1

@bolinho89 Do benzyniaka lej śmiało. W dieslu czasem producenci zalecają oleje niskopopiołowe do silników z filtrami cząstek stałych,a w benzynach takie filtry też się co prawda pojawiają ale to rzadkość.

0

@Culer_1906 To ma być szefuncio? Typowy brzuchaty wujek jakich pełno na każdym polskim weselu.

1

@tko Brawo Martin.

3

@MatBac1991 Pewnie poszła po browary.

1

@FC1899Barca On raczej miał coś do przekazania typowi który zrobił błąd w środku boiska, a nie żeby grali spokojnie.

0

@lukking A co ma niby zrobić w tej sytuacji?

0

@Rust_Cohle Myślę, że poki co to na razie te problemy są odczuwane tylko w tym Nowym Świecie obecnych czasów, czyli w tym cyfrowym. A ten rzeczywisty jest na tyle zróżnicowany, że każdy może sobie odnaleźć takie miejsce na planecie w którym inni żyją według wartości, które temu komuś odpowiadają.

6

@Kgorecki2500 Póki nie ma kontuzji i kartek to na spokojnie mamy kim rotować.

0

@MadafakinGuy No niekoniecznie. Ale choćby partie opozycyjne albo ludzie którzy liczą na zmianę władzy a potem na dojenie budżetu dzięki kukiełkom które podmienili u władzy.

0

@MadafakinGuy Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie - praktycznie wszystkie strajki w Polsce były organizowane za czyjąś kasę i na czyjeś zamówienie, a nie było żadnych oddolnych spontanicznych strajków.

0

@panczo A co powiesz na temat tej konkretnej wypowiedzi? Zgadzasz się z tym co powiedział Rachoń czy nie bardzo?

0

@gumaz Aha. Ale to wywnioskowałeś z tej wypowiedzi czy tak ogólnie?

0

@MesQueUnClub_87 Przecież się zgadzam. To co robi i jakie ma wejście do PL to jest niesamowite. Jednak jeśli zdarzy się taka sytuacja gdy strzeli ponad 30 goli w lidze i kilkanaście w w LM,ale w decydującym dwumeczu w LM go zabraknie i klub odpadnie to położy się to cieniem na tych osiągnięciach.

0

@Kengo Taa. Jasne. A ceny nawozów,paliw,energii,maszyn i koszty pracy stały przez ten rok w miejscu. Ciekawe dlaczego ten cukier drożeje.

0

@Mezocyklon87 Nie wiem nic o sytuacji w Czechach, ale u nas właśnie po to od lat politycy z każdej strony rysują linie podziału właśnie po to aby ludzie się nie zjednoczyli. A potem ci politycy idą razem na imprezę do Mazurka.

0

@MesQueUnClub_87 Pisali dlatego, że w decydujących meczach kadry i BVB nie było go na boisku. Zobaczymy jak to będzie w tym sezonie.

0

@Mns21 Jeśli słowa Pique to prawda, to bardzo dobrze, że Messiego już nie ma w Barcy.

1

@Kessie Horror. Można nienawidzić Wielkiego Brata zza wielkiej wody który w każdy zakątek świata pcha swoje macki i realizuje swoje brudne interesy, ale mimo wszystko w rozgrywce Chiny-USA, kibicować można tylko jednej stronie.

0

@Worny Za to Kounde ledwo co się wlecze.

2

@DonMatteo901 A 2- 3 mecze temu już niektórzy płakali, że Gavi bez formy i bez Bernardo się nie obędzie.

0

@Image Dokładnie. Po zeszłym sezonie i po okienku uważałem bramkę za naszą piętę achillesową, a tu taka odmiana.

0

@sendesara Z tym, że oni korzystają z tego gracza już 2 lata, a do tego odroczona płatność przy obecnej inflacji też działa na ich korzyść. Deal nie jest aż taki kiepski, ale skoro mają furtkę aby się wymigać od płatności to nie ma co się im dziwić.

0

@Bogan A może mało kto o tym wiedział? Ja na przykład w ogóle nie słyszałem o tym przypadku Vidala. Gdzie grał gdy to się zdarzyło?

0

@Borneo No cóż - czas pokaże, czy traci to wyczucie czy wprost przeciwnie.

1

@tomek8756 "Bo jaaaa chcę ciebie mieeeć i już. I czuję to czuję to czuję to w sercu mym"

0

@Herato Coś czuję, że teraz Haaland ustali nowe rekordy.

0

@Borneo Gdyby nie pozwał to z kolei byłaby narracja, że coś w tym musi być skoro kaczor nie idzie z tym do sądu.

1

@krissu8 Zainstaluj na operze dodatek dify cashback i zwrócą ci jeszcze bodajże 4%.

0

@norbi77 Mogą i u krowy się zdarzyć dwojaczki i trojaczki,no ale to rzadkość i to nadal nie jest wiele młodych ale stres i pośpiech robi robotę. Czy to jest powód do śmiechu z kogoś? Do uśmiechu owszem ale nie do wyszydzania.

0

@ForcaBarca12 Ot tak po prostu. Po prostu nie lubię mody,modeli i modelek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?