@clyde Serio to wzbudza jakieś wielkie obawy wśród kobiet? Domyślam się, że chodzi o ukrycie aborcji? Ale tych, które chcą się jej dopuścić to i tak raczej nie uda się nakłonić do poprawy wskaźnika przyrostu naturalnego.
@okiemtypera_lucaxx95 Tyle, że z podania akurat tej konkretnej informacji mogą (nie musza - ale czasem mogą) wyniknąć w zasadzie same negatywne sytuacje. Nie widze plusów jakie mogłoby dać udzielenie komuś takiej informacji.
@michal26 "Panowie czekają z honorem na ostatnie godziny lub dni swojego życia" Tyle,że coś takiego jak honor nie ma i tak żadnego znaczenia. Jesteśmy niczym te mrówki - to że toczymy jakieś wojny i to jak się podczas tych wojen zachowujemy i tak nie ma absolutnie żadnego znaczenia w skali wszechświata. Na przestrzeni wieków toczono setki tysięcy bitew - i czy kogoś dzisiaj obchodzi kto jak się podczas tych bitew zachował i kto wygrał? Dziś już nie ma większości tych państw czy stronnictw które te bitwy toczyły. Tak więc na końcu można sobie powiedziec cytując klasyka - "I tak by nic nie dało. Nie dałoby nic".
@Gall A czemu to ich wina? W ogóle z czego to wynikło,że się nakładają,bo nie wnikałem w to? Pandemia poprzesuwała wybory prezydenckie, a to co się stało, że się nałożyły?
@Kgorecki2500 Na ich miejscu tak bym tego nie nagłaśniał bo jak PIW się tym zainteresuje to narobi im kłopotów za nieprzestrzeganie wymogów bioasekuracji.
@TheNekro94 Słyszałem o tym wcześniej. W wyborach samorządowych PIS ponosi porażki zwłaszcza w większych miastach więc nie chcieli aby to rzutowało na wybory parlamentarne. Ale podejrzewam,że opozycja robiłaby także to co im by akurat pasowało. Jakie są wady takiego rozwiązania pomijając ustawianie się w lepszej pozycji w wyborach?
@kubix05 Po kilka lat to pracują obecne sprzęty. Tamte lodówki pracowały po kilka dekad i nadal by chodziły, tylko za dużo prądu ciągną w porównaniu do obecnych.
Tak przegladam sobie wyniki, patrzę - drużyna o nazwie Slovacko. Sprawdzam z jakiego miasta Slowacji sa, a tu się okazuje, że to pepiki tak dla zmyłki nazwali swoja drużynę.
@Roobo No a tak swoja drogą to czy był już taki przypadek aby jakiś pilkarz z topu kończył karierę w środku sezonu (oczywiscie nie z powodów zdrowotnych) ?
@okiemtypera_lucaxx95 A dla mnie to był właśnie idealny moment. Gdyby Pique odszedł po zeszłym sezonie to też byłoby to lepsze, bo ostatnie pół roku trochę nadszarpnęło jego wizerunek.
0
@clyde Serio to wzbudza jakieś wielkie obawy wśród kobiet? Domyślam się, że chodzi o ukrycie aborcji? Ale tych, które chcą się jej dopuścić to i tak raczej nie uda się nakłonić do poprawy wskaźnika przyrostu naturalnego.
0
@MESSIah16 Bardziej mi się podobało gdy Pep wyjaśniał Ibrę milczeniem. Zupełnie niepotrzebnie się do tego odnosił.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tyle, że z podania akurat tej konkretnej informacji mogą (nie musza - ale czasem mogą) wyniknąć w zasadzie same negatywne sytuacje. Nie widze plusów jakie mogłoby dać udzielenie komuś takiej informacji.
0
@okiemtypera_lucaxx95 A co komu w ogóle daje taka wiedza bo nie rozumiem?
0
@MESSIah16 Zerżnął z Łony i tyle -
1
@MESSIah16 Balotelli gra w Rosji? Jakoś mi umknął ten transfer
0
@4drian0 Na długo wypadł? Dobrze,że przed mundialem a nie tuż po. Będzie mial trochę czasu na kurację.
4
@michal26 "Panowie czekają z honorem na ostatnie godziny lub dni swojego życia" Tyle,że coś takiego jak honor nie ma i tak żadnego znaczenia. Jesteśmy niczym te mrówki - to że toczymy jakieś wojny i to jak się podczas tych wojen zachowujemy i tak nie ma absolutnie żadnego znaczenia w skali wszechświata. Na przestrzeni wieków toczono setki tysięcy bitew - i czy kogoś dzisiaj obchodzi kto jak się podczas tych bitew zachował i kto wygrał? Dziś już nie ma większości tych państw czy stronnictw które te bitwy toczyły. Tak więc na końcu można sobie powiedziec cytując klasyka - "I tak by nic nie dało. Nie dałoby nic".
0
@Mns21 Kupuje w dołku,sprzedaje na górce.
1
@MESSIah16 Szewa sobie zepsuł wizerunek po transferze do Anglii.
0
@Gall A czemu to ich wina? W ogóle z czego to wynikło,że się nakładają,bo nie wnikałem w to? Pandemia poprzesuwała wybory prezydenckie, a to co się stało, że się nałożyły?
0
@TheNekro94 Nie mówię czy to mało, ale chodzi mi o ewentualne inne konsekwencje. Przedłużanie kadencji dotyczy wszystkich, nie tylko swoich.
0
@Kgorecki2500 Na ich miejscu tak bym tego nie nagłaśniał bo jak PIW się tym zainteresuje to narobi im kłopotów za nieprzestrzeganie wymogów bioasekuracji.
0
@TheNekro94 Słyszałem o tym wcześniej. W wyborach samorządowych PIS ponosi porażki zwłaszcza w większych miastach więc nie chcieli aby to rzutowało na wybory parlamentarne. Ale podejrzewam,że opozycja robiłaby także to co im by akurat pasowało. Jakie są wady takiego rozwiązania pomijając ustawianie się w lepszej pozycji w wyborach?
0
@Encore Ronaldo. Lewy siedział o kilka lat za dużo w Bayernie aby liczyć się w podobnych porównaniach.
0
@Lama20 Ciekawe czy drabinka w ogóle pozwala na takie starcie w finale.
2
@barca2004 Nie dla Superligi w proponowanym zabetonowanym składzie.
0
@MESSIah16 Oczywiście że Buffon.
1
@kubix05 Po kilka lat to pracują obecne sprzęty. Tamte lodówki pracowały po kilka dekad i nadal by chodziły, tylko za dużo prądu ciągną w porównaniu do obecnych.
0
Jeszcze ten się odzywa i pcha się do blasku bijącego od Pique.
0
@ChampionLW A cholera wie - sprawdziłem ale trudną dwuczłonową nazwę mają i już nie powtórzę. A klub w 2000 roku powstał.
1
Tak przegladam sobie wyniki, patrzę - drużyna o nazwie Slovacko. Sprawdzam z jakiego miasta Slowacji sa, a tu się okazuje, że to pepiki tak dla zmyłki nazwali swoja drużynę.
0
@Roobo No a tak swoja drogą to czy był już taki przypadek aby jakiś pilkarz z topu kończył karierę w środku sezonu (oczywiscie nie z powodów zdrowotnych) ?
1
Lech lech Kolejoooorz!!!
0
@P33ck Taa jasne Skoro on krowy oprzątał, to aż strach zapytać co ty tam robiłeś
1
Co to ma być? Grupa F w LE 4 zespoly po 8 pkt, a w tym Sturm Graz z bilansem bramek 4-10.
0
@Medium O czym piszesz?
0
@Transu96 Albo aż się wyklaruje sytuacja po mundialu bo może się okazać,że znowu nikogo w obronie nie będzie.
1
@NeKenI Kurczę. Współczuję.
0
@okiemtypera_lucaxx95 A dla mnie to był właśnie idealny moment. Gdyby Pique odszedł po zeszłym sezonie to też byłoby to lepsze, bo ostatnie pół roku trochę nadszarpnęło jego wizerunek.