0

@gaucho104 Dlaczego 10k to za mało na giełdę? W sam raz na początek.

0

@kosmos91 Z tego co widzę to teraz limit w Pekao wynosi 200 000 zł.

3

@masq Na szybko to polecam konto oszczędnościowe. W tej chwili w ING daja 8% na3 miesiące, a w PEKAO też 8% ale na 6 miesięcy. Konto założysz sobie w każdej chwili przez selfie w domu, przelejesz i pieniądze już od jutra procentują. A potem możesz sobie szukać innych alternatyw. No i cały czas masz do nich dostęp i nie tracisz odsetek.

0

Wojciech Kowalczyk nie lubi tego wpisu.

0

@El dominatore "znakomita wiekszosc pilkarzy plaszczyla sie bo tak im kazano". Sam ująłeś sedno tego problemu. Pewnie mało który by to robił sam z siebie. Tutaj nikt im nie każe a wręcz przyniosłoby im to tylko problemy. Łatwo komuś narzucać standardy sprzed ekranu komputera gdy ten ktoś miałby ponosić konsekwencje. Nikt ci nie broni abyś sobie napisał na koszulce jakieś hasło i się gdzieś przykleił w formie protestu a twój znajomy to nagrał i nagłośnił.

0

@tomek8756 To zależy od konkretnych sytuacji. Generalnie jakieś wyzywanie kogoś z tego powodu nie jest w porządku, ale też druga skrajność jaką jest przymuszanie do traktowania otyłości jako czegoś pozytywnego jest niepoważne.

1

@Luciano99 Ostatnio groziłeś @Bocheno1 , że go na milicję zapodasz. Jak się skonczyla tamta historia? Odpuściłeś mu?

0

@DonCarletto Ależ Jaroslaw zaznaczyl,że to tak srednio - to nie sa sztywne liczby. U jednego więcej, u drugiego mniej.

0

@barti_VEB97 Nadal sobie tego nie wyobrażam w jaki sposób w takich miejscach miałoby to działać sprawnie. Natomiast w gęsto zaludnionych regionach fajnie by bylo korzystac z aut na przyklad na zasadzie takich jak z hulajnog elektrycznych. Dojezdzasz w jakies miejsce parkujesz,wysiadasz i idziesz. Wsiada ktos inny i jedzie w miejsce gdzie nie ma problemu zaparkowac i załatwic swoje sprawy.

0

@barti_VEB97 W dużym mieście sam bym wybrał komunikację miejską z racji wygody, kosztów i braku problemu z parkowaniem. Nie wyobrażam sobie jednak sprawnie działającej komunikacji publicznej na terenach gdzie pojedyncze domy dzielą kilometry. Nie bez powodu ta komunikacja tam zanikła i nikomu nie opłaca się jej utrzymywać.

0

@AmigoBlancos Dlaczego uważasz,że brak awansu Argentyny kogoś tu zmartwi?

0

@barti_VEB97 Skąd wiesz,że ten wynajem będzie tani? Komunikacja miejska ok. Ja patrzę na to bardziej z perspektywy prowincji, gdzie bez samochodu nie da się praktycznie nigdzie dostać.

0

@TheNekro94 Tzn samochody w tej wizji podobno będą, ale ma to iść w kierunku car-sharingu. A prawie na pewno będzie to szło w tym kierunku, że zrobią wszystko aby mało kogo było stać utrzymać samochód. Choć to kwestia raczej dekad,więc jest szansa,że tego nie doczekamy.

0

@RoberDzik Oni już dostawali różne bany i z racji ich ograniczonych zasięgów ten kwik słabo się przebijał.

0

Adam Czyżewski główny ekonomista PKN Orlen - „w zrównoważonej przyszłości nie ma miejsca na prywatne samochody osobowe”. Co sądzicie o takiej przyszłości?

0

@AmigoBlancos Serio nie rozumiem czepiania się o tą wypowiedź.

0

@bartekvisca Europa to bierze z palcem w nosie.

1

@tomek8756 I cyk - Musk mu daje bana dla żartu. Ależ piękny byłby kwik opozycji.

0

@Kgorecki2500 Ciężko powiedzieć. W zeszlym sezonie to był fenomen w europejskich rozgrywkach, a co zadziwialo to fakt, że wtedy u nich rozgrywki ligowe pauzowały, a oni grali mecze praktycznie jedynie w europejskich rozgrywkach i eliminowali uznane marki.

0

@msmsms Będzie wyrównana walka.

2

@barti_VEB97 Jeszcze można go przerwać albo anulować, albo nawet przełożyć i ostatecznie w ogóle go nie rozegrać. Dużo można zrobić z meczem.

0

@ChampionLW Też ją lubię - zwłaszcza tą odgrywaną na pogrzebach ruskich sołdatów.

1

@DonCarletto Hierro, Casillas, Lewandowski (podczas gry w Bayernie).

0

@ProMILs Nawiązanie współpracy z twórczynią uniwersum to dobry prognostyk.

0

@tomek8756 Czyli według ciebie czymś naturalnym jest szczerzyć zęby jak głupi do sera? Co ma kraj do tego?

0

@Medium No dlatego napisałem, że chyba - z mediów się nie dowiemy tego co mu w głowie siedzi. Jako dobry prognostyk traktuję jedynie to, że wrócił do gry.

3

Josip Ilicic wrócił na boiska. Myślałem, że już po jego karierze, ale ma szczęście problemy psychiczne chyba już za nim. Obu mu się wiodło.

0

Pamapol SA nawiązuje współpracę z Robertem Makłowiczem. Sprzedawać dom i kupować ich akcje?

1

@Uukasz_93 Gdyby PSG się postaralo, to Bayern by mógł dostać Benficę. Właśnie to jest urok obecnego systemu, że takie kluby jak Benfica, Porto, Lipsk czy Club Brugge mogą od czasu do czasu sprawić niespodzianki,a nie być wykluczone na starcie.

0

@siuuu No wiesz - nie znam dokładnie ich sytuacji ale nieraz bywa, że sprzedaje się zawodnika któremu kończy się kontrakt, albo dostaje się ofertę nie do odrzucenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?