@jedrek7000 Nie spłycaj tego do prostego wyboru Depay-Auba, bo wpływ na to miało wiele czynników. A patrząc tylko na względy sportowe to nikt by ich nawet nie porównywał.
@Emhyr Ech ta Oława - jak nie cuda na temat których prace magisterską pisała swego czasu nasza pani premier, to takie historie jak z horroru. Nie można powiedzieć aby to byla jakaś nudna mieścina.
@Comentateiro Wielka to raczej nie - raczej iskierka nadziei się tli, ale to efekt tego, że do dziś pamiętam nawet nie comeback Barcy z PSG, ale taką historię jaką Wisła - Real Saragossa. Po takich przeżyciach zawsze czekam na końcowy gwizdek z nadzieją w sercu.
@Comentateiro "Nie zmienia to faktu, że są to realni ludzie, którzy dogorywają gdzieś w środku lasu i tego, że zostali wykorzystani przez reżim Łukaszenki i Putina.". Oprócz tych dwóch wymienionych reżimów to te historie wykorzystują na swe potrzeby także wszelkie różne środowiska w Europie.
@Ojciec5tkidzieci Dzięki za rozpowszechnienie tej informacji. A tak w ogóle to "dziwny jest ten świat", a ta historia jeszcze dziwniejsza. Mąż który legalnie mieszka w Niemczech nie miał takich możliwości aby żona do niego dojechała w cywilizowanych warunkach?
@marcin62 Gdy rozwinie się sztuczna inteligencja i będzie chciała się pozbyć ludzi to nawet nie będzie musiała im robić krzywdy jakąś bronią itd. Wystarczy, że rozpowszechni podobne głupoty i ludzie sami sobie krzywdę zrobią.
@MICHU2 A do tego na siłę obradują w tym Strasburgu bo nie chcą aby Bruksela przejęła cały prestiż i europoslowie i ich sztaby muszą kursować i przewozić tony dokumentów
@AlexDark00 Nie pisz,że prawdopodobnie nie wiedział bo prawdę na ten temat zna tylko on sam. A po drugie zobacz jacy sprytni ci księgowi - dziwnym trafem nie walnęli gafy na niekorzyść klienta.
@P33ck Gdzie bramkarz ma o tyle gorzej, że jak obroni 100 strzałów i puści jedna szmatę to każdy powie że zawalił mecz,a napastnik może kopać się po czole cały mecz i strzeli jednego gola na wagę zwycięstwa i będą go nosić na rękach.
0
@jedrek7000 Nie spłycaj tego do prostego wyboru Depay-Auba, bo wpływ na to miało wiele czynników. A patrząc tylko na względy sportowe to nikt by ich nawet nie porównywał.
1
@Khajio Tego Gruzina to bym w Barcy chciał kiedyś zobaczyć.
0
@Kgorecki2500 Raczej Kristera.
Ps- nie mylić z polskim Krzysztofem - kiedyś pewien Szwed o tym imieniu mi to uświadomił.
2
@pt9 Yellowstone to rewelacja. Ale najpierw polecam obejrzeć 1883 z tego uniwersum. Zupełnie niepowiązane, ale warto.
1
@Emhyr Ech ta Oława - jak nie cuda na temat których prace magisterską pisała swego czasu nasza pani premier, to takie historie jak z horroru. Nie można powiedzieć aby to byla jakaś nudna mieścina.
1
@Comentateiro Wielka to raczej nie - raczej iskierka nadziei się tli, ale to efekt tego, że do dziś pamiętam nawet nie comeback Barcy z PSG, ale taką historię jaką Wisła - Real Saragossa. Po takich przeżyciach zawsze czekam na końcowy gwizdek z nadzieją w sercu.
0
@Comentateiro "Nie zmienia to faktu, że są to realni ludzie, którzy dogorywają gdzieś w środku lasu i tego, że zostali wykorzystani przez reżim Łukaszenki i Putina.". Oprócz tych dwóch wymienionych reżimów to te historie wykorzystują na swe potrzeby także wszelkie różne środowiska w Europie.
0
@Ojciec5tkidzieci Dzięki za rozpowszechnienie tej informacji. A tak w ogóle to "dziwny jest ten świat", a ta historia jeszcze dziwniejsza. Mąż który legalnie mieszka w Niemczech nie miał takich możliwości aby żona do niego dojechała w cywilizowanych warunkach?
0
@Colon Ciekawe - o ponad połowie tych przypadków nawet nie słyszałem.
0
@marcin62 Gdy rozwinie się sztuczna inteligencja i będzie chciała się pozbyć ludzi to nawet nie będzie musiała im robić krzywdy jakąś bronią itd. Wystarczy, że rozpowszechni podobne głupoty i ludzie sami sobie krzywdę zrobią.
0
@marcin62 Ale ona zdaje sobie sprawę, że on dostał nagrodę za osiągnięcia sportowe, nie za wybryki pozaboiskowe?
0
@Zoker No właśnie miałem to samo napisać.
2
@Comentateiro Ja na przykład czekam z niecierpliwością zwłaszcza na mecz z Bayernem bo nadal wierze w awans w LM.
0
@michal26 Najlepiej nikt. Xavi powinien spokojnie pracować i tyle.
4
@tomek8756 No ale jeśli uciekł z miejsca wypadku jak podają to chyba wszędzie jest to karalne.
2
@Pawel13sz Chryste - to byłoby poronione posunięcie zwalniać teraz Xaviego. Ale jeśli do tego dojdzie to wszyscy tylko nie żaden Tuchel.
0
@HighestInTheRoom A ja go nie lubię, ale przyznaję.bez oporów,że w pełni zasłużył.
0
@RonnieVEB A szczególnie?
1
@Pawel13sz Nie no - ale z Luuka to wy zejdźcie. Kto wie czy by nie załadował gola Interowi w końcówce.
0
@BorzyKrzys Stanoski włamał się na jej konto?
2
@KrychaFCB Nietrudno jest potrącić motocyklistę skoro często jeżdżą jak wariaci.
0
@leonek160 Gdyby to ode mnie zależało to bym go nie brał.
0
@Emhyr Nie podał bo wiedział że on i tak nic z tego nie zrobi.
0
@MICHU2 A do tego na siłę obradują w tym Strasburgu bo nie chcą aby Bruksela przejęła cały prestiż i europoslowie i ich sztaby muszą kursować i przewozić tony dokumentów
0
@Vebrol Pojawił się dwa razy gdy pokazali na filmikach jak strzela gole po podaniach Benzemy.
1
@Kurkmen Nieźle. Aż mi gardło ścisnęło ze strachu.
0
@AlexDark00 Nie pisz,że prawdopodobnie nie wiedział bo prawdę na ten temat zna tylko on sam. A po drugie zobacz jacy sprytni ci księgowi - dziwnym trafem nie walnęli gafy na niekorzyść klienta.
3
@P33ck Gdzie bramkarz ma o tyle gorzej, że jak obroni 100 strzałów i puści jedna szmatę to każdy powie że zawalił mecz,a napastnik może kopać się po czole cały mecz i strzeli jednego gola na wagę zwycięstwa i będą go nosić na rękach.
0
@agaFCB Moder? Zielinski?
0
@Qlewer Bo w końcu ktoś inny niż duet Messi CR. To już bylo nudne.