@MESSIah16 Bayern to również rak na swoim lokalnym rynku. Tu nawet nie ma o czym mówić. To nic nie zmieniło, bo te kluby nic nie rozbiły, tylko same stworzyły swój beton z którym nikt nie da rady walczyć.
@Bzyczekk "Brazylijczyk wykupił sam siebie, obchodząc tym samym sprytnie FFP." Formalnie właśnie tak działa klauzula wykupu w La Lidze, że to właśnie zawodnik musi za siebie wyłożyć te pieniądze.
@FCB_dimiC Nie no nie ma przełożenia w sensie mocy sprawczej. Jak powiem, że będzie padał deszcz i on rzeczywiście spadnie to nie będzie to za moja przyczyną.
@okiemtypera_lucaxx95 No spoko. Ale jednak mimo wszystko stawiam, że takich osób jest mniejszość i nie da się powiedzieć, że jest to kwestia która dzieli Polaków, bo takie stwierdzenia można stosować gdy obie grupy sa jakkolwiek porównywalne liczbowo. Na La Rambli może i da się zastosować takie porównanie,ale na ogół społeczeństwa to już raczej nie ma przelożenia.
@okiemtypera_lucaxx95 "Podzielone serca Polaków, bo kogoś boli, że w rywalizacji z Argentyną można jednak wspierać właśnie ją, a nie Polaków" - to zdanie chyba jednak oderwane od rzeczywistości i skrzywione przez pryzmat La Rambli.
@kamilos1214 Nie no - te stawki za przegląd przy obecnych cenach i przy coraz to nowych wymaganiach które zmuszają stacje do coraz to nowych inwestycji to są mega przegięciem.
@LeoKing10 Niekoniecznie. Zależy jeszcze jak tytułujesz wpłaty bo może być tak, że to co wpłacasz idzie najpierw na najstarsze zaległości i to może się cały czas ciągnąć. Jeśli podejrzewasz, że coś nie tak opłaciłeś to najlepiej się skontaktować choćby telefonicznie i wszystko ci powiedzą.
@siuuu No to muszę przyznać, że dziwne zwyczaje w tym swoim urzędzie. W moim urzędzie wiem, że mieli wyznaczony limit aby nie było podobnych akcji i nie obarczać podatnika kosztami przy jakichś śmiesznych kwotach. Ale to widocznie takie wewnętrzne ustalenie.
@PolskiBarcelonista10 Nie mogli ukarać polskiego pilkarza w dniu świętowania odzyskania niepodległości przez Polskę, bo wybuchłby skandal. A skoro przesunęli termin to pewnie pojadą po bandzie z tym wyrokiem
@michal26 Jak już nawiązujesz do czegoś to warto by było abyś napisał do czego konkretnie bo nie każdy na bieżąco śledzi co powiedział jeden czy drugi polityk.
@FCKubanczyk89 No ja kojarzę Kapelę z tej grafiki, i jeszcze Staśko,ale dlatego, że ktoś niżej napisal co to za osoby. Natomiast o innych pierwsze slyszę.
1
@draxidox A skąd wiesz jak się zachowywał Messi?
0
@Bagsik88 No serio.
2
@Rust_Cohle Ależ by to była dramatyczna historia. Mogłoby się coś takiego zdarzyć.
0
@MESSIah16 Bayern to również rak na swoim lokalnym rynku. Tu nawet nie ma o czym mówić. To nic nie zmieniło, bo te kluby nic nie rozbiły, tylko same stworzyły swój beton z którym nikt nie da rady walczyć.
0
@Bzyczekk "Brazylijczyk wykupił sam siebie, obchodząc tym samym sprytnie FFP." Formalnie właśnie tak działa klauzula wykupu w La Lidze, że to właśnie zawodnik musi za siebie wyłożyć te pieniądze.
0
@MESSIah16 Według mnie to właśnie te dwa chore projekty są największym rakiem obecnego futbolu i to one podbierają graczy komu chcą.
1
@FCB_dimiC Nie no nie ma przełożenia w sensie mocy sprawczej. Jak powiem, że będzie padał deszcz i on rzeczywiście spadnie to nie będzie to za moja przyczyną.
9
@MESSIah16 Daj spokój. Franco juz dzisiaj nie ma, a szejkowie niestety są. I dlatego bardziej szanuję nawet Real niż ten ich chory projekt z Paryża.
0
@ElTomas No chyba raczej jej wzrok mówi wszystko co sądzi o rozmówcy.
4
@FCB_dimiC Akurat to co chce La Rambla na szczęście nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość.
54
@MESSIah16 Serio porównałeś właśnie Real do tego poronionego projektu szejków?
1
@Faro Pająki gryzą? Pierwsze słyszę.
0
@thorin Leo jak Leo, ale dla przykładu brytyjskie kino jest tak zabetonowane, że tam przebijają się tylko ci z elitarnych szkół.
0
@Kinginiesta No to przecież piszę, że nie tak dawno to było. Warto jeszcze wspomnieć, że wielki Rivaldo też grał w Deportivo przed Barcą.
1
Kurczę Deportivo jaki zjazd. W zasadzie jedyny mistrz Hiszpanii który upadł tak nisko. A jeszcze tak niedawno byli na topie. Tristan,Makaay.
0
@okiemtypera_lucaxx95 No spoko. Ale jednak mimo wszystko stawiam, że takich osób jest mniejszość i nie da się powiedzieć, że jest to kwestia która dzieli Polaków, bo takie stwierdzenia można stosować gdy obie grupy sa jakkolwiek porównywalne liczbowo.
Na La Rambli może i da się zastosować takie porównanie,ale na ogół społeczeństwa to już raczej nie ma przelożenia.
0
@okiemtypera_lucaxx95 "Podzielone serca Polaków, bo kogoś boli, że w rywalizacji z Argentyną można jednak wspierać właśnie ją, a nie Polaków" - to zdanie chyba jednak oderwane od rzeczywistości i skrzywione przez pryzmat La Rambli.
0
@kamilos1214 Nie no - te stawki za przegląd przy obecnych cenach i przy coraz to nowych wymaganiach które zmuszają stacje do coraz to nowych inwestycji to są mega przegięciem.
1
@LeoKing10 Niekoniecznie. Zależy jeszcze jak tytułujesz wpłaty bo może być tak, że to co wpłacasz idzie najpierw na najstarsze zaległości i to może się cały czas ciągnąć. Jeśli podejrzewasz, że coś nie tak opłaciłeś to najlepiej się skontaktować choćby telefonicznie i wszystko ci powiedzą.
0
@siuuu No to muszę przyznać, że dziwne zwyczaje w tym swoim urzędzie. W moim urzędzie wiem, że mieli wyznaczony limit aby nie było podobnych akcji i nie obarczać podatnika kosztami przy jakichś śmiesznych kwotach. Ale to widocznie takie wewnętrzne ustalenie.
1
@LeoKing10 Najpierw dostajesz upomnienie i informację, o tym, że jak nie opłacisz do wyznaczonego terminu to zaczną naliczać odsetki
1
@LeoKing10 Zależy o jakich kwotach mowa. Jak przekroczysz odpowiednią sumę,to dostaniesz upomnienie.
0
@koksik2700 Ja tam widzę same paski. Gdzie ten spadochroniarz?
0
@PolskiBarcelonista10 Nie mogli ukarać polskiego pilkarza w dniu świętowania odzyskania niepodległości przez Polskę, bo wybuchłby skandal. A skoro przesunęli termin to pewnie pojadą po bandzie z tym wyrokiem
0
@Destroyer_of_Worlds Nie ma co gdybać i patrzeć na same trofea. Ważne jest jak będzie wyglądać gra.
0
@S_E_B_A W tej chwili jest poza Barcą, więc jego sukces jest mi totalnie obojętny.
2
@michal26 Jak już nawiązujesz do czegoś to warto by było abyś napisał do czego konkretnie bo nie każdy na bieżąco śledzi co powiedział jeden czy drugi polityk.
0
@FCKubanczyk89 No ja kojarzę Kapelę z tej grafiki, i jeszcze Staśko,ale dlatego, że ktoś niżej napisal co to za osoby. Natomiast o innych pierwsze slyszę.
1
@hayek To, że rok do roku wydali więcej, wcale nie znaczy że piją więcej.
1
@PatrykBarca A przypomnij kogo on teraz trenuje?