Dziś dwa fajne mecze się szykują Portugalia-Ghana i Brazylia-Serbia. Mam nadzieję, że Serbowie z przytupem zaczną ten turniej i wyszarpią 3 punkty fawelarzom.
@FcPortoFan1999 I Brazylia mialaby odpaść tak szybko? Chyba tak pięknie to jednak nie będzie. Wychodzi rewelacja turnieju Serbia i chyba jednak niestety Brazylia.
@MesQueUnClub_87 Ech. Miałem na myśli w sensie dosłownym parafrazując słynne słowa Jamesa Bonda dotyczące drinka. Wówczas wstrząśnięty a zmieszany to nie to samo.
@Bobo25 Taa. A kto poparł wcześniej Infantino? Przecież ci sami Duńczycy. A ktoś zgłosił teraz nowego kontrkandydata? Może przypadkiem Duńczycy? Ojej. Jednak nie. Nikt go nie zgłosił. Jak mi przykro. Ale po tym jak sponsorzy się wycofali z Niemiec teraz trzeba zawczasu pomachać szabelką aby PR się zgadzał. Ha tfu na nich.
@osa91 O czym ty piszesz? Nikt nie jest anonimowy i są treści za które grozi paragraf. Cała reszta nie powinna podlegać cenzurze. Oczywiście to tylko moje zdanie.
@osa91 Przecież i tak istnieją w prawie bezpieczniki które pozwalają pociągnąć ludzi do odpowiedzialności gdy przekroczą dozwolone normy. I cenzura nie jest do tego potrzebna.
@MESSIah16 Z racji tego,że pojawiają się nieciekawe doniesienia dotyczące Araujo,to życzę im powrotu po fazie grupowej,mimo iż ogólnie lubię ich drużynę.
@Isso89 Nie jestem stanoski i nie bronię go. Czas na rozliczenia przyjdzie po mundialu. A póki co to drażni mnie to ciągłe narzekanie. Dopóki gramy to trzeba ich wspierać a nie tylko wbijać szpilki przy każdej okazji.
0
@Encore No taa. A potem nas wyrzuci z LE? Słabe by to było.
1
@wasacz Ale wiesz o tym, że nawet jak nic nie obejrzysz to i tak już przelew od ciebie poszedł do FIFY za pośrednictwem Kurskiego?
2
@Emhyr To skoro taki skuteczny niech porozmawia z Putinem zamiast tego Macrona.
4
@wasacz Podejrzewam, że ciężko będzie im się podnieść po takim ciosie.
3
Dziś dwa fajne mecze się szykują Portugalia-Ghana i Brazylia-Serbia. Mam nadzieję, że Serbowie z przytupem zaczną ten turniej i wyszarpią 3 punkty fawelarzom.
0
@GeneralXavi W kluczowych meczach leczył kontuzję.
1
@Janiama Portugalia-Ghana 2-3
0
Szok niedowierzanie i konsternacja. A tak na serio to niech on ani minuty nie zagra i spokojnie wraca do zdrowia.
0
@FcPortoFan1999 I Brazylia mialaby odpaść tak szybko? Chyba tak pięknie to jednak nie będzie. Wychodzi rewelacja turnieju Serbia i chyba jednak niestety Brazylia.
0
@zenoowity Nie zauważyłem.
2
@Pogba Karne są poza regulaminowym czasem gry więc one się nie liczą.
0
@MesQueUnClub_87 Ech. Miałem na myśli w sensie dosłownym parafrazując słynne słowa Jamesa Bonda dotyczące drinka. Wówczas wstrząśnięty a zmieszany to nie to samo.
0
@MesQueUnClub_87 No to albo wstrząśnięci albo zmieszani.
0
@Bobo25 Jeszcze raz w takim razie powtarzam - nikt nawet nie zgłosił kontrkandydata dla Infantino, a teraz udają święte oburzenie.
0
@Kessie Kanada nie wpisala się w ten schemat więc ta teoria idzie do kosza
0
@Uukasz_93 Serio są gdzieś takie kolosalne różnice? U nas to Orlen dyktuje ceny i wszyscy wokoło się tego trzymają.
3
@Bobo25 Taa. A kto poparł wcześniej Infantino? Przecież ci sami Duńczycy. A ktoś zgłosił teraz nowego kontrkandydata? Może przypadkiem Duńczycy? Ojej. Jednak nie. Nikt go nie zgłosił. Jak mi przykro. Ale po tym jak sponsorzy się wycofali z Niemiec teraz trzeba zawczasu pomachać szabelką aby PR się zgadzał. Ha tfu na nich.
0
@Wojcio Zrozumieją wtedy gdy władzę przejmie środowisko które dzięki narzędziom które teraz popierają ,zacznie usuwać popierane przez nich treści.
0
@LonelyVEB Z jednej strony masz absolutną rację, z drugiej strony on tez ma prawo do wyrażenia swojego zdania,dopóki nikogo nie obraża.
13
@Zoker Typowe zagranie pod sponsorów. Banda zakłamanych hipokrytów.
0
@osa91 O czym ty piszesz? Nikt nie jest anonimowy i są treści za które grozi paragraf. Cała reszta nie powinna podlegać cenzurze. Oczywiście to tylko moje zdanie.
0
@osa91 Cóż. Ja jestem odmiennego zdania.
1
@osa91 Przecież i tak istnieją w prawie bezpieczniki które pozwalają pociągnąć ludzi do odpowiedzialności gdy przekroczą dozwolone normy. I cenzura nie jest do tego potrzebna.
1
@FcBarcelonaFanMSN Dopiero by to było kuriozalne gdyby niemcy z jakiegos powodu zahajlowali.
1
@MESSIah16 Z racji tego,że pojawiają się nieciekawe doniesienia dotyczące Araujo,to życzę im powrotu po fazie grupowej,mimo iż ogólnie lubię ich drużynę.
7
@Jakchcesz Jestem spokojny, że poprawi bo co jak co ale pilka go szuka w polu karnym, a nie każdy ma tą umiejętność.
2
@ViscaelBarca2007 No i? Po tym co przeszedł Lucho i jaki musiał nabrać dystans do życia to sądzę że przyjąłby to z radością.
0
@Isso89 Nie jestem stanoski i nie bronię go. Czas na rozliczenia przyjdzie po mundialu. A póki co to drażni mnie to ciągłe narzekanie. Dopóki gramy to trzeba ich wspierać a nie tylko wbijać szpilki przy każdej okazji.
0
@Isso89 Kanadzie i Australii jakos punktów za styl nie przyznali,a my mamy 1.
0
@draxidox Ciekawe. Łatwo zniszczyć człowieka,a warto poczekać z jakimkolwiek osądem na dowody i rozwój sytuacji.