@tusieQ No to może przegub aczkolwiek nie znałem takich objawów przy przegubie. Zawsze uszkodzenie objawiało się tylko hałasem, przynajmniej na początku.
@arasz1819 No on żaden,ale jakas sekretarka,jakiś stażysta u agenta czy u prawnika który przygotowywał czy sprawdzał papiery mógł za kasę te informacje sprzedać. Jakiś tam promil szansy na to istnieje.
@Michael24 Ogarnę po pierwszej kolejce. Na razie chciałbym aby Serbia daleko zaszła,a niemcy odpadły ze wstydem. Ogólnie to niech wygra Europa ( poza niemcami oczywiście).
@Murazor Owszem niszczą, ale chyba mogę odczuwać smutek patrząc na tak smutnych ludzi? Tak po ludzku to mi ich żal i tyle. Po cichu liczyłem że Katar zaskoczy na plus,ale są bardzo słabi.
@Barca1992 Szczerze to jeszcze nigdy nie oglądałem żadnej ceremonii otwarcia czy to imprez piłkarskich czy olimpiad bo mnie kompletnie takie rzeczy nie interesują.
0
@tusieQ No to może przegub aczkolwiek nie znałem takich objawów przy przegubie. Zawsze uszkodzenie objawiało się tylko hałasem, przynajmniej na początku.
0
@tusieQ Przegub to by stukał raczej. Stawiałbym raczej na sprzęgło.
0
@arasz1819 No on żaden,ale jakas sekretarka,jakiś stażysta u agenta czy u prawnika który przygotowywał czy sprawdzał papiery mógł za kasę te informacje sprzedać. Jakiś tam promil szansy na to istnieje.
0
@kstyko A jaka sieć?
3
@RoberDzik Ja bym to skrócił do "kibicujemy Polsce, nie kibicujemy niemcom". I to najzupełniej wystarczy.
0
@arasz1819 Zupełnie tak jak w biurze jego agenta...
4
@macio_944 Dopóki trenerzy juniorów będą rozliczani z wyników a nie z liczby i jakości wychowanych talentów to nic się nie poprawi.
0
@GeneralXavi Jak kogoś to kręci to może i zajebiste. Mnie by to akurat nie ruszało.
0
@Herato Kurna faktycznie. Już wiem dlaczego tak nie lubię tego Ekwadoru i liczyłem że Katar coś jednak pokaże.
0
@doc On wygląda teraz jak z tej reklamy gdy zwizualizował sobie przyszłość po zawalonym meczu w której trafil do przyczepy kempingowej.
0
@Michael24 Ogarnę po pierwszej kolejce. Na razie chciałbym aby Serbia daleko zaszła,a niemcy odpadły ze wstydem. Ogólnie to niech wygra Europa ( poza niemcami oczywiście).
0
@Murazor Owszem niszczą, ale chyba mogę odczuwać smutek patrząc na tak smutnych ludzi? Tak po ludzku to mi ich żal i tyle. Po cichu liczyłem że Katar zaskoczy na plus,ale są bardzo słabi.
0
@tobiasson92 Niestety na razie tak to wygląda. Kompletnie ich nie znając liczyłem,że zaskoczą na plus, ale się zawiodłem.
0
@Murazor No i co to wnosi do tego tematu? Ale nie słyszałem o tym. Od teraz będę mial to na uwadze śledząc wyniki Malagi.
0
@tomek8756 Też mi ich żal. Przecież to się nie wyklucza wzajemnie.
0
@Pingwinek Osobiście nic mi złego nie zrobili,a przykro mi się robi gdy patrzę na tak zasmuconych ludzi.
0
Wszyscy tu tak pomstuą na ten Katar,ale tak normalnie po ludzku to aż żal tych szejków
0
@draxidox Messi może mu buty czyścić.
0
@FabianMrozek Piszę teraz o drugim golu
0
Idzcie wy z takim sedziowaniem. Ladnie teraz przekręcili gospodarzy.
2
Tam byl spalony ewidentny
0
@Robert1603 Też mi powód do radości.
0
Oby szybko odrobili.
0
Oby obronił......
Edit. Ale lipa.
0
@MateuszGotowka99 Juz pokazali linie ale tam przeciez przy linii autu byl jeszcze obronca.
0
@MateuszGotowka99 Pewnie za faul na bramkarzu bo o spalonym nie bylo mowy.
0
@arasz1819 Nie znam historii o ich synach, nie czytam pudelka. Nie bardzo wiem co takie rodzinne historie wnosza do tematu.
3
@Barca1992 Szczerze to jeszcze nigdy nie oglądałem żadnej ceremonii otwarcia czy to imprez piłkarskich czy olimpiad bo mnie kompletnie takie rzeczy nie interesują.
0
@arasz1819 Taka różnica, że Czarnecki pewnie by doprowadził firmy Trumpa do bankructwa, a jego foetunę roztrwonił.
0
@tomek8756 Jak na faceta krzyczą sędzia kalosz to co będą krzyczeć w tym przypadku gdy sędziować będzie kobieta?