@michal26 Nie da się nigdzie wprowadzać demokracji z zewnątrz. Takie rozwiązanie zawsze będzie ułomne i nietrwałe. To musi pójść od dołu od samych Rosjan.
@Comentateiro Generalnie to w ostatnich latach da się zauważyć trend, że piłkarze starzeją się wolniej. Kiedyś po trzydziestce to już był schyłek kariery.
@VamosRakieta Tyle, że wielu kibiców którzy nie siedzą na internecie nawet nie zdaje sobie sprawy z tych dram które się tam dzieją. Ja tam lubię słuchać jak Borek komentuje mecze, a reszta jego życia mnie nie obchodzi.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Emhyr Mam nadzieję, że Messiego też tam nie będzie.
11
@arasz1819 To zadziwiające jak niewiele ludziom do szczęścia potrzeba.
0
Wobec tego mam nadzieję, że Pique jeszcze zostanie. Kontuzje w obronie dają nadzieję, że jednak rozegra te 35% meczy w sezonie.
0
@antymadrista1 Najważniejszy dwumecz z Interem i Bayern. O kolejności w lidze i tak zadecydują mecze z dołem tabeli.
0
@Borneo Kto to jezd ałgiasz?
3
@Kessie Esencja wolności - bo wolno się będzie ładował.
0
@liberoFCB On tydzień lub dwa przed tą wypowiedzią z PSG mówił dokładnie to samo.
0
@Criss18Barca Do dziś się zastanawiam jak po świetnym dla nich Euro Węgrzy przegrali z nami awans na mundial.
0
@Rl9k1nG Wyraziliby zaniepokojenie i być może jakieś sankcje by na nich nałożyli.
2
@FC1899Barca Ciekawe jak ta zwykła drewniana skamielina znalazła się na Księżycu?
16
@jabber21 Jakby człowiek wiedział, że się przewróci to by się zawczasu położył.
0
@osa91 "lobby LGBT" czy "ideologia gender" z tego przemówienia, też zna każdy.
0
@michal26 No i właśnie tam to było oddolne.
2
@michal26 Nie da się nigdzie wprowadzać demokracji z zewnątrz. Takie rozwiązanie zawsze będzie ułomne i nietrwałe. To musi pójść od dołu od samych Rosjan.
3
@VegetaPolska A wszyscy topowi koszykarze są czarni.
0
@Kazragore Na polu walki byś nie wybrzydzał i pewnie byś wolał takiego chirurga niż żeby cię kroił jakiś niepiśmienny chłopak ze stepów.
5
@Hubsao Co w tym dziwnego, że przed śmiercią ludzie ostatni raz zabalowali?
0
@slayer Bo Lewy wiecznie grał nie będzie.
1
@GeneralXavi Szkoda, że urwane bo chciałbym poznać ciąg dalszy i jaka jest puenta.
0
Ależ to byłby hit gdyby udało się podpisać Benzemę.
0
@Benz A te protesty to niby kto inspiruje i opłaca?
0
@ZbiornikCOM Co ta wódka robi z ludzi. A na serio to mam nadzieję, że on już jest wolny. Jeśli tak to gratulacje.
1
@Gacek5 Obyś miał rację.
2
@Comentateiro Generalnie to w ostatnich latach da się zauważyć trend, że piłkarze starzeją się wolniej. Kiedyś po trzydziestce to już był schyłek kariery.
0
@hazo428 Po prostu postawił wszystko na jedną kartę, no ale nie wyszło.
8
@Pstryk Przecież to wyciek danych z policji.
0
@VamosRakieta Tyle, że wielu kibiców którzy nie siedzą na internecie nawet nie zdaje sobie sprawy z tych dram które się tam dzieją. Ja tam lubię słuchać jak Borek komentuje mecze, a reszta jego życia mnie nie obchodzi.
1
@Zbyszard Dokładnie. W Polsce ta menda jest pamiętana głównie z tamtego wyczynu.
0
@VamosRakieta Serio wrzucasz Borka do jednego worka z Hajtą? Przecież Borek całkiem dobrze komentuje mecze.