1

@Comentateiro Lewa strona to ta od kierowcy, prawa to od pasazera.

1

@JackPtak Owszem tak uważam i takie są fakty. Po prostu kasa która im się należy trafi do innej kieszeni. Jak ktoś się na to godzi to jego wolny wybór, ale takie podejście to czyste frajerstwo i tyle. Za x lat i tak nikt im tego nie będzie pamiętał - przykład mamy już teraz gdy zawodnicy szli na rękę klubowi w sprawie odraczania płac, a potem klub chciał się ich pozbyć a kibice ich opluwali za słabsze mecze.

1

@matirix20 Uuu współczuję. Jak ja kiedyś uszkodziłem sobie felgę to 2 miesiące się goiła. A ból faktycznie niesamowity.

1

@Comentateiro Warto dodać, że ta popkultura zjada i wypluwa każdą tradycję czy święto. Taki już jest ten świat. Tylko czy aby na pewno to znak naszych czasów? Od lat różnego rodzaju święta były okazją do organizowania festynów,odpustów itd. Kiedyś tylko w mniejszym stopniu bo możliwości przemieszczania się i transportu były ograniczone.

0

@Eto'o9 R10 No i? Coś sugerujesz? Ja też nie widzę takiej informacji.

0

@MaciekkDT Dokładnie - ochroniarz powinien z miejsca nie skupiać się na tych deklach, tylko wyrzucić obserwatorów którzy to nagrywają. Ewentualnie wprowadzić zakaz wstępu ze sprzętem do nagrywania i zaręczam, że liczba tych przypadków zniknie jak nożem uciął.

2

@P33ck Kolor skóry napastnika zapewne przypadkowy...

1

@Kszysiek7 Nie ma czegoś takiego jak Liga Konfederacji

20

Oh shit. Here we go again. Minęły 2 miesiące a już zaczyna się sprzedawanie wszystkich i kupowanie wszystkich...

0

@FcPortoFan1999 Wolałbym w finale.

0

@plauer88 Aha Jasne. Była...

7

No tak szczerze - zaprawdę byliby ciężkimi frajerami gdyby w imię jakichś uczuć do klubu dali się wydymać z tej kasy.

1

@Kuba_1 I bardzo dobrze. Może to ich jakoś zmotywuje.

0

@PatrychoO Szkoda. Liczyłem,że wyłączy Messiego z meczu.

1

@Faro Talenty były, ale jednak nie na takim poziomie jak kiedyś i jakie sa teraz. Niedawno był fajny artykuł w których opisano wszystkie te młode niespełnione talenty.

0

@trolownik Ja myślę, że z Ferrana jeszcze będzie pociecha.

1

@Pressinho Po fakcie to każdy mądry. Pytanie jeszcze czy Mane chcialby tu w ogóle przyjść

0

@Borneo Czyli chodzi o kąty nachylenia paneli? A wiesz o ile mniej więcej była droższa taka instalacja od nieruchomej?

0

@Kamiloza91 A. Spoko. No to jak tak to stawiam na Chelsea.

0

@Gaz Mogą się okazać kluczowi,ale mogą też nie wypalić. Nieważne co będzie, nie można na nich pluć i obrażać, tylko trzymac kciuki aby ich gra się poprawiła.

1

@Kamiloza91 Wszyscy byle nie PSG. Choćby i Real

0

@Borneo "Fotovoltaika spada na zimę o 1/3"? To gdzie ty mieszkasz, bo to jakiś rewelacyjny wynik? U mnie listopad to jakieś 10-15% produkcji z lata , cały grudzień to nie naprodukuje nawet tyle co w jeden dzień lata, a styczeń - wzrasta - 10-15 %. Te rozbieżności to zależnie jaki rok się zdarzy, ale nie ma szans aby wyprodukować nawet 1/3 tego co produkuje jeden miesiąc letni, chyba że się zsumuje to wyjdzie coś około 1/3.

0

@pt9 No mi się Henry kojarzy, ale za dobrze mu nie idzie. A ktoś jeszcze z takich znanych?

0

@IronSanHybrid Pięknie. To kara za zagrywki z Griezmannem. Jeszcze tylko na koniec niech spadną poza top4 w lidze, to byłoby idealnie.

0

@pt9 Tak czysto statystycznie i bez podtekstów - ilu czarnoskórych trenerów prowadzi zespoły ze ścisłego topu?

3

@mm_ Gość wraca sobie do domu po pracy, a stado małp go nagrywa,robią zdjęcia,mało mu na auto nie wlezą.

1

Hahaha. Ale ładnie somsiad spadł z rowerka. Dobrze im tak.

0

@MrPGG Też zwróciłem na to uwagę. Nie rozumiem dlaczego nie krył Pavarda.

0

@tomek8756 Spokojnie dotrwa.

0

Hehe. Zawodnik Bayernu obiegl naszych jak chciał i nadział się na swego kolegę który mu przerwal akcję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?