0

@kuz Nie no - mam nadzieję, że dzieciak ma trochę oleju w głowie i wyrzucił tę kartkę.

1

@Peszko07 To chyba nie jest pierwsza gmina. Jak byłem z miesiąc temu w Świętej Lipce to tam już wtedy wisiały jakieś kartki informujące,że gmina zamierza oszczędzać na energii wyłączając latarnie.
Edit - od 18 lipca już tak robią - oto źródło https://info-ketrzyn24.pl/reszel-egipskie-ciemnosci-w-reszlu-od-poniedzialku/

1

@JohnnyBarca Akurat Barca robiła większe wtopy transferowe - patrz Coutinho i Griezmann.

1

@P33ck Nie zapominaj o naszym Konradzie de La Fuente.

1

@bartekvisca Mnie też paraliżuje myśl na wyjściu do sklepu po bułki, ale to się nazywa inflacja a nie depresja.

0

@Worny Tuchel do Juve.

1

@Comentateiro Gdyby Messi żył w jego czasach to ani nikt z Europy go nie ściągnął jako nastolatka ani nikt by go nie leczył za młodu.

2

@PatrychoO Żona Jędruli.

0

@DamianBarcaCule Jemu by się przydał pobyt nie w zakładzie zamkniętym, ale na oddziale zamkniętym.

0

@adambądkowski93 To tak jak te typy które jadą autem na komendę aby się zbadać alkomatem, a tam zabierają im prawko.

0

@J4no A co chciałbyś aplikować na stanowisko kata? Chore masz fantazje.

1

@Firestone Dokładnie. Dopiero gdy zdasz egzamin i zaczniesz sam jeździć to zaczyna się nauka jazdy.

5

@tristan87 I jak tu ich nie lubić? Do boju Celtowie.

3

@takisobiektos No to popatrz co zrobili w Kanadzie i jak odcięli ludzi od ich wirtualnych pieniędzy tylko za to, że wspierali protest. A to nie jest jakieś państwo reżimowe, tylko rzekomo demokratyczne.

0

@tbas Dokładnie. Wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze w Bundeslidze.

4

@jordus100 Trzeba było ściągnąć Sterlinga zamiast Raphinhi.

1

@Rl9k1nG No dokładnie - dla mnie też to wygląd na czołg.

1

@FC1899Barca Na szczęście powstała już technologia poza kontrolą i w razie potrzeby szybko ewoluuje aby te zamiary udaremnić.

0

@AFA90 Raz VAR daje (patrz Viktoria Pilzno, gdy arbiter na początku podjął błędną decyzję), a raz odbiera - jak wczoraj.

0

@Fido66 Pewnie na biurku Władimira Władymirowicza.

0

@Uukasz_93 Wyrwane z kontekstu. Poza tym 19,6% to nie 20%.

0

@FCBeSeM Nieważne jakie stroje. Najważniejsze aby zaszli jak najdalej.

0

@macio_944 I bardzo kurna dobrze.

1

@CryMeARiver Może i biedne, ale czy musi od razu niszczyć sprzęt?

1

@DonMatteo901 Bardzo sprytny sposób na zwiększenie bezrobocia.

0

To jest ten czas - za 5 minut Griezmann melduje się na boisku.

0

@PiotrR A jak dla mnie to Alba może wyłapać czerwo, zmarnowac karnego i zaliczyć samobója, byle wywieźć 3 punkty.

0

@Arkon Czyli zwykły pellet do opalania by się nadał, gdzie przy obecnych chorych cenach i tak wyszłoby kilkukrotnie taniej niż te same tyle,że drobno pakowane w ozdobne opakowania produkty.

0

@Arkon Mimo wszystko są chyba tańsze sposoby na zdobycie żwiru niż zamawianie go przez internet.

1

@mrboom Sztywny Pal Azji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?