@Comentateiro Jedyny obraźliwy kolor jakim można kogoś określić to tęczowy. Aha i warto pamiętać, że w Polsce określenie "czarny" nie odnosi się do koloru skóry tylko do koloru sutanny.
@MESSIah16 Tyle, że podczas drugiej wojny czeczeńskiej tam zatarł się podział na rodaków i ruskich. To jest zupełnie inne podejście. Jak rodak zabijał rodaka to wszystko się zatarło i zmieniło im rozumienie honoru.
@KmN Podaj maile do kolegów Norwegów - zgodnie z sugestią premiera wywrzemy na nich presję o to aby się podzielili zyskami z gazu... PS - Brawo ty. Takich reprezentantów nam tam potrzeba.
@MESSIah16 Co ty wiesz o Czeczenii? W drugiej wojnie czeczeńskiej to nie była wojna ruskich z Czeczenami, tylko wszystkich ze wszystkimi. A Kadyrow już w drugiej wojnie czeczeńskiej walczył po stronie ruskich.
@Chaoss Mowa była o znanych piłkarzach którzy ogłosili, że są gejami , a zdaje się to właśnie ogłosili - jeden wprost, drugi pośrednio do tego nawiązał.
@Seba_89_ Manewry czy nawet samo zgrupowanie sił NATO przy białoruskiej granicy nie musi oznaczać wojny, a samo w sobie zwiąże siły białoruskie które nie będą mogły opuścić posterunku choćby to zagrożenie ze strony NATO było tylko pozorne.
@Przemek2323 Nie rozumiem dlaczego każdy od razu zakłada, że ludzie będą się bronić bronią palną, skoro ten projekt nic nie zmienia w zasadach co do jej posiadania. Oczywiście projekt jest wadliwy, ale warto aby ten problem pojawił się w końcu w debacie publicznej i by wykluły się z tego jakieś sensowne przepisy.
@Xpert77 Jak to radziła niegdyś Brooklyńska Rada Żydów - ""Młodzi chcą czegoś zupełnie innego od tego co chcieliby starsi." Stary rabin tak mówił, przyklasnęli mu wszyscy niemalże "Młodzi świat inny dostają niźli starsi dostali." Teraz oklaski rozległy się nawet z najdalszej części sali..."
0
@BorzyKrzys A czy wczesniej ktos go w ogóle traktował poważnie?
0
@Comentateiro Jedyny obraźliwy kolor jakim można kogoś określić to tęczowy. Aha i warto pamiętać, że w Polsce określenie "czarny" nie odnosi się do koloru skóry tylko do koloru sutanny.
0
@AlexDark00 Ach racja. Coś mi się skojarzyło, że on na prawej stronie gra.
0
@msmsms Raczej przykład człowieka którego kariera przerosła jego samego.
0
@JohnnyBarca Niech dadzą szansę temu młodemu Riadowi po tym maratonie który nas teraz czeka.
0
@MESSIah16 Tyle, że podczas drugiej wojny czeczeńskiej tam zatarł się podział na rodaków i ruskich. To jest zupełnie inne podejście. Jak rodak zabijał rodaka to wszystko się zatarło i zmieniło im rozumienie honoru.
2
@Comentateiro Lubię czytać takie rodzinne wspomnienia. A co poza tym słychać u trójki starszego rodzeństwa?
1
@TR3YWAY Nadzieja w tym, że jeszcze nie powymieniali tych pylonów na dwucyfrowe więc zatrzyma się na 9,99
0
@Unikatowy "Mężczyzna imieniem Ove". Nie dziękuj.
1
@KmN Podaj maile do kolegów Norwegów - zgodnie z sugestią premiera wywrzemy na nich presję o to aby się podzielili zyskami z gazu...
PS - Brawo ty. Takich reprezentantów nam tam potrzeba.
0
@MESSIah16 Co ty wiesz o Czeczenii? W drugiej wojnie czeczeńskiej to nie była wojna ruskich z Czeczenami, tylko wszystkich ze wszystkimi. A Kadyrow już w drugiej wojnie czeczeńskiej walczył po stronie ruskich.
1
@-barca4ever- Możesz je odkurzaczem ściągnąć jak nie chcesz brudzić ścian.
0
@DonMatteo901 Kowal w punkt.
0
@Chaoss Mowa była o znanych piłkarzach którzy ogłosili, że są gejami , a zdaje się to właśnie ogłosili - jeden wprost, drugi pośrednio do tego nawiązał.
0
@bartekvisca Casillas i Puyol nie byli znani?
0
@MAGNETO Skąd brałeś Nutellę w więzieniu?
2
@Pawel13sz Ten zawada to trochę od czapy bredzi. Dudek równie dobrze mógł to słyszeć z ławki.
0
@Uukasz_93 I chyba też de Jong, skoro tak bardzo chcieli go wypchnąć latem.
0
@ObiwanKenobi Otóż to.
0
@ObiwanKenobi A jak udowodnią na podstawie zdjęcia, że to radio to nie jest tylko atrapa? Wówczas wcale nie jest odbiornikiem radiowym.
2
@against_modern_football Fajnie by posłużyła jako wycieraczka.
0
@Seba_89_ Manewry czy nawet samo zgrupowanie sił NATO przy białoruskiej granicy nie musi oznaczać wojny, a samo w sobie zwiąże siły białoruskie które nie będą mogły opuścić posterunku choćby to zagrożenie ze strony NATO było tylko pozorne.
0
@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że Ernesto to odwróci.
0
@Danny Gaucho A gdzie del Piero? On też słynął z wolnych.
0
@marcin62 I to jest prawdziwy mental i charyzma.
6
@Przemek2323 Nie rozumiem dlaczego każdy od razu zakłada, że ludzie będą się bronić bronią palną, skoro ten projekt nic nie zmienia w zasadach co do jej posiadania. Oczywiście projekt jest wadliwy, ale warto aby ten problem pojawił się w końcu w debacie publicznej i by wykluły się z tego jakieś sensowne przepisy.
2
@bartas97 Oby ten piękny scenariusz sie ziścił.
0
@Xpert77 Z piosenki Kultu - "Brooklyńska Rada Żydów".
0
@Xwowrak Taki był widocznie plan aby trwała jak najdłużej.
3
@Xpert77 Jak to radziła niegdyś Brooklyńska Rada Żydów - ""Młodzi chcą czegoś zupełnie innego od tego co chcieliby starsi." Stary rabin tak mówił, przyklasnęli mu wszyscy niemalże "Młodzi świat inny dostają niźli starsi dostali." Teraz oklaski rozległy się nawet z najdalszej części sali..."