1

@Deeespacito Hehe. Tak dobrze,że aż koniecznie musisz o tym wszystkich informować?

6

@draxidox Czekamy na odpowiedź Najmana.

0

@Kazragore Bardzo dobrze. Już dawno powinni to unormować i skończyć z tą samowolką .

2

@barcelonista80 Ymbappe oczywiście.

0

@FabianMrozek Nie bo remis za wiele nam nie daje.

1

@Janiama Te 3 ostatnie warte uwagi, 3 pierwsze nieco mniej.

0

@Kgorecki2500 To Walia im pokaże.

0

@Ptasior No ich może nie ale w jakieś bębny to przez cały mecz nawalali.

0

@Sulimo Żaden soccer tylko futbol.

0

@Ptasior Przecież Senegalczycy robili jeszcze lepszą atmosferę.

1

@Donnie_Darko Opaski jak opaski ale w składzie Senegalu normalnie Gej zagrał i nikomu w Katarze to nie przeszkadzało.

1

@Kgorecki2500 Oby nie. Niech Europa wskaże jankesom miejsce w szeregu.

0

@Criss18Barca No chyba jednak nie ci sami. Co co narzekali na upał teraz w końcu żyją.

1

@Kamilos84 Zibi ma tutaj rację. Ładnie go zgasił. Łatwo szczekać zza płotu ale jak trzeba wyjść za bramkę i wziąć odpowiedzialność to juz ogon podkulony.

0

@Gogonatra Przeciez dopiero teraz w zasadzie trwa pierwszy mecz warty obejrzenia. Ja tam czekam na każdy mecz.

0

@BulaKG Kurna co wy z tym klimatem? O co wam chodzi w ogóle?

0

@Kamilos84 Kurczę jak już Arabia nie uratuje honoru azjatyckim drużynom to ja nie wiem.

0

@barcelonaLM Dokładnie. Kolejny zawód i zaskoczenie na minus. Liczyłem, że Iran trochę namiesza w tej grupie.

1

@Janiama Anglia - Iran 1-1

0

@SuperPatsonFCB Jak by tego nie oceniać, to takich słów nie powinni mówić głośno.

1

@Kacper1432 Otóż nie. Bo zaraz się doczekamy że Iran ubierze opaski wspierające Rosję, a kraje arabskie jakieś antysemickie itd. Wszelkie takie elementy na boisku powinny być zakazane i zero tematu. Poza stadionem jest obecnie dość przestrzeni aby każdy zawodnik mógł sobie okazywać publiczne swoje poglądy czy wspierać kogo mu się podoba. Na boisku nie powinno to mieć miejsca.

0

@tristan87 No teraz to mnie zagotował. Na miejscu trenera wszystkich którzy tak podchodzą to bym dał kopa w tyłek i pogonił z kadry na zawsze.

0

@RobiS Czyli nawet jak ciskasz gaz, to silnik nie reaguje? Myślałem, że silnik normalnie reaguje na gaz a problem występuje gdzieś w skrzyni czy przekazaniu napędu.

1

@Bobo25 Myślę, że to i tak temat nie do ruszenia bo zaraz znajdą jakieś obejścia. Ale za to jeśli nie wiem - na przykład powstałaby jakaś czarna lista i dana marka w świadomości klientów łączyłaby się z tym procederem, to zabolałoby ich to bardziej niż te kary ciężkie do wyegzekwowania.

2

@Bobo25 Bez przesady. "Kary" jak już to powinni wlepiać im klienci gdy wyłapią takie akcje.

0

@tom9001 Kurcze faktycznie - tamten mundial kojarzył mi się tylko z Koreą Płd, nie wiem czemu.

0

@Criss18Barca Japonia.

0

@Herato Pewnie,że to nie jest zła pora. W czym to niby przeszkadza?

1

@barcelonaLM USA Iran tez ma taki podtekst.

0

@tusieQ A może mechanizm różnicowy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?