0

@okiemtypera_lucaxx95 A dla mnie to był właśnie idealny moment. Gdyby Pique odszedł po zeszłym sezonie to też byłoby to lepsze, bo ostatnie pół roku trochę nadszarpnęło jego wizerunek.

0

@bynek90 No chyba jednak nie był to najlepszy moment. W tym sensie, że odszedł nie na szczycie ale kiedy już stracił miejsce w składzie. Nie żeby to było coś złego, ale w idealnym momencie to odszedł np. Iniesta.

0

@AbelKabel Zależy w jakim czasie to się działo i gdzie. Bywało też i tak -
"– Nie będę mówił o statystykach, mówię o rzeczy, która dotknęła mnie osobiście – zaczął poseł Obaz, cytowany przez Wprost.pl. – 30 września dowiedziałem się, o tym, że mój ojciec ma raka dwóch nerek. 14. października udało się wypisać go ustabilizowanego ze szpitala, właśnie wtedy, gdy wstrzymał pan wszystkie działania onkologiczne – powiedział poseł. Chodziło mu o zalecenia NFZ z października, w sprawie ograniczenia do minimum świadczeń. Z ich powodu operacja ojca Roberta Obaza była przesuwana na początek listopada, później na koniec tego miesiąca. Kolejnym terminem był 17 grudnia. – Ojciec zmarł 14 grudnia – poinformował parlamentarzysta." "Robert Obaz wyraził swój żal także na Twitterze. – „Mój tata zmarł z powodu przesuwanych operacji, które miały mu uratować życie. Adam Niedzielski swoimi decyzjami naraża życie miliony Polek i Polaków” – napisał poseł Lewicy."

0

@Aureczek Żeby w Polsce która węglem stoi brakowało węgla to ja nie mam pytań.

0

@FcPortoFan1999 Benfica największym wygranym, a zaraz obok Club Brugge.

4

@TheNekro94 Stres i pośpiech robią swoje. Dlaczego nazywasz go debilem?

3

@jeyx77x Póki co to i pogoda pokazuje faka Putinowi i niech tak zostanie do końca.

8

@barti_VEB97 "heheh yhh mueheheh kuwaa ueeeeee fuuu mmm puuu hyhy yhyhy nooo..."

1

@daniel32778 Myślisz, że za Koreą nie stanęłyby Chiny?

0

@Bagsik88 No to nie wiem czego tyczył się twój wpis skoro wytykałeś oczywistą oczywistość.

0

@Bagsik88 A od kiedy to kibic jest bezstronny? Nic nie poradzę, że PSG to mój najbardziej znienawidzony klub, więc nie jestem przy ich ocenie obiektywny.

0

@Zoker Też bym uległ i robił to tak, że ostateczny wybór dotyczyłby Rooneya i jakiegoś sprzątacza ze szkoły.

1

@IronSanHybrid Co to w ogóle jest za typ z tego zdjęcia?

0

@Bagsik88 No jakoś nie.

0

@MESSIah16 Kiedy losowanie w LM i w LE?

0

@rasta212 No myślę. Moja opinia jest najmojsza i nie życzę sobie aby ktokolwiek rościł sobie do niej jakiekolwiek prawa ani by ją podzielał.

0

@Miracle_aligner Jak to kiedyś Ferdek mawiał - "są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły"

1

@BorzyKrzys Taką telewizję to bym sobie pooglądał. Na którym kanale są u nas takie debaty?

0

@Emhyr Simeone?

0

@pawelfcb22 To zależy gdzie - są miejsca w Polsce w których praktykuje się topienie w beczce tudzież wyrzucanie do lasu czy na śmietnik.

0

@Kgorecki2500 Ale jak to? Przecież to skandal. Za darmo ochrzciły? Kto za to teraz zapłaci? Kto wyraził na to zgodę?

2

@rasta212 Jestem. Wolę aby wygrał zespół La Ligi niż ten poroniony projekt szejków. Lepszy swój własny stary wróg niż ten nowy.

81

@Rastafarnianin Zamknięcie służby zdrowia i przekładanie planowych operacji/badań/zabiegów.

0

@Herato Haaland of course.

0

@thorin Telewizja kłamie.

0

@bartekvisca Teraz już nie chcemy być drugim Milanem. Teraz chcemy być drugim Arsenalem.

0

@siuuu I właśnie dlatego się śmiejemy, że jednej rzeczy tak bardzo chcą, a im nie wychodzi.

0

@daniel32778 Taa. Tak samo jak Rosja zmiażdży Ukrainę, a Chiny Tajwan.

0

@thorin No i? To tym bardziej przemawia za tym,że znowu sfrajerzą.

0

@karci0 Czemu? Bramki na wyjeździe były dla mnie spoko. Żałuję że to znieśli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?