0

@RoberDzik Xd. Widziałeś tam kobiety w burkach? Oczywiście poza tymi które to noszą z powodu swojej wyznawanej religii? Ktos im tam przy wejsciu naklada te burki na głowy czy jak to wygląda?

1

@Janiama Anglia - Usa 2-2

0

@kynio302 Bardzo mądra myśl.

0

@LS Z tym alkoholem to akurat Katar postawil Fifę pod scianą w ostatniej chwili wycofując się z początkowych ustaleń,ale to jednak osobna sprawa od tej tu przytoczonej.

0

@Seba_89_ No i dobrze. Niechby te ceny sięgnęły kosmosu. Wtedy ludzie by to zauwazyli jak eurokraci zarzynają nasz przemysł i rolnictwo abstrakcyjnymi przepisami a potem sztucznie utrzymują niższe ceny sprowadzając towary z krajów które tych przepisów nie przestrzegają.

0

@Dari0G Racja. Słowo nigdy to przesada z mojej strony.

0

@marcin62 Ależ co mam im mówić? Tam widocznie społeczeństwo już dojrzało do zmian. Właśnie tak to powinno wyglądać,choć pewnie po części jest to inspirowane przez Zachód. Jesli jednak ta iskra padła na podatny grunt to dobrze.

1

@marcin62 Widziałem ten wpis do którego nawiązujesz i taka dziecinna ta twoja interpretacja. Proponuję ci zatem przykład Afganistanu i przeanalizuj jak się kończy sztuczne zaszczepianie norm do których dana kultura nie jest przyzwyczajona. Popatrz co się stało z demokracją która próbowano tam wprowadzić. Nie musimy tego szanować ale warto zrozumiec, że są kultury odmienne od nas i że one nigdy nie przyjmą naszych zasad.

0

@LS Ależ to są akurat zasady FIFA i UEFA ustalone i stosowane od dawna.

0

@LS Po co dodatkowo mieszasz do tego Katar czy jak rozumiem ogólni kraje arabskie skoro pokazałem ci, że takie zasady panują także w Europie?

0

@Seba_89_ Weź pod uwagę jeszcze to,że UE narzuca naszym firmom różne standardy np. dotyczące ochrony środowiska. A w krajach poza UE nie ma takich norm. I na logikę towar sprowadzany z takich krajów powinien być albo obłożony cłem zaporowym albo zablokowany.

2

@LS Ale tu nikt nie wnika czy to słuszne czy nie. Właśnie z tego powodu o którym wspomniałeś. By nie przenosić sporów i podziałów na stadion. Moim zdaniem tak właśnie powinno być. Nie chcesz się dostosować do zasad to do widzenia.

1

@Janiama Holandia- Ekwador 3-0

1

@LS I prawidłowo. W Europie też przecież są kary za różne polityczne transparenty w rozgrywkach UEFY.

0

@mextexperu A ja mam nadzieję, że wygra lepszy i że będą to Irańczycy. Aczkolwiek jeśli USA znowu pokaże fajną grę i zasłuży na zwycięstwo to też mnie to nie zmartwi specjalnie.

0

@JimMorrisonFCB Nieważne. Nie moje smaki. Mielone to mielone - nie lubię i już.

0

@JimMorrisonFCB No to dlatego dla mnie to zamknięty temat. Ja mielone mięso omijam z daleka.

0

@JimMorrisonFCB Nie jadłem nigdy burgera. One są z mielonego mięsa?

0

@tbas Aha. Czyli jednak nie wiesz nic więcej ponad to co krąży w mediach. Myślałem że masz jakieś dowody.

0

@JimMorrisonFCB Nigdy nie jadłem i raczej nie spróbuję bo jak mówię to nie mój gust.

1

@Janiama Walia-Iran 2-0

0

@Kengo No nie wiem. Nigdy tego nie jadłem bo to nie moje smaki podobne kanapki i do tego sam wygląd mnie odstręcza bo nie wiadomo jak to zacząć.

0

@MESSIah16 Nie napisali nawet kto wygrał.

2

@Kengo Już pomijając wszelkie inne aspekty to jak takie coś w ogóle ugryźć? Przeciez to musi być mega niewygodne jeść taka grubą kanapkę.

0

@tbas To jesli chodzi ci o "tego,którego nazwiska boisz się wymawiać" chyba wiesz coś więcej niż inni na ten temat.

0

@tbas O kim piszesz?

0

@MESSIah16 Zdrowie najważniejsze. Wiadomo.

1

@BorzyKrzys No i gdzie tu widzisz krętactwo?

2

@Kamiloza91 Ale ten drugi gol Arabii też był niczego sobie. Piękne przyjęcie,ogranie trzech obrońców i strzał tuż przed wślizgiem czwartego obrońcy. Jak dla mnie to na razie dwa najpiękniejsze gole pierwszej kolejki. Czekamy na kolejne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?