@arasz1819 Jemu raczej nie chodzi o wywiad tylko o ten twój post nieco niżej w którym ludzie wywlekają brudy z jego życia prywatnego o synu,teściu itd. Widzę, że sam to zauważyłeś i nie pochwalasz tego więc punkt dla Ciebie.
@Sysia11 No właśnie nie siedział, tylko grał. Nie wiemy jakby się zachowywał gdyby musiał rzeczywiście siedzieć. Nie przesądzam że zachowałby się podobnie czy gorzej, i mam nadzieję, że tego się nigdy nie dowiemy, ale zwracam tylko uwagę na fakt, że takie porównywanie tych dwóch konkretnych sytuacji jest bez sensu.
@Bobo25 Przecież o tym piszę. To niesamowite jakie ci ludzie mają kompleksy skoro teraz gdy Ronaldo tak brzydko kończy swoją karierę oni to tak przeżywają. Ta sytuacja nie wymaga żadnego komentarza,ale jednak tylu ludzi musi coś z siebie wyrzucić.
@Bobo25 Jak to co? Już od dawna na tym forum pisze się o graczu PSG czy o graczu Manchester United. Nic nowego. Niektórzy nadal żyją przeszłością. Na szczęście już niedługo. Choć jeszcze przez mundial trzeba będzie to przeżyć, że zamiast o 16 graczach Barcy którzy w nim uczestniczą ludzie będą się ekscytować tymi dwiema reprezentacjami w których żaden gracz Barcy nie gra.
@Krzysztof1987 Czyli co według ciebie miałoby się na przykład dziać z majątkiem rodziców po ich śmierci? Skoro nieletni nie mógłby go przejąć to co? Przechodziłby na Skarb Państwa? Praktycznie prawie zawsze takie małoletnie dziecko wychodzi i tak na tym korzystnie, a pojedyncze przypadki patologii zawsze mogą się trafić. W najgorszym przypadku takie dziecko może zgłosić upadłość konsumencką i zacznie życie od zera pod względem finansowym i bez długów.
@michal26 No ja też nie wiedziałem, bo założyciel tematu nie wyjaśnił , ale po skopiowaniu zdań które przytoczył wyskoczył mi artykuł o tej sytuacji. Najpierw obstawiałem spadek po ojcu. Ale co jest bezdusznego w tej wypowiedzi? Wierzyciel też ma swoje prawa i usiłuje odzyskać swoje pieniądze. A że finalnie w świetle prawa właścicielem okazuje się dziecko to co to zmienia? Gdyby to miało stanowić jakąś okoliczność zwalniającą z ponoszenia kosztów utrzymania nieruchomości to już widzę wysyp podobnych sytuacji. Krzywdę temu dziecku robi tylko i wyłącznie jego matka a nie urzędniczka. Jak już to dla mnie absurdem w naszym kraju jest to, że w Polsce właściciel mieszkania ma problem z tym by usunąć niechcianego lokatora, bo chronią go różne prawa.
@michal26 Ludzie co w tym absurdalnego? Dziecko w tym przypadku dostało mieszkanie w darowiźnie od babci, mogło je dostać np. w spadku. Wiadomo że utrzymanie nieruchomosci kosztuje i jeśli opiekunowie dziecka nie zadbają o te sprawy to robi się nieciekawie. Ale po co pisać, że takie rzeczy tylko w Polsce. To nie jest wina państwa, że niektórzy ludzie sa nieodpowiedzialni.
@Ojciec5tkidzieci Nawet najlepiej skonstruowane prawo nie jest w stanie idealnie odnieść się do wszystkich okoliczności które mogą wystąpić w rzeczywistości.
Juve- Lazio. Ciekawe jaki będzie wynik. Juve po falstarcie odrabia straty i po wygranej może wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli i zachować teoretyczne szanse nawet na mistrza. Tym bardziej, że obecnie mają u siebie wielu kontuzjowanych zawodników i po ich powrocie ich gra i wyniki mogą wyglądać coraz lepiej.
2
@koziar Opuścił plac walki szybciej niż Sandecja.
5
"Prezes PiS: będziemy walczyć, by zakaz rejestracji samochodów spalinowych w UE odłożono na lata"
1
@arasz1819 Jemu raczej nie chodzi o wywiad tylko o ten twój post nieco niżej w którym ludzie wywlekają brudy z jego życia prywatnego o synu,teściu itd. Widzę, że sam to zauważyłeś i nie pochwalasz tego więc punkt dla Ciebie.
0
@Zoker Multi kulti wszechobecne. Ważne, że Polaków nie da się tak łatwo podrobić.
1
@Sensible Winny dopuszczenia do tej sytuacji powinien za to surowo odpowiedzieć.
1
@Sysia11 No właśnie nie siedział, tylko grał. Nie wiemy jakby się zachowywał gdyby musiał rzeczywiście siedzieć. Nie przesądzam że zachowałby się podobnie czy gorzej, i mam nadzieję, że tego się nigdy nie dowiemy, ale zwracam tylko uwagę na fakt, że takie porównywanie tych dwóch konkretnych sytuacji jest bez sensu.
1
@Joe_Barbaro Chyba najmądrzejszy komentarz do tej całej sytuacji na tej stronie.
0
@Lionel_Messi10 Nie zmienia to faktu, że to porównanie bez sensu, bo nie wiemy jak okazywałby swoja frustrację Messi gdyby zaczęto go sadzać na ławce.
5
@arasz1819 Nie ma to jak merytoryczna odpowiedź i insynuacje kto jest czyim idolem. Warto by było jeszcze wpleść tutaj wątek o ruskich onucach.
0
@Bobo25 Przecież o tym piszę. To niesamowite jakie ci ludzie mają kompleksy skoro teraz gdy Ronaldo tak brzydko kończy swoją karierę oni to tak przeżywają. Ta sytuacja nie wymaga żadnego komentarza,ale jednak tylu ludzi musi coś z siebie wyrzucić.
1
@arasz1819 "Tyle lat... sztucznie utrzymywany przy piłkarskim życiu" Na czym to sztuczne utrzymywanie miałoby według ciebie polegać?
0
@Bobo25 Jak to co? Już od dawna na tym forum pisze się o graczu PSG czy o graczu Manchester United. Nic nowego. Niektórzy nadal żyją przeszłością. Na szczęście już niedługo. Choć jeszcze przez mundial trzeba będzie to przeżyć, że zamiast o 16 graczach Barcy którzy w nim uczestniczą ludzie będą się ekscytować tymi dwiema reprezentacjami w których żaden gracz Barcy nie gra.
0
@Krzysztof1987 Czyli co według ciebie miałoby się na przykład dziać z majątkiem rodziców po ich śmierci? Skoro nieletni nie mógłby go przejąć to co? Przechodziłby na Skarb Państwa? Praktycznie prawie zawsze takie małoletnie dziecko wychodzi i tak na tym korzystnie, a pojedyncze przypadki patologii zawsze mogą się trafić. W najgorszym przypadku takie dziecko może zgłosić upadłość konsumencką i zacznie życie od zera pod względem finansowym i bez długów.
5
@Lionel_Messi10 Zupełnie inne okoliczności.
0
@Emhyr Serio użyła słowa wojna? Podobno to było zakazane i można było mówić tylko o specjalnej operacji wojskowej.
2
@SteuerFreiMoney Ja tam na przykład nie miałem o tym pojęcia. Choć to może dlatego że nigdy w życiu nie odsłuchiwałem żadnej automatycznej sekretarki.
0
@Nerazzurro Kurski? Top.
1
@michal26 No ja też nie wiedziałem, bo założyciel tematu nie wyjaśnił , ale po skopiowaniu zdań które przytoczył wyskoczył mi artykuł o tej sytuacji. Najpierw obstawiałem spadek po ojcu. Ale co jest bezdusznego w tej wypowiedzi? Wierzyciel też ma swoje prawa i usiłuje odzyskać swoje pieniądze. A że finalnie w świetle prawa właścicielem okazuje się dziecko to co to zmienia? Gdyby to miało stanowić jakąś okoliczność zwalniającą z ponoszenia kosztów utrzymania nieruchomości to już widzę wysyp podobnych sytuacji. Krzywdę temu dziecku robi tylko i wyłącznie jego matka a nie urzędniczka. Jak już to dla mnie absurdem w naszym kraju jest to, że w Polsce właściciel mieszkania ma problem z tym by usunąć niechcianego lokatora, bo chronią go różne prawa.
2
@michal26 Ludzie co w tym absurdalnego? Dziecko w tym przypadku dostało mieszkanie w darowiźnie od babci, mogło je dostać np. w spadku. Wiadomo że utrzymanie nieruchomosci kosztuje i jeśli opiekunowie dziecka nie zadbają o te sprawy to robi się nieciekawie. Ale po co pisać, że takie rzeczy tylko w Polsce. To nie jest wina państwa, że niektórzy ludzie sa nieodpowiedzialni.
2
@Krzysztof1987 To tak nie działa. Nawet roczne dziecko może w wyniku różnych okoliczności wejść w posiadanie nieruchomości.
0
@esem91 Na ten nie,ale może na następny pojadą
4
@Ojciec5tkidzieci Nawet najlepiej skonstruowane prawo nie jest w stanie idealnie odnieść się do wszystkich okoliczności które mogą wystąpić w rzeczywistości.
5
@FCB_dimiC Bardzo dobrze, bo bez niego ten mundial byłby o wiele uboższy
0
@Homeopata8989 To coś jak u nas z Dembele.
0
@MESSIah16 Większych głupot to już dawno nie czytałem.
0
Kean zrobil Raphinhę tylko, że nogą.
0
@Kszysiek7 Musiałbyś określić do czego tą kobietę mielibyśmy wybrać? Na przykład na jedną noc, krótki romans czy na całe życie?
1
Juve- Lazio. Ciekawe jaki będzie wynik. Juve po falstarcie odrabia straty i po wygranej może wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli i zachować teoretyczne szanse nawet na mistrza. Tym bardziej, że obecnie mają u siebie wielu kontuzjowanych zawodników i po ich powrocie ich gra i wyniki mogą wyglądać coraz lepiej.
1
@MesQueUnClub96 Dokładnie.
0
@lukaszmatusiewicz Ciekawe nie jest to CZY będzie, ale JAK BARDZO będzie faworyzowany.