@FcPortoFan1999 No chyba jednak nie bo decyduje współczynnik klubu za ostatnie 5 lat. Gole.na wyjeździe tylko w bezposrednich meczach a tu było 2 razy 1-1.
@MesQueUnClub_87 To nie jest stricte problem energii ,tylko wyłudzanie i wywalanie publicznej kasy na chybione inwestycje. Nie zrobiłby tego Rydzyk, to zrobiłby kto inny - jak pisałem znam inny taki przypadek. A o ilu takich przypadkach nikt nawet nie wie. Lepiej aby taka kasa została w portfelach obywateli to oni by sami wiedzieli jak ją zainwestować - bez wytycznych, bez kontroli i bez wtrącania się biurokratów świat działałby o wiele lepiej i sprawniej.
@Kidd Ten ze zdjęcia to jakiś dziwny bo przednie opony sugerują, że posiada przedni napęd, więc albo ktoś na własną rękę dołożył , albo to jakaś nietypowa seria, albo to jednak zupełnie inna firma.
@MesQueUnClub_87 Ciekawe co byś napisał? Jeśli miałby to być przytyk w stronę Ojca Dyrektora to ja bym jednak nie doszukiwał się w nim jedynego źródła problemu. Znam jeszcze jeden przykład chybionej inwestycji w geotermię, w której także temperatura wody okazała się za niska i teraz ją podgrzewają i dziwnym trafem łączy je jedno - powstały z publicznych pieniędzy i unijnych dotacji. Myślę, że to stanowi problem - prywatny inwestor zadbałby o swój interes i nie topił kasy w podobnie nieudane inwestycje.
@Comentateiro "Przecież nie wyrzekniesz się swoich rodzin, które tkwią po uszy w tradycji chrześcijańskiej. Więc potem się siedzi przy tym stole, czy lezie na cmentarz." No jasne - bo trzeba być chrześcijaninem albo go udawać żeby sobie posiedzieć przy stole albo połazić po cmentarzu.
@Emhyr Skoro w Barcy przy naszych wydatkach liczą się z tymi pieniędzmi, to tym bardziej w Porto które ma o wiele mniejsze wydatki taka jedna wygrana pozwala opłacić całkiem konkretnego gracza przez rok.
0
@karci0 Czemu? Bramki na wyjeździe były dla mnie spoko. Żałuję że to znieśli.
0
@HypeR Ja.tam wolę Polskę w finale. Obojętnie z kim.
0
@FcPortoFan1999 Teraz już wiem. To wikipedia wprowadza w błąd, bo tam jako 7 kryterium jest właśnie ten współczynnik.
1
@Deviler Nie musi być alfą i omegą, ale chociaż powinien wiedzieć, gdzie szukać a jak i tego nie wie, to niech się nie odzywa
0
@karci0 Taki sens, że w fazie grupowej nie da się doliczyć dogrywki i rzutów karnych.
0
@Anonymus0608 Serio? To byłoby wspaniale bo już mnie to wnerwiło.
0
@FcPortoFan1999 No chyba jednak nie bo decyduje współczynnik klubu za ostatnie 5 lat. Gole.na wyjeździe tylko w bezposrednich meczach a tu było 2 razy 1-1.
0
No to Chiesa akurat na mundial wraca. A nie, czekaj....
0
@David_Beckham Jeszcze się okaże, że zarobi więcej niż z kontraktów podczas kariery.
1
@AmigoBlancos Jak zwykle objawi się jakiś czarny koń, a ktoś wysoko notowany zaliczy wpadkę. Liczę na wiele emocji.
1
@MesQueUnClub_87 To nie jest stricte problem energii ,tylko wyłudzanie i wywalanie publicznej kasy na chybione inwestycje. Nie zrobiłby tego Rydzyk, to zrobiłby kto inny - jak pisałem znam inny taki przypadek. A o ilu takich przypadkach nikt nawet nie wie. Lepiej aby taka kasa została w portfelach obywateli to oni by sami wiedzieli jak ją zainwestować - bez wytycznych, bez kontroli i bez wtrącania się biurokratów świat działałby o wiele lepiej i sprawniej.
0
@tbas Skoro znalazł odbiorców po takich cenach to chyba się obejdzie- klient przepłaci. Pozostaje współczuć mieszkańcom. Mnie to by chyba krew zalała.
0
@Kidd Ten ze zdjęcia to jakiś dziwny bo przednie opony sugerują, że posiada przedni napęd, więc albo ktoś na własną rękę dołożył , albo to jakaś nietypowa seria, albo to jednak zupełnie inna firma.
0
@MesQueUnClub_87 Ciekawe co byś napisał? Jeśli miałby to być przytyk w stronę Ojca Dyrektora to ja bym jednak nie doszukiwał się w nim jedynego źródła problemu. Znam jeszcze jeden przykład chybionej inwestycji w geotermię, w której także temperatura wody okazała się za niska i teraz ją podgrzewają i dziwnym trafem łączy je jedno - powstały z publicznych pieniędzy i unijnych dotacji. Myślę, że to stanowi problem - prywatny inwestor zadbałby o swój interes i nie topił kasy w podobnie nieudane inwestycje.
0
@Comentateiro "Przecież nie wyrzekniesz się swoich rodzin, które tkwią po uszy w tradycji chrześcijańskiej. Więc potem się siedzi przy tym stole, czy lezie na cmentarz." No jasne - bo trzeba być chrześcijaninem albo go udawać żeby sobie posiedzieć przy stole albo połazić po cmentarzu.
0
Coś nie pykło. https://www.money.pl/gospodarka/cieplo-od-ojca-rydzyka-drozsze-niz-od-pge-az-o-500-proc-6829610278492672a.html
0
@Tabi9 Na chwilę obecną może i tak, ale jak go w styczniu pogonią to może się to jeszcze zmienić.
1
@mekston Co mam nadzieję będzie faktem. W pierwszym meczu Szachtar wygrał 4-1. Oby powtórzyli wynik.
2
@Ojciec5tkidzieci Nawiązuję jedynie do tego które miejsce mieli po pierwszej połowie,a gdzie ostatecznie skończyli.
1
No to Sporting i Marsylia zdobyli tytuł frajerów fazy grupowej. Przebili nawet wyczyn Atletico.
0
Kurczę Jeszcze ci szmaciarze z Frankfurtu przejda w LM. To będzie parodia. Sporting do boju.
0
Co ta Marsylia tak gniecie ten Tottenham? Blisko 70% posiadania i 0 strzałów ze strony Anglików?
2
@Kamiloza91 Barca na pierwszym miejscu, Athletic jak najwyżej na podium, Real jak najniżej a Atletico poza podium. Reszta mnie nie interesuje.
0
@Emhyr No to oprócz kasy grają jeszcze o pierwsze miejsce i rozstawienie w losowaniu. Mało motywacji?
1
@Rust_Cohle Dokładnie. Jedyne co mnie przyciągnie do tego meczu to jeśli zagrają jacyś nowi młodzi zawodnicy.
1
@barti_VEB97 Jak pijana to miała szanse, jak trzeźwa to raczej nie.
0
@Emhyr Skoro w Barcy przy naszych wydatkach liczą się z tymi pieniędzmi, to tym bardziej w Porto które ma o wiele mniejsze wydatki taka jedna wygrana pozwala opłacić całkiem konkretnego gracza przez rok.
0
@Emhyr Jak nie musi jak to istotny zastrzyk dla ich budzetu?
0
@MesQueUnClub96 Jak Torre nie wyjdzie w podstawowym składzie to nawet nie będę miał chęci aby to oglądać. Zerknę lepiej na Marsylię z Totkami.
1
@barcelonaLM Zamykamy stadiony,mundialu nie będzie...