@marcin62 Są tam najemnicy? Są. Po obu stronach. Więc o co chodzi? Papież po prostu chce się teraz pomodlić o ofiary tylko tych najemników. Następna modlitwa będzie o resztę ofiar.
@Kingzor Empatia tak, polityka kościoła nie. Z wypowiedzi które można znaleźć to sam ks. Kaczkowski odżegnywał się od jakichkolwiek "zapędów reformatorskich" i pokornie poddawał się "zaleceniom góry".
@Antimadridista_WR Myślę, że słowo nienaturalny lepiej oddaje to co autor mial na myśli niż slowo neutralny. Tak czy inaczej to malo istotne skoro wiadomo o co chodzi.
2
@RoberDzik W zasadzie sam fakt, że Rosjanin coś powie, już daje podstawy do tego, że może być o coś oskarżony.
0
@bari_94 Sprawa jest oczywista. Jeśli przepisy nie wymieniaja powodów z jakich drużyna może samowolnie opuścić plac gry to walkower i tyle.
0
@Kszysiek7 Przecież z przodu jest Fati,tylko kontuzje go zastopowały. Był też Abde który dobrze się prezentował.
0
Patrzę,że Samu dziś wrócił. Na szczęście ostatnia kontuzja nie była poważna.
0
@marcin62 Są tam najemnicy? Są. Po obu stronach. Więc o co chodzi? Papież po prostu chce się teraz pomodlić o ofiary tylko tych najemników. Następna modlitwa będzie o resztę ofiar.
2
@draxidox Są już screeny. Nie zdążyłeś.
0
Co ten Sampaoli zrobił z ta Sevillą. Ostatnio jedna czerwona kartka, teraz dwie.
2
@wojopancer Dokładnie. Może to być nawet w stylu Grecji albo Portugalii która praktycznie samymi remisami zdobyła tytuł.
0
@Kingzor Empatia tak, polityka kościoła nie. Z wypowiedzi które można znaleźć to sam ks. Kaczkowski odżegnywał się od jakichkolwiek "zapędów reformatorskich" i pokornie poddawał się "zaleceniom góry".
0
@Kszysiek7 Nie nic nie byłoby rozdarte. Mało tego - wolę aby wygral ktokolwiek z Europy oczywiscie poza niemcami.
0
@kubix05 Jak Rosji nawet nie będzie na mundialu. Ja bym chciał finał z niemcami i tak z 3-0 dla nas.
2
@Rothan1 Śmierdzi jakąś prowokacja bo te okoliczności są dosyć dziwne.
0
@ElTomas A no to spoko. Myślałem że tylko dojechal nim na ten dozór i potem porzucił.
0
@Sau_Ron Pytanie czy w ogóle mają do tego prawa autorskie.
0
@P33ck Oby w tym roku dołączyła do tego grona kolejna reprezentacja.
0
@ElTomas To nie była w takim razie kradzież tylko krótkotrwałe przywłaszczenie. Niby to samo, ale inny paragraf.
0
@ranger3120 Ja tylko tak się zastanawiam komu zalezy na rozpowszechnianiu podobnych informacji?
0
@Kgorecki2500 Wyjdzie Francja i Tunezja.
0
@GeneralXavi Chyba jednak PSG. Real to taki odwieczny wróg, ale własny na swojej krzywdzie wyhodowany. A szejki to rak futbolu i tyle w tym temacie.
0
@Azi Kto wie? Może jednak kiedyś Pique postanowi wrócić?
0
@taris Wolne sądy. Wolne sądy.
0
@Rust_Cohle Pantofel.
0
Jak myślicie na ile meczy zawieszą Pique?
8
No to mam nadzieję, że Lewy już tam rozgrzał grilla kolegom.
0
@BellaCiao On już po pierwszej polowie wyszedł na boisko i cos tam mu gadał i czułem że za te gadki sędzia mu nie popuści.
0
Zaraz Pique jeszcze dyskwalifikację wyłapie.
0
A temu co odcięło?
0
@Deviler Oby tym razem się pomylili.
0
@Deviler Arabia to żaden rywal? Takie lekcewazenie rywala jest niepoważne.
0
@Antimadridista_WR Myślę, że słowo nienaturalny lepiej oddaje to co autor mial na myśli niż slowo neutralny. Tak czy inaczej to malo istotne skoro wiadomo o co chodzi.