26 Serio kogoś obchodzi jakaś uchwała? Jaką to ma moc taka uchwała? Bicie piany pod publikę,ludzie się ekscytują,a tymczasem 2,7 mld na TVP przechodzi bez większego echa.

0

@Kgorecki2500 Kolejny mecz z politycznym podtekstem. Coś jakby Ukraina - Białoruś.

0

@barcelonaLM A że tak spytam co zmienia taka uchwała? Przecież gdyby się tym podetrzeć to ten papier na którym ją wydrukują nabrałby chociaż jakiegoś znaczenia.

0

Komentarz usunięty

2

@borys27 Ja jestem dumny z polskiej reprezentacji.

2

@RosjaninBut "Stokrotka" się rozpłacze przecież.

0

@macio_944 Sprawdziłem i oni będą mieli w swojej drabince Hiszpanię-Maroko a potem ewentualnie kogoś z pary Francja Anglia,to gdzie te słabe zespoły?

0

@Janiama A i tak wyłazi tu cała masa ludzi z nadąsaną miną i hasłem "takiego awansu to ja nie chcem". Ręce opadają na takie podejście.

0

@macio_944 Tzn kogo? Japonię? Jeśli tak ja bym ich nie nazwał średnim zespołem skoro pokonali Niemcy i Hiszpanię. No chyba że innych,bo jeszcze nie znam dokładnie drabinki.

0

No no Japonia,ale ty mnie zaimponowałaś w tej chwili.

0

Ale jaja Panie Ferdku. Brawo,brawo brawo kopciuszki.

2

Ja nie mogę Co to się dzieje. Wszystko przeciwko Niemcom się sprzysięga. Co za piękny wieczór

0

Jeeest Brawo. Brawo Brawo.

0

Kurcze Szkoda Uznajcie to prosze

0

Bracia moi kochani Japończycy. Brawo. Do boju.

0

@Pressinho A to spoko.

0

Kurczę szkoda tych kartek dla Japończyków bo jakby udalo im się zremisować 1-1, a Niemcy skromne 1-0 to chyba własnie kartki by decydowały

0

@Poversky1000 Jak można przejść wszystkich skoro nie grasz ze wszystkimi a max z 7 różnymi rywalami. To chyba oczywiste że najlepiej unikać tych teoretycznie najmocniejszych.

1

@Janiama Hiszpania Japonia 2-0
Niemcy Kostaryka 0-0

0

@Jarema2000 Po tym co widzę w meczu Chorwacji z Belgią to nie wiem czy Maroko nie jest najtrudniejszym przeciwnikiem z tej grupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?