@okiemtypera_lucaxx95 A dla mnie to był właśnie idealny moment. Gdyby Pique odszedł po zeszłym sezonie to też byłoby to lepsze, bo ostatnie pół roku trochę nadszarpnęło jego wizerunek.
@bynek90 No chyba jednak nie był to najlepszy moment. W tym sensie, że odszedł nie na szczycie ale kiedy już stracił miejsce w składzie. Nie żeby to było coś złego, ale w idealnym momencie to odszedł np. Iniesta.
@AbelKabel Zależy w jakim czasie to się działo i gdzie. Bywało też i tak - "– Nie będę mówił o statystykach, mówię o rzeczy, która dotknęła mnie osobiście – zaczął poseł Obaz, cytowany przez Wprost.pl. – 30 września dowiedziałem się, o tym, że mój ojciec ma raka dwóch nerek. 14. października udało się wypisać go ustabilizowanego ze szpitala, właśnie wtedy, gdy wstrzymał pan wszystkie działania onkologiczne – powiedział poseł. Chodziło mu o zalecenia NFZ z października, w sprawie ograniczenia do minimum świadczeń. Z ich powodu operacja ojca Roberta Obaza była przesuwana na początek listopada, później na koniec tego miesiąca. Kolejnym terminem był 17 grudnia. – Ojciec zmarł 14 grudnia – poinformował parlamentarzysta." "Robert Obaz wyraził swój żal także na Twitterze. – „Mój tata zmarł z powodu przesuwanych operacji, które miały mu uratować życie. Adam Niedzielski swoimi decyzjami naraża życie miliony Polek i Polaków” – napisał poseł Lewicy."
@Bagsik88 A od kiedy to kibic jest bezstronny? Nic nie poradzę, że PSG to mój najbardziej znienawidzony klub, więc nie jestem przy ich ocenie obiektywny.
0
@okiemtypera_lucaxx95 A dla mnie to był właśnie idealny moment. Gdyby Pique odszedł po zeszłym sezonie to też byłoby to lepsze, bo ostatnie pół roku trochę nadszarpnęło jego wizerunek.
0
@bynek90 No chyba jednak nie był to najlepszy moment. W tym sensie, że odszedł nie na szczycie ale kiedy już stracił miejsce w składzie. Nie żeby to było coś złego, ale w idealnym momencie to odszedł np. Iniesta.
0
@AbelKabel Zależy w jakim czasie to się działo i gdzie. Bywało też i tak -
"– Nie będę mówił o statystykach, mówię o rzeczy, która dotknęła mnie osobiście – zaczął poseł Obaz, cytowany przez Wprost.pl. – 30 września dowiedziałem się, o tym, że mój ojciec ma raka dwóch nerek. 14. października udało się wypisać go ustabilizowanego ze szpitala, właśnie wtedy, gdy wstrzymał pan wszystkie działania onkologiczne – powiedział poseł. Chodziło mu o zalecenia NFZ z października, w sprawie ograniczenia do minimum świadczeń. Z ich powodu operacja ojca Roberta Obaza była przesuwana na początek listopada, później na koniec tego miesiąca. Kolejnym terminem był 17 grudnia. – Ojciec zmarł 14 grudnia – poinformował parlamentarzysta." "Robert Obaz wyraził swój żal także na Twitterze. – „Mój tata zmarł z powodu przesuwanych operacji, które miały mu uratować życie. Adam Niedzielski swoimi decyzjami naraża życie miliony Polek i Polaków” – napisał poseł Lewicy."
0
@Aureczek Żeby w Polsce która węglem stoi brakowało węgla to ja nie mam pytań.
0
@FcPortoFan1999 Benfica największym wygranym, a zaraz obok Club Brugge.
4
@TheNekro94 Stres i pośpiech robią swoje. Dlaczego nazywasz go debilem?
3
@jeyx77x Póki co to i pogoda pokazuje faka Putinowi i niech tak zostanie do końca.
8
@barti_VEB97 "heheh yhh mueheheh kuwaa ueeeeee fuuu mmm puuu hyhy yhyhy nooo..."
1
@daniel32778 Myślisz, że za Koreą nie stanęłyby Chiny?
0
@Bagsik88 No to nie wiem czego tyczył się twój wpis skoro wytykałeś oczywistą oczywistość.
0
@Bagsik88 A od kiedy to kibic jest bezstronny? Nic nie poradzę, że PSG to mój najbardziej znienawidzony klub, więc nie jestem przy ich ocenie obiektywny.
0
@Zoker Też bym uległ i robił to tak, że ostateczny wybór dotyczyłby Rooneya i jakiegoś sprzątacza ze szkoły.
1
@IronSanHybrid Co to w ogóle jest za typ z tego zdjęcia?
0
@Bagsik88 No jakoś nie.
0
@MESSIah16 Kiedy losowanie w LM i w LE?
0
@rasta212 No myślę. Moja opinia jest najmojsza i nie życzę sobie aby ktokolwiek rościł sobie do niej jakiekolwiek prawa ani by ją podzielał.
0
@Miracle_aligner Jak to kiedyś Ferdek mawiał - "są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły"
1
@BorzyKrzys Taką telewizję to bym sobie pooglądał. Na którym kanale są u nas takie debaty?
0
@Emhyr Simeone?
0
@pawelfcb22 To zależy gdzie - są miejsca w Polsce w których praktykuje się topienie w beczce tudzież wyrzucanie do lasu czy na śmietnik.
0
@Kgorecki2500 Ale jak to? Przecież to skandal. Za darmo ochrzciły? Kto za to teraz zapłaci? Kto wyraził na to zgodę?
2
@rasta212 Jestem. Wolę aby wygrał zespół La Ligi niż ten poroniony projekt szejków. Lepszy swój własny stary wróg niż ten nowy.
81
@Rastafarnianin Zamknięcie służby zdrowia i przekładanie planowych operacji/badań/zabiegów.
0
@Herato Haaland of course.
0
@thorin Telewizja kłamie.
0
@bartekvisca Teraz już nie chcemy być drugim Milanem. Teraz chcemy być drugim Arsenalem.
0
@siuuu I właśnie dlatego się śmiejemy, że jednej rzeczy tak bardzo chcą, a im nie wychodzi.
0
@daniel32778 Taa. Tak samo jak Rosja zmiażdży Ukrainę, a Chiny Tajwan.
0
@thorin No i? To tym bardziej przemawia za tym,że znowu sfrajerzą.
0
@karci0 Czemu? Bramki na wyjeździe były dla mnie spoko. Żałuję że to znieśli.