@koziar Nie przesadzaj - jest kilka powodów dla których powrót Messiego wcale nie musi być dobry dla klubu. Wszystko zależy na jakich warunkach miałby ten powrót wyglądać.
@P33ck Tam we Włoszech to jest jednak duży tłok na szczycie i na ten moment to nawet Juve ma szanse na majstra, albo na podium. Ciekawy sezon się szykuje.
@dniel Jak na razie to paragon nadal będzie stricte w formie papierowej, a tzw e-paragon to tylko cyfrowa kopia tego papierowego. A z mailem to chodzi mi o to, że jak ktoś się boi kontroli to może założyć sobie maila i nikt go z tym mailem nie powiąże. To takie rozwiazanie dla tych którzy nie będą chcieli podawać swojego numeru telefonu.
@karol130197 "Barca na ten moment może powalczyć jedynie o lige" . Jedynie? Kurła sezon temu wszyscy drżeli o miejsce w lidze gwarantujące LM, a teraz "jedynie" walczy o mistrzostwo. Mając najmniej straconych i najwięcej strzelonych bramek. "Jedynie" XD
@Kurkmen Nagłaśniając podobne zdarzenia nawet ze swoim komentarzem działasz tylko w interesie tych ludzi. Zamilczanie podobnych zdarzeń to najlepsza taktyka walki z tym zjawiskiem.
@jary99 Tak samo jak wymienione osoby mają prawo się obnosić z podobnym wyglądem, tak samo inni mają prawo oceniać ten wygląd. Jeśli ktoś publicznie się z tym obnosi to niech się liczy z tym, że ludzie będą go oceniać. Jak wyjdę zaniedbany jak menel na miasto to liczę się z tym, że ktoś mnie oceni i obgada,a przecież też mam do tego prawo i nikomu krzywdy tym nie zrobię.
@anxted W jakim sensie etyczne? Podczas produkcji roślinnej giną miliony organizmów i szkodników z punktu widzenia producenta, więc o jakiej etyce mowa? Stawianie dobra jednego gatunku nad dobro innych to nie etyka ale hipokryzja raczej.
Z cyklu ciekawostki które nikogo - Na chwilę obecną Braithwaite ma w Espanyolu w lidze staty identyczne jak w sezonie 20/21 w LM w barwach Barcy. Przypadek? Nie sądzę.
1
@MesQueUnClub96 Swego czasu mówiłem, że casus wykluczenia Rosji stworzy precedens i zaczną się cyrki. Oto efekty.
0
@budel17 No bo damy sobie radę. Przeżyliśmy lata 90-te to i przeżyjemy teraz. Taka prawda.
0
@Kamilos84 Nie rozumiem dlaczego niby miałyby być obowiązkowe.
6
@koziar Nie przesadzaj - jest kilka powodów dla których powrót Messiego wcale nie musi być dobry dla klubu. Wszystko zależy na jakich warunkach miałby ten powrót wyglądać.
1
@takisobiektos I właśnie z takich powodów jestem niemiernie rad, że Ukrainy nie będzie na mundialu
0
@adi7adi8 Bez przesady - to tak nie działa, bo w grę wchodzi jeszcze premia za zwycięstwo i punkty do rankingu FIFA.
0
@Rastafarnianin Dlatego właśnie doceniam pracę nauczycieli bo gdyby mi przyszło kogoś uczyć to tak właśnie by to wyglądało.
0
@tomek8756 Co oznacza "pasywna agresja"?
1
@Kidd A jeszcze lepiej ich zamilczać i nie rozpowszechniać.
0
@Barca1992 No właśnie też zauważyłem że brakuje tego osobnika i już miałem szukać czy tam nie doszło do jakichś zmian o których nie wiem.
1
@FC1899Barca Jestem w szoku, że władze przyznały się do błędu i przepraszają.
1
@P33ck Tam we Włoszech to jest jednak duży tłok na szczycie i na ten moment to nawet Juve ma szanse na majstra, albo na podium. Ciekawy sezon się szykuje.
0
@dniel Jak na razie to paragon nadal będzie stricte w formie papierowej, a tzw e-paragon to tylko cyfrowa kopia tego papierowego. A z mailem to chodzi mi o to, że jak ktoś się boi kontroli to może założyć sobie maila i nikt go z tym mailem nie powiąże. To takie rozwiazanie dla tych którzy nie będą chcieli podawać swojego numeru telefonu.
0
@FC1899Barca To jest aktualne nagranie? Serio ludzie w tych maseczkach jeżdżą?
0
@pt9 Jedynie ten Jamie irytuje w późniejszych odcinkach.
2
@karol130197 "Barca na ten moment może powalczyć jedynie o lige" . Jedynie? Kurła sezon temu wszyscy drżeli o miejsce w lidze gwarantujące LM, a teraz "jedynie" walczy o mistrzostwo. Mając najmniej straconych i najwięcej strzelonych bramek. "Jedynie" XD
0
@dniel A to maila nie wystarczy podać?
0
Kurna i znowu sytuacja się komplikuje, bo na Bayern chyba wypadają Gavi i Roberto.
6
Świetnie Ferran. Właśnie tego potrzebował ten piłkarz - kilku wykorzystanych sytuacji aby się odblokować.
0
Chryste co ten Kesje robi na tym boisku. On gra w obronie Athleticu czy o co chodzi?
0
@tomek8756 "W tle szyby naftowe"? To jakiś zarzut czy o co chodzi?
2
@Kurkmen Nagłaśniając podobne zdarzenia nawet ze swoim komentarzem działasz tylko w interesie tych ludzi. Zamilczanie podobnych zdarzeń to najlepsza taktyka walki z tym zjawiskiem.
3
@jary99 Tak samo jak wymienione osoby mają prawo się obnosić z podobnym wyglądem, tak samo inni mają prawo oceniać ten wygląd. Jeśli ktoś publicznie się z tym obnosi to niech się liczy z tym, że ludzie będą go oceniać. Jak wyjdę zaniedbany jak menel na miasto to liczę się z tym, że ktoś mnie oceni i obgada,a przecież też mam do tego prawo i nikomu krzywdy tym nie zrobię.
0
@Emhyr Nie wiem. Liczę na to, że Xavi wie co robi i też chciałbym go jak najszybciej zobaczyć na boisku.
0
@Emhyr A skąd ty wiesz jak ten Pablo Torre wygląda na treningach?
0
@anxted W jakim sensie etyczne? Podczas produkcji roślinnej giną miliony organizmów i szkodników z punktu widzenia producenta, więc o jakiej etyce mowa? Stawianie dobra jednego gatunku nad dobro innych to nie etyka ale hipokryzja raczej.
0
Cóż za niespodzianka. Griezmann znowu zaczyna od pierwszej minuty?
0
Z cyklu ciekawostki które nikogo -
Na chwilę obecną Braithwaite ma w Espanyolu w lidze staty identyczne jak w sezonie 20/21 w LM w barwach Barcy. Przypadek? Nie sądzę.
0
@anxted Czyli jakie na przykład?
1
@HighestInTheRoom Z drugiej strony jako ksiądz czy organista to nie zapominaj o tym,że pomiędzy mszami masz jednak chwile przerwy.