0

No to teraz jeszcze Francja 2 bramki poproszę.

0

@Encore Nie wygrają. Tam remis będzie.

0

@Cotutajsiedzieje Oby po meczu mu ten uśmiech przeszedł.

1

@Janiama Francja- Dania 3-1

8

Włączyłem mecz a tu dalej biało-czerwoni grają.

0

@FcBarcelonaFanMSN No awansu nam to nie da,ale na pewno jest to najlepszy scenariusz dla nas.

0

@takisobiektos Na pewno jest to lepsze niż życzenie własnej drużynie porażki tylko po to aby doszło do zwolnienia trenera.

1

@arasz1819 W końcu. Czas na krytykę będzie po mundialu. Póki są w grze to trzeba wspierać naszych i tyle.

0

@P33ck Kluczowy moment meczu.

21

Ale widać było jak Lewy przeżywał ta bramkę. Niby tyle wygrał w swojej karierze, a jednak mundial to mundial. Tego mu brakowało. Oby to go uskrzydliło i to był jego turniej.

1

@HighestInTheRoom Dlatego właśnie wolę aby Argentyna dostała dzis gonga w czapę i z nami grała nie o awans ale o honor ze spuszczonymi głowami.

0

@Cule1234 A jeśli Arabia wygra?

0

@Kamilos84 Żartujesz prawda?

1

@Przemek2323 Przeciez to dalszy punkt planu. Wygrana Argentyny utrudnia nam awans. Dziś zatem podwójny powód aby byc calym sercem za Meksykiem.

0

@draxidox Chyba za wygrany mundial.

0

@ciema Dziwnie piszesz Polska i Meksyk. Ale obie drużyny wyjdą.

0

@PatrykBarca A niech sobie drze. Tyle jego. W trakcie meczu tez jak ten pajac skacze, macha tymi łapami...

0

@wojtekfcb79 Wylezą z jaskiń dopiero jak coś nam nie wyjdzie.

0

@bari_94 Sam jesteś parodia.

0

Jazda. Hejterzy do jaskiń. Na pohybel wam wszystkim frajerzy...

0

Co ten ich trener taki nakręcony?Macha tymi łapami...

1

@Janiama Polska- Arabia 2-0

0

@ChampionLW Nie chodzi mi o poziom,tylko taka ciekawostka,że aż tylu Australijczyków tam akurat trafiło. Może maja wspólnego agenta.

0

@siuuu Tyle,że ich sytuacja geopolityczna jest całkiem odmienna od naszej.

0

W szerokiej kadrze Australii aż 5 zawodników gra w szkockich klubach.

1

@kamil9040 Też mam nadzieję,że dzis te argentyńskie karakany dostaną od Meksykanów bilet do domu.

1

@Janiama Tunezja - Australia 1-1

0

4

@GuerillaAthletic Może jest mega kosztowny w opracowaniu i produkcji,a przewidują bardzo małe zapotrzebowanie?

0

@cris2706 USA ma teraz wszystko w swoich nogach. Jak nie wygrają z Iranem to zwyczajnie nie należy im się awans. Co do Kanady to teraz maja teoretycznie łatwiejszych rywali niż Belgia więc tez wszystko zależy od nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?