0

@Barca1992 Z nimi to także Argentyna będzie mieć problemy.

0

@Colon Zdenek Zeman.

0

@MESSIah16 Oni mogą to samo myśleć o naszych zasadach. A my albo możemy to uszanować albo nie i ogłosić bojkot i tam nie jechać. A pretensje kierować do FIFY.

0

@MESSIah16 No więc co podziałało? Przecież to nie żołnierze podejmują decyzje o losach wojny.

1

@hayek To dowalą im walkower i wyjazd do domu.

16

@MESSIah16 Sprawa jest prosta. Wjeżdżasz do kraju to stosuj się do tamtejszego prawa. Coś ci tam nie pasuje to nie wjeżdżaj albo licz się z konsekwencjami, jeśli je złamiesz. A pretensje i krytykę za przyznanie im mundialu kierować pod adresem FIFA.

1

@HighestInTheRoom A ja tam na luzie bez żadnych uprzedzeń obojętnie sobie to obejrzę i ewentualnie w trakcie zacznę kibicować drużynie która ładniej będzie grać.

0

@Ostatnikrwawygang Tak - fałszuje - bo wciska innym nachalnie propagandę. A najlepsze jest to, że gdyby gdziekolwiek kazali im nosić dla odróżnienia od reszty społeczeństwa te opaski, to dopiero by się kwik na cały świat poniósł.

1

@Ostatnikrwawygang Jeszcze raz powtórzę - obecnie rzeczywistość fałszują ci odpowiedzialni za tą propagandę. Unikanie i odrzucanie jej to nie fałszowanie rzeczywistości,tylko właśnie spoglądanie na normalny niezafałszowany świat.

1

@Oskar00 Często? Serio spotykasz się z tym często?

0

@Ostatnikrwawygang Otóż nie. I dlatego wolałbym unikać tej nachalnej tęczowej propagandy.

1

@Ostatnikrwawygang Szkoda, że nasze stacje też tego nie wymażą.

1

@4drian0 Jestem chętny. Gdzie wyslac zgłoszenie?

0

@Ojciec5tkidzieci Łukaszenka z rigczem? Stare znałem.

0

@Gall Nikt chyba nie bije mu brawa. Można jedynie przyklasnąć jego wypowiedzi,ale dla mnie to obojętne kto ją akurat wygłosił. Ważne, że ktokolwiek głośno o tym mówi.

0

@Tatazolwinia Tyle, że jak idzie siedzieć to karę ponosi głównie on,a rodzina tylko pośrednio. Jak zabiorą auto żonie tylko dlatego że ktos inny siedzial za kółkiem pijany to już uderza bezpośrednio w tę żonę. To nie jest dobre prawo,które bezpośrednio karze niewinne osoby.

0

@Gall No dobrze - wskazałeś hipokryzję u kogoś ze środowiska zawodowych hipokrytów i co to wnosi nowego do tematu? Tzn na temat tej procedowanej ustawy? Poza tym, że według ciebie prawo jej krytykowania i wytykania w niej błędów mają jedynie osoby krystalicznie czyste (w domyśle nikt).

0

@Tatazolwinia Tylko jak ktoś ma wyebane na rodzinę to dlaczego matka i dzieci maja być dodatkowo ukarane przez państwo? Jak oni maja się pilnować? Posadzić typa czy dać mu inna surową karę.

0

@Gall No i sam robisz dokładnie to co pisowcy - odwracasz uwagę od tematu. "A u was biją murzynów" aktualne od dekad.

1

@Kessie Budynek jak budynek, ale za to pogoda super. Pozazdrościć.

5

@kazbychu A gdy poseł Braun zapytał o te sprawy to wystarczy go ordynarnie wyzwać i znowu odwrócić uwagę od tematu.

0

@Emhyr No to chyba już wiem komu będę kibicował poza Polską.

0

@BorzyKrzys Bambiniści żyją w swoim świecie.

0

@dniel Z Meksykiem 1-0, z Arabią 1-1, z Argentyną 1-1.

2

@MAGNETO Chore przepisy i niebezpieczny precedens.

4

@koksik2700 Na logikę to auta na publiczną licytację,a wpływy na fundusz dla ofiar poszkodowanych w wypadkach spowodowanych przez pijaków. Ale wiadomo, że to tak nie będzie

1

@Survier To byłoby coś pięknego, ale akurat on kasuje najwyższe kwoty na rynku. Nie ma szans. Bardzo za to liczyłem na Valverde. On by na pewno wykrzesał maksimum z naszych graczy.

0

@AmigoBlancos Nie no, nie dzwoniłem. A w żadne klątwy też nie wierzę. Prędzej czy później ta seria będzie przerwana. Myślę, że nawet tym razem Francja to zrobi.

1

@TheNekro94 Chore prawo.

0

@koziar Dlaczego był? Przeciez on nadal gra i nawet na mundial jedzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?