0

@jedrek7000 Nie spłycaj tego do prostego wyboru Depay-Auba, bo wpływ na to miało wiele czynników. A patrząc tylko na względy sportowe to nikt by ich nawet nie porównywał.

1

@Khajio Tego Gruzina to bym w Barcy chciał kiedyś zobaczyć.

0

@Kgorecki2500 Raczej Kristera.
Ps- nie mylić z polskim Krzysztofem - kiedyś pewien Szwed o tym imieniu mi to uświadomił.

2

@pt9 Yellowstone to rewelacja. Ale najpierw polecam obejrzeć 1883 z tego uniwersum. Zupełnie niepowiązane, ale warto.

1

@Emhyr Ech ta Oława - jak nie cuda na temat których prace magisterską pisała swego czasu nasza pani premier, to takie historie jak z horroru. Nie można powiedzieć aby to byla jakaś nudna mieścina.

1

@Comentateiro Wielka to raczej nie - raczej iskierka nadziei się tli, ale to efekt tego, że do dziś pamiętam nawet nie comeback Barcy z PSG, ale taką historię jaką Wisła - Real Saragossa. Po takich przeżyciach zawsze czekam na końcowy gwizdek z nadzieją w sercu.

0

@Comentateiro "Nie zmienia to faktu, że są to realni ludzie, którzy dogorywają gdzieś w środku lasu i tego, że zostali wykorzystani przez reżim Łukaszenki i Putina.". Oprócz tych dwóch wymienionych reżimów to te historie wykorzystują na swe potrzeby także wszelkie różne środowiska w Europie.

0

@Ojciec5tkidzieci Dzięki za rozpowszechnienie tej informacji. A tak w ogóle to "dziwny jest ten świat", a ta historia jeszcze dziwniejsza. Mąż który legalnie mieszka w Niemczech nie miał takich możliwości aby żona do niego dojechała w cywilizowanych warunkach?

0

@Colon Ciekawe - o ponad połowie tych przypadków nawet nie słyszałem.

0

@marcin62 Gdy rozwinie się sztuczna inteligencja i będzie chciała się pozbyć ludzi to nawet nie będzie musiała im robić krzywdy jakąś bronią itd. Wystarczy, że rozpowszechni podobne głupoty i ludzie sami sobie krzywdę zrobią.

0

@marcin62 Ale ona zdaje sobie sprawę, że on dostał nagrodę za osiągnięcia sportowe, nie za wybryki pozaboiskowe?

0

@Zoker No właśnie miałem to samo napisać.

2

@Comentateiro Ja na przykład czekam z niecierpliwością zwłaszcza na mecz z Bayernem bo nadal wierze w awans w LM.

0

@michal26 Najlepiej nikt. Xavi powinien spokojnie pracować i tyle.

4

@tomek8756 No ale jeśli uciekł z miejsca wypadku jak podają to chyba wszędzie jest to karalne.

2

@Pawel13sz Chryste - to byłoby poronione posunięcie zwalniać teraz Xaviego. Ale jeśli do tego dojdzie to wszyscy tylko nie żaden Tuchel.

0

@HighestInTheRoom A ja go nie lubię, ale przyznaję.bez oporów,że w pełni zasłużył.

0

@RonnieVEB A szczególnie?

1

@Pawel13sz Nie no - ale z Luuka to wy zejdźcie. Kto wie czy by nie załadował gola Interowi w końcówce.

0

@BorzyKrzys Stanoski włamał się na jej konto?

2

@KrychaFCB Nietrudno jest potrącić motocyklistę skoro często jeżdżą jak wariaci.

0

@leonek160 Gdyby to ode mnie zależało to bym go nie brał.

0

@Emhyr Nie podał bo wiedział że on i tak nic z tego nie zrobi.

0

@MICHU2 A do tego na siłę obradują w tym Strasburgu bo nie chcą aby Bruksela przejęła cały prestiż i europoslowie i ich sztaby muszą kursować i przewozić tony dokumentów

0

@Vebrol Pojawił się dwa razy gdy pokazali na filmikach jak strzela gole po podaniach Benzemy.

1

@Kurkmen Nieźle. Aż mi gardło ścisnęło ze strachu.

0

@AlexDark00 Nie pisz,że prawdopodobnie nie wiedział bo prawdę na ten temat zna tylko on sam. A po drugie zobacz jacy sprytni ci księgowi - dziwnym trafem nie walnęli gafy na niekorzyść klienta.

3

@P33ck Gdzie bramkarz ma o tyle gorzej, że jak obroni 100 strzałów i puści jedna szmatę to każdy powie że zawalił mecz,a napastnik może kopać się po czole cały mecz i strzeli jednego gola na wagę zwycięstwa i będą go nosić na rękach.

0

@agaFCB Moder? Zielinski?

0

@Qlewer Bo w końcu ktoś inny niż duet Messi CR. To już bylo nudne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?