2

@S_E_B_A Słabe - w składzie Hiszpanii jest pół mojego ulubionego klubu, a w składzie Argentyny nikogo.

5

@apanek2236 Wystarczy mi zobaczyć ich radość ze zdobycia mistrzostwa.

1

@PatrychoO Konkursy piękności dla niepełnoletnich to jest nieporozumienie. Takie rzeczy nie powinny w ogóle się odbywać. Jesli to przyczyni się do ich końca to bardzo fajnie,że to się wydarzyło.

1

@cris2706 Przy odpowiedniej charakteryzacji każdy pasuje. Mógłby kiedyś przyjąć taka rolę, a nie zawsze krystalicznie czysty,honorowy do bólu bohater. Nawet nie stricte czarny charakter,ale jakiś taki z duszą unurzaną w błocie,"szary charakter" przydałby się w jego dorobku.

5

Mordo - trzymam kciuki oby ci się w końcu udało.

0

@DonAndresFCB Otóż nie.

0

@MESSIah16 Moim zdaniem trochę niehonorowe te zachowanie. Zwłaszcza,że wyrok jaki wydał na jego ojca PRL został bodajże już w roku 1990 anulowany.

1

@cris2706 Brakuje mu jednak w dorobku takiego naprawdę czarnego charakteru.

1

@Rastafarnianin Grecja na Euro z 2004 roku lubi to.

0

@MESSIah16 Jak nie wygra Argentyna,Niemcy i Brazylia to będzie dobry mundial. A jeśli poza niemcami wygra ktos z Europy to już będzie idealny.

1

@Ostatnikrwawygang Wszyscy zakładają, że Argentyna ma pewny awans, a ja coś czuję, że jednak ten awans będzie ich trochę sił kosztował.

0

@Sulimo Sląsk? Top. Sandecja? Flop.

0

@Criss18Barca A Belgia? To już dla nich ostatni dzwonek.

1

@MESSIah16 Co za pytanie. Wziąłbym to w ciemno nawet gdybyś zamiast Polski wpisał dowolną europejską reprezentację (wyłączając niemcy).

0

@4drian0 To nie piłkarz, to stażysta co się uczy na sedziego.

0

@Dembouz1899 Pitbull.

0

@patrix211 Napisałbym co bym zrobił, ale po co? Na pewno by się tą kasą nie cieszył, tylko męczył do końca życia z jakąś chorobą albo coś by mu się na twarz wylało.

0

@Emhyr Niech gra. Polska będzie miała ułatwione zadanie.

3

@Sau_Ron I tak w trzech meczach nie zagra bo czerwona dostał.

0

@dymek17 Takie rzeczy to akurat na całym świecie się dzieją i nie takie potęgi jak Radomiak w pucharach krajowych odpadały z drugo/trzecio ligowcem

4

@kubix05 "Stówą, panie kustosz, stówą"

0

@PIWOSZ89 Jeszcze Senegal-Holandia i Brazylia -Serbia.

0

@takisobiektos Prawidłowo. Zawsze powtarzam, że jedyne hasła polityczne/ideologiczne na jakie może być zgoda w rozgrywkach pod egidą FIFY są te w które sama FIFA wejdzie. Z tym, że FIFA nie ma prawa ich narzucić uczestnikom.

0

@MESSIah16 Póki co tworzą zespół we wzorowy sposób. Oby nie odwaliło im i nie zaczęli ściągać gwiazdek

0

@SuperPatsonFCB Normalna sprawa. Nie widzę tu nic bulwersującego.

1

@talizmo Tak - serio tego chcemy.

2

@RoberDzik W zasadzie sam fakt, że Rosjanin coś powie, już daje podstawy do tego, że może być o coś oskarżony.

0

@bari_94 Sprawa jest oczywista. Jeśli przepisy nie wymieniaja powodów z jakich drużyna może samowolnie opuścić plac gry to walkower i tyle.

0

@Kszysiek7 Przecież z przodu jest Fati,tylko kontuzje go zastopowały. Był też Abde który dobrze się prezentował.

0

Patrzę,że Samu dziś wrócił. Na szczęście ostatnia kontuzja nie była poważna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?