0

@BorzyKrzys A czy wczesniej ktos go w ogóle traktował poważnie?

0

@Comentateiro Jedyny obraźliwy kolor jakim można kogoś określić to tęczowy. Aha i warto pamiętać, że w Polsce określenie "czarny" nie odnosi się do koloru skóry tylko do koloru sutanny.

0

@AlexDark00 Ach racja. Coś mi się skojarzyło, że on na prawej stronie gra.

0

@msmsms Raczej przykład człowieka którego kariera przerosła jego samego.

0

@JohnnyBarca Niech dadzą szansę temu młodemu Riadowi po tym maratonie który nas teraz czeka.

0

@MESSIah16 Tyle, że podczas drugiej wojny czeczeńskiej tam zatarł się podział na rodaków i ruskich. To jest zupełnie inne podejście. Jak rodak zabijał rodaka to wszystko się zatarło i zmieniło im rozumienie honoru.

2

@Comentateiro Lubię czytać takie rodzinne wspomnienia. A co poza tym słychać u trójki starszego rodzeństwa?

1

@TR3YWAY Nadzieja w tym, że jeszcze nie powymieniali tych pylonów na dwucyfrowe więc zatrzyma się na 9,99

0

@Unikatowy "Mężczyzna imieniem Ove". Nie dziękuj.

1

@KmN Podaj maile do kolegów Norwegów - zgodnie z sugestią premiera wywrzemy na nich presję o to aby się podzielili zyskami z gazu...
PS - Brawo ty. Takich reprezentantów nam tam potrzeba.

0

@MESSIah16 Co ty wiesz o Czeczenii? W drugiej wojnie czeczeńskiej to nie była wojna ruskich z Czeczenami, tylko wszystkich ze wszystkimi. A Kadyrow już w drugiej wojnie czeczeńskiej walczył po stronie ruskich.

1

@-barca4ever- Możesz je odkurzaczem ściągnąć jak nie chcesz brudzić ścian.

0

@DonMatteo901 Kowal w punkt.

0

@Chaoss Mowa była o znanych piłkarzach którzy ogłosili, że są gejami , a zdaje się to właśnie ogłosili - jeden wprost, drugi pośrednio do tego nawiązał.

0

@bartekvisca Casillas i Puyol nie byli znani?

0

@MAGNETO Skąd brałeś Nutellę w więzieniu?

2

@Pawel13sz Ten zawada to trochę od czapy bredzi. Dudek równie dobrze mógł to słyszeć z ławki.

0

@Uukasz_93 I chyba też de Jong, skoro tak bardzo chcieli go wypchnąć latem.

0

@ObiwanKenobi Otóż to.

0

@ObiwanKenobi A jak udowodnią na podstawie zdjęcia, że to radio to nie jest tylko atrapa? Wówczas wcale nie jest odbiornikiem radiowym.

2

@against_modern_football Fajnie by posłużyła jako wycieraczka.

0

@Seba_89_ Manewry czy nawet samo zgrupowanie sił NATO przy białoruskiej granicy nie musi oznaczać wojny, a samo w sobie zwiąże siły białoruskie które nie będą mogły opuścić posterunku choćby to zagrożenie ze strony NATO było tylko pozorne.

0

@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że Ernesto to odwróci.

0

@Danny Gaucho A gdzie del Piero? On też słynął z wolnych.

0

@marcin62 I to jest prawdziwy mental i charyzma.

6

@Przemek2323 Nie rozumiem dlaczego każdy od razu zakłada, że ludzie będą się bronić bronią palną, skoro ten projekt nic nie zmienia w zasadach co do jej posiadania. Oczywiście projekt jest wadliwy, ale warto aby ten problem pojawił się w końcu w debacie publicznej i by wykluły się z tego jakieś sensowne przepisy.

2

@bartas97 Oby ten piękny scenariusz sie ziścił.

0

@Xpert77 Z piosenki Kultu - "Brooklyńska Rada Żydów".

0

@Xwowrak Taki był widocznie plan aby trwała jak najdłużej.

3

@Xpert77 Jak to radziła niegdyś Brooklyńska Rada Żydów - ""Młodzi chcą czegoś zupełnie innego od tego co chcieliby starsi." Stary rabin tak mówił, przyklasnęli mu wszyscy niemalże "Młodzi świat inny dostają niźli starsi dostali." Teraz oklaski rozległy się nawet z najdalszej części sali..."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?