0

@Poversky1000 Ale dobrym zwyczajem powinno być milczenie o drugim meczu. Kto chce znać wynik to moze przełączyć kanał.

0

@Poversky1000 Przecież nie napisałem ze akurat ja chciałbym obejrzeć tą powtórkę.

0

Brawo Kangury. Jechać z Dunami.

0

Ależ oni w tym TVP to głąby.Człowiek chciałby sobie powtórkę obejrzeć,a oni musza informować o strzelonych golach w drugim meczu. Nienormalni jacyś.

0

@PabloVEB Na całe szczęście ma w tym temacie guzik do gadania.

0

@VegetaPolska Zapytaj komu dzis kibicuje. Jesli nie Polsce to na 100% jakiś podejrzany osobnik.

1

@Janiama Dania - Australia 0-0
Francja - Tunezja 2-0

1

@Faro Jak nie jak tak. Ale dla mnie możesz tam wkleić i ze 100 różnych podobnych twarzy z tej rasy a i tak ich nie rozróżnię.

1

@gumaz Tak.


0

@gumaz Inflacja panie. Nic nie poradzisz. Wszystko drożeje.

0

@Barcanajlepszyteam No a co mam sobie ich zdjęcie powiesić nad łóżkiem i się do nich modlić? Mnie interesuje klub i drużyna a nie poszczególni zawodnicy.

0

@clyde Pytanie tylko jak to rozstrzygnąć czy przedłużył akurat dla pieniążków czy z jakichś innych powodów. I czy w ogóle Barca będzie się starać i mieć możliwość aby mu ten powrót umożliwić.

0

@Donnie_Darko Powtarzam jeszcze raz - ja Tobie ani nikomu niczego nie narzucam ani nie zakazuję, a Ty nie narzucaj mi jak mam to nazywać i traktować. Pozdrawiam.

0

@Barcanajlepszyteam No jakoś teraz to nieszczególnie śledzę ich losy. Trudno abym nie wiedział co u Guardioli, ale co do reszty to nie wiem co np. robi Puyol albo czy Iniesta gra czy siedzi na ławce i w ogóle jak sobie radzi. Natomiast zawsze z chęcią obejrzę sobie powtórki z czasów gdy grali w Barcy. Tak jak z Messim. Ale to co Messi dzisiaj robi, gdzie gra i jak gra to mi to wisi. Tzn. wisiałoby gdyby grał w jakimś neutralnym dla mnie klubie,ale że gra w najbardziej znienawidzonym dla mnie psg to życzę mu jak najgorzej.

0

@supraomnes1 Na pasach?

2

@lucca87 Ale wiesz, że tym "zastępczym reprezentacjom" to się kibicuje tak dodatkowo, a nie w bezpośrednim meczu z Polską? Rozumiesz to prawda?

0

@PatrykBarca Już się bałem że powiedział - "To i tak by nic nie dało. Nie dałoby nic"

1

@SteuerFreiMoney A spoko - jakoś skojarzyłem że tam wtedy też założyłeś temat. Co nie zmienia faktu, że teraz nikt o to nie pytał......

0

@SteuerFreiMoney A kto dzisiaj pytał skoro co najmniej 2 razy sam o tym samym napisałeś?

0

@donleoJR Ja tego nie słuchałem, więc nie znam kontekstu tej wypowiedzi- to kto inny to wrzucił i nacechował to tak jakoby to było na poważnie.

2

@AlexDark00 To że pamiętam o tym co zrobił nie znaczy że będę go hołubił po wsze czasy. Dziś go nie ma w klubie więc dla mnie po prostu nie istnieje.

4

@pepo_barcarzadzi Zrozum, że nikt nikomu niczego nie narzuca. Wyrażenie swojej opinii na temat tego odklejenia to nie jest przecież narzucanie czegoś komuś.

1

@Deviler Co poniektórzy poligloci to chociaż jakieś "vamos" wplatają w swoje wypowiedzi.

0

@mekston Ja tam zawsze przeciwko PSG i żaden messi tego nie zmieni.

0

@AlexDark00 Otóż to. Klub jest ponad graczem Tak jak reprezentacja.

0

@Abominacja I wyjaśnione. Teraz pytanie dlaczego w tym radiu podali tego fejknewsa i od razu przestroga aby nie ufać żadnym mediom w czymkolwiek. Za takie wprowadzanie ludzi w błąd powinny być solidne kary.

0

@Barcanajlepszyteam Ja ci przecież nie mówię komu masz kibicować.

0

@Faro Daj spokój. Jak wielu tu nawet w meczu Real-PSG kibicuje PSG bo Messi.

1

@SkN Nie wiem,ale się domyślam że coś z tymi statystykami musiało być nie halo.

1

@Conradxc Ja tam nabrałem szacunku do Macedonii. A jeszcze większy nabrałem do Węgier. Zawsze się inaczej patrzy na kogoś kto urwie punkty faworytowi. A styl to rzecz drugorzędna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?