@Kozinho. Dlaczego tak uważasz? VAT jest najsprawiedliwszy i najłatwiejszy w poborze. Kupujesz, konsumujesz - odprowadzasz podatek. Nie kupujesz - nie płacisz. Proste. Nikogo nie obchodzi ile zarabiasz, gdzie zarabiasz, jak zarabiasz, czy zarabiasz za dużo i wtedy dostajesz po łbie wyższą stawką . Tutaj płacisz więcej tylko wtedy kiedy więcej wydajesz.
@Kozinho. No bez przesady. Najbardziej złodziejski to podatek dochodowy który karze ludzi za przedsiębiorczość i zmusza ich do ukrywania dochodów, kombinowania, jest najbardziej skomplikowany, generuje duże koszty jego pobierania itd.
@Culer_1906 Xavi - nie pozwól na to. Niech on na spokojnie powraca do zdrowia. Mam nadzieję, że sam Ronald ma na tyle rozumu w głowie, że sam odrzuci ten pomysł.
@Herato Niby tak, ale jednak zwycięstwo z bezpośrednim rywalem liczy się za 6 punktów a nie za trzy. Oprócz zdobytych trzech punktów rywal jest ich pozbawiony.
@Kazragore Bo ty źle ich wszystkich rozumiesz. Oni maja na myśli, że dogonimy Niemcy i osiagniemy ich poziom na chwilę wypowiadania tych słów, a nie że się z nimi zrównamy.
@Bocheno1 Gilibert czy Gilbert? Słyszę słowo Gilbert to od razu mam przed oczami młodego do Caprio z filmu "Co gryzie Gilberta Grape'a",mimo iż gral tylko drugoplanową rolę.
0
@siuuu Pytanie jeszcze jak Lipsk będzie wyglądał po okienku zimowym.
0
@MESSIah16 A szejk w końcu kopnie w te swoje zabawki i się pakuje i robi wypad z Paryża.
1
@Kozinho. Dlaczego tak uważasz? VAT jest najsprawiedliwszy i najłatwiejszy w poborze. Kupujesz, konsumujesz - odprowadzasz podatek. Nie kupujesz - nie płacisz. Proste. Nikogo nie obchodzi ile zarabiasz, gdzie zarabiasz, jak zarabiasz, czy zarabiasz za dużo i wtedy dostajesz po łbie wyższą stawką . Tutaj płacisz więcej tylko wtedy kiedy więcej wydajesz.
0
@Kozinho. A niechby robiła i z Lewicą, jeśli tylko pozwoliłoby to realizować ich postulaty.
2
@Kozinho. No bez przesady. Najbardziej złodziejski to podatek dochodowy który karze ludzi za przedsiębiorczość i zmusza ich do ukrywania dochodów, kombinowania, jest najbardziej skomplikowany, generuje duże koszty jego pobierania itd.
0
@Culer_1906 Xavi - nie pozwól na to. Niech on na spokojnie powraca do zdrowia. Mam nadzieję, że sam Ronald ma na tyle rozumu w głowie, że sam odrzuci ten pomysł.
0
@Ptasior A do tego jaki oni mają szpital obecnie.
1
@Przemek2323 Jeśli ze środków unijnych to chyba muszą o tym poinformować stawiając odpowiednią tablicę.
0
@Pawci023x Francja.
0
@kynio302 Sam bredzisz. Na jakiej podstawie nie zgadzasz się z faktem, że "dla niego" jedyną legenda był i jest Iniesta?
0
@Compadre W punkt.
0
@Medium To, że mu grozi 5 lat to przecież nie znaczy,że tyle dostanie. A zlodziejom to należałoby łapy przy łokciach poucinać dla przykładu.
0
@Maker0 A ktoś mu te miliony jednak daje. A hejterów chyba to najbardziej boli.
0
@RosjaninBut taktyk
1
@Mario96w Rewelka. Polecam.
0
@MESSIah16 No taa. Z pistoletem przy głowie podpisywał. Już pamiętam.
0
@Medium Ale za to lojalność wobec klubu bezcenna.
0
@Herato Niby tak, ale jednak zwycięstwo z bezpośrednim rywalem liczy się za 6 punktów a nie za trzy. Oprócz zdobytych trzech punktów rywal jest ich pozbawiony.
0
@Kluivert_P Gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia.
0
@Kazragore Bo ty źle ich wszystkich rozumiesz. Oni maja na myśli, że dogonimy Niemcy i osiagniemy ich poziom na chwilę wypowiadania tych słów, a nie że się z nimi zrównamy.
0
@Kessie Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby stworzyć takie coś. Ale się domyślam.
2
@B jak BARCA To żeś teraz zabłysnął.
0
@Donnie_Darko Pożyjemy zobaczymy.
0
@zulugula Tylko nie rób nic gupiego.
0
@AmigoBlancos Najlepiej by było aby jednak z Polską nie zagrał.
0
@Bocheno1 Gilibert czy Gilbert? Słyszę słowo Gilbert to od razu mam przed oczami młodego do Caprio z filmu "Co gryzie Gilberta Grape'a",mimo iż gral tylko drugoplanową rolę.
0
@draxidox Ja bym tą twoją wypowiedź skrócił do takiej formy "Ale mnie denerwują idioci" I tak bym to zostawił.
3
@AmigoBlancos Moim zdaniem tym razem Serbia zadziwi świat.
0
@Encore Po co to jakoś różnicować? Obaj sa legendami i tyle w temacie. Jak w ogóle można porównywać graczy z defensywy i ofensywy?
0
@Peciak Gdyby zdazyl zagrac w Pucharze Króla to i to trofeum byłoby mu dane, a tak z trypletu to tylko mistrzostwo mu zaliczą.