Ale widać było jak Lewy przeżywał ta bramkę. Niby tyle wygrał w swojej karierze, a jednak mundial to mundial. Tego mu brakowało. Oby to go uskrzydliło i to był jego turniej.
@cris2706 USA ma teraz wszystko w swoich nogach. Jak nie wygrają z Iranem to zwyczajnie nie należy im się awans. Co do Kanady to teraz maja teoretycznie łatwiejszych rywali niż Belgia więc tez wszystko zależy od nich.
0
No to teraz jeszcze Francja 2 bramki poproszę.
0
@Encore Nie wygrają. Tam remis będzie.
0
@Cotutajsiedzieje Oby po meczu mu ten uśmiech przeszedł.
1
@Janiama Francja- Dania 3-1
8
Włączyłem mecz a tu dalej biało-czerwoni grają.
0
@FcBarcelonaFanMSN No awansu nam to nie da,ale na pewno jest to najlepszy scenariusz dla nas.
0
@takisobiektos Na pewno jest to lepsze niż życzenie własnej drużynie porażki tylko po to aby doszło do zwolnienia trenera.
1
@arasz1819 W końcu. Czas na krytykę będzie po mundialu. Póki są w grze to trzeba wspierać naszych i tyle.
0
@P33ck Kluczowy moment meczu.
21
Ale widać było jak Lewy przeżywał ta bramkę. Niby tyle wygrał w swojej karierze, a jednak mundial to mundial. Tego mu brakowało. Oby to go uskrzydliło i to był jego turniej.
1
@HighestInTheRoom Dlatego właśnie wolę aby Argentyna dostała dzis gonga w czapę i z nami grała nie o awans ale o honor ze spuszczonymi głowami.
0
@Cule1234 A jeśli Arabia wygra?
0
@Kamilos84 Żartujesz prawda?
1
@Przemek2323 Przeciez to dalszy punkt planu. Wygrana Argentyny utrudnia nam awans. Dziś zatem podwójny powód aby byc calym sercem za Meksykiem.
0
@draxidox Chyba za wygrany mundial.
0
@ciema Dziwnie piszesz Polska i Meksyk. Ale obie drużyny wyjdą.
0
@PatrykBarca A niech sobie drze. Tyle jego. W trakcie meczu tez jak ten pajac skacze, macha tymi łapami...
0
@wojtekfcb79 Wylezą z jaskiń dopiero jak coś nam nie wyjdzie.
0
@bari_94 Sam jesteś parodia.
0
Jazda. Hejterzy do jaskiń. Na pohybel wam wszystkim frajerzy...
0
Co ten ich trener taki nakręcony?Macha tymi łapami...
1
@Janiama Polska- Arabia 2-0
0
@ChampionLW Nie chodzi mi o poziom,tylko taka ciekawostka,że aż tylu Australijczyków tam akurat trafiło. Może maja wspólnego agenta.
0
@siuuu Tyle,że ich sytuacja geopolityczna jest całkiem odmienna od naszej.
0
W szerokiej kadrze Australii aż 5 zawodników gra w szkockich klubach.
1
@kamil9040 Też mam nadzieję,że dzis te argentyńskie karakany dostaną od Meksykanów bilet do domu.
1
@Janiama Tunezja - Australia 1-1
0
@FabianMrozek Aha.
4
@GuerillaAthletic Może jest mega kosztowny w opracowaniu i produkcji,a przewidują bardzo małe zapotrzebowanie?
0
@cris2706 USA ma teraz wszystko w swoich nogach. Jak nie wygrają z Iranem to zwyczajnie nie należy im się awans. Co do Kanady to teraz maja teoretycznie łatwiejszych rywali niż Belgia więc tez wszystko zależy od nich.