@JarekS No i mamy dodatkowy smaczek w meczach z Bayernem - nie dość, że rewanż za zeszły sezon, to jeszcze kulisy odejścia Roberta podgrzały atmosferę, która będzie towarzyszyć tym spotkaniom.
@forzablanca Jedni kradli, drudzy kradną, za chwilę albo wrócą ci pierwsi albo przyjdą jacyś trzeci i tez będą kradli. ***** polityków wszystkich bez wyjątku. Ja już na nikogo nigdy nie zagłosuję, a przynajmniej do chwili gdy jedynym kryterium wyboru będzie to którzy mniej kradną.
@RobiS Istotniejsze jest to, że stanęła produkcja nawozów, prawdopodobnie spowodowana oszczędzaniem zapasów gazu. Rachunek zapłacimy niedługo w kosztach żywności.
@macio_944 To tylko teledysk. A spójrz na to. Pozwolę sobie powtórzyć jeden z komentarzy pod tym występem na żywo wedle którego jedynie Slash potrafi zaangażować do wspólnego występu ekipę z Kevinem Baconem, Severusem Snape'm oraz Jezusem.
@FC1899Barca Jeśli zainwestował w nowe maszyny czy ziemię i z tego tytułu poniósł koszty to co dziwnego w takim dochodzie? Dochód= przychód minus koszty. Wyciąganie jakichkolwiek wniosków na podstawie tych dwóch wartości - tj. wielkość gospodarstwa i dochód jest krótko mówiąc bezsensowne.
@escarabajo To po co najpierw podajesz jakieś argumenty zupełnie niezwiązane z tym pojęciem? A co do tych kolejnych to wybór i alternatywę mieli zawsze.
@Medium To sprawa między nimi, ale widać, że zrobiło jej się przykro. Każdemu by się zrobiło gdyby usłyszał jakiś przytyk pod swoim adresem przed sporą publicznością. Chamskie to było i tyle, a dorabianie do tego jakiejś ideologii to idiotyzm.
@Emhyr Nie chodzi mi o politykę zagraniczną, tylko o to jak przejął władzę i jaką dyktaturę u siebie wprowadził. Jak na razie cieszy mnie to czyją stronę trzyma, bo Turcja to dość potężny gracz, ale już sam Erdogan za sprawą polityki wewnętrznej na szacunek w żadnym razie nie zasługuje.
@Emhyr Erdogan niczym nie różni się od Łukaszenki. Cieszy to, że obecnie jest po stronie Nato i nie lawiruje, ale podchodziłbym z wielkim dystansem do jego słów, a już na pewno nie gloryfikowalbym w żaden sposób jego rządów. Alianci też gloryfikowali Stalina i w swojej propagandzie przedstawiali go jako wujaszka Joe. Jako że to forum powiązane z piłką nożną, to polecam zapoznać się choćby z historią Hakana Sukura i to jak został wymazany z kronik tureckiej piłki nożnej.
@Kgorecki2500 Ja tam mam swoje zdanie na ten temat, ale w sumie pewnie nikogo ono nie obchodzi. I tak powinno zresztą być. Ale chciałbym też dodać, że w ten "zawód" wpisana jest krytyka niemal każdego zachowania, jakiego dopuszcza się polityk i nikogo to nie powinno dziwić. Ta zasada dotyczy wszystkich polityków na całym świecie, oczywiście wyłączając dyktatury i kraje gdzie wolność słowa nie istnieje.
@barteq No ok - to już widzę korzyść dla nich - bo się zastanawiałem dlaczego tak robią. Ale co w tym fajnego dla widza? Ja i tak wolę poczekać aż wypuszczą cały sezon i dopiero wtedy zamierzam zabrać się za oglądanie (o ile oczywiście doczekam tej chwili). Tak jak z BCS - czekałem aż wypuszczą ostatni odcinek, teraz skończę serial który w międzyczasie zacząłem i dopiero sobie obejrzę bez zbędnego czekania na kolejne odcinki i to pół roku.
@Darek_Maruszczak Czyli jeśli pojawi się na boisku w meczu z Barcą to wystarczy go tak połamac aby nie był dostępny do końca sezonu i klauzula wejdzie w życie. To który chętny? Kessie?
@tomek8756 Jedna z najpopularniejszych? Kurna - a ja nawet nie wiem kto to jest i nie znam jej piosenek ( no chyba że znam, ale nie wiem że to ona je wykonuje)
@MatBac1991 Przeżywasz jakby to twoje miliony były. A prawda jest taka, że każdy kto ma odrobinę oleju w głowie zanim by te miliony wydał to najpierw 10 razy by się upewnił, że nie będzie problemu z rejestracją.
@macio_944 Nie nie jest tak - bo nawet gdyby Ronaldo znalazł sobie gdzie miejsce to kluby musiałyby się dogadać, chyba że ewentualnie ma jakąś klauzulę w kontrakcie, która pozwoliłaby mu go zerwać i zabrać swoją kartę zawodniczą
@macio_944 Piłka nożna to jednak specyficzna firma, bo gdyby nie to powinno to też działać w drugą stronę - zawodnik tak samo miałby prawo przyjść do biura i zabrać swoje papiery mówiąc, że pracodawca nie spełnia jego wymogów, bo nie gra w europejskich pucharach więc adios.
0
@MrPGG No i co tu się nie zgadza?
0
@kiper09 Jaja to były gdyby wyszła Barca i Pilzno. I tego życzę sobie i wam.
1
@JarekS No i mamy dodatkowy smaczek w meczach z Bayernem - nie dość, że rewanż za zeszły sezon, to jeszcze kulisy odejścia Roberta podgrzały atmosferę, która będzie towarzyszyć tym spotkaniom.
1
@forzablanca Jedni kradli, drudzy kradną, za chwilę albo wrócą ci pierwsi albo przyjdą jacyś trzeci i tez będą kradli. ***** polityków wszystkich bez wyjątku. Ja już na nikogo nigdy nie zagłosuję, a przynajmniej do chwili gdy jedynym kryterium wyboru będzie to którzy mniej kradną.
0
@CulerParaSiempre Grupę śmierci - jak spadać to z wysokiego konia a jak wygrywać to z rozmachem.
0
@RobiS Istotniejsze jest to, że stanęła produkcja nawozów, prawdopodobnie spowodowana oszczędzaniem zapasów gazu. Rachunek zapłacimy niedługo w kosztach żywności.
1
@FC1899Barca A co byś chciał? Aby prawo było jasne i przejrzyste i nie dawało żadnego pola do interpretacji dla służb i urzędników?
1
@macio_944 To tylko teledysk. A spójrz na to. Pozwolę sobie powtórzyć jeden z komentarzy pod tym występem na żywo wedle którego jedynie Slash potrafi zaangażować do wspólnego występu ekipę z Kevinem Baconem, Severusem Snape'm oraz Jezusem.
0
@Suzu Około 300-400 zł. Oczywiście samo OC.
0
@Sysia11 Co za czasy - dotychczas dyskwalifikowali sportowców za jakieś szpryce, a teraz za brak szprycy. Kiedyś to było, teraz to nie ma...
0
@FC1899Barca Jak widzę coraz to nowe warunki w mediach się pojawiają. Ciekawe tylko, które są bardziej zbliżone do prawdy.
0
@FC1899Barca Jeśli zainwestował w nowe maszyny czy ziemię i z tego tytułu poniósł koszty to co dziwnego w takim dochodzie? Dochód= przychód minus koszty. Wyciąganie jakichkolwiek wniosków na podstawie tych dwóch wartości - tj. wielkość gospodarstwa i dochód jest krótko mówiąc bezsensowne.
1
@escarabajo To po co najpierw podajesz jakieś argumenty zupełnie niezwiązane z tym pojęciem? A co do tych kolejnych to wybór i alternatywę mieli zawsze.
4
@escarabajo A co ma browar albo aktywny tryb życia do wege?
1
@Medium To sprawa między nimi, ale widać, że zrobiło jej się przykro. Każdemu by się zrobiło gdyby usłyszał jakiś przytyk pod swoim adresem przed sporą publicznością. Chamskie to było i tyle, a dorabianie do tego jakiejś ideologii to idiotyzm.
1
@dniel Dziwna i wydumana interpretacja przepisu. Co ma mulenie auta do czerwonego światła?
0
@Joint21 Kiedyś wrzucałem artykuł. W skrócie to był w partii opozycyjnej i został zmuszony do opuszczenia kraju, rodzinę mu szykanowano i w tureckich mediach maja problem gdy wymieniają rekordzistów w repce bo jego nazwisko musi być pomijane.
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/dramatyczne-wyznanie-hakana-sukura-musial-uciekac-z-wlasnej-ojczyzny/tn1kbhr
1
@Emhyr Nie chodzi mi o politykę zagraniczną, tylko o to jak przejął władzę i jaką dyktaturę u siebie wprowadził. Jak na razie cieszy mnie to czyją stronę trzyma, bo Turcja to dość potężny gracz, ale już sam Erdogan za sprawą polityki wewnętrznej na szacunek w żadnym razie nie zasługuje.
5
@Emhyr Erdogan niczym nie różni się od Łukaszenki. Cieszy to, że obecnie jest po stronie Nato i nie lawiruje, ale podchodziłbym z wielkim dystansem do jego słów, a już na pewno nie gloryfikowalbym w żaden sposób jego rządów. Alianci też gloryfikowali Stalina i w swojej propagandzie przedstawiali go jako wujaszka Joe. Jako że to forum powiązane z piłką nożną, to polecam zapoznać się choćby z historią Hakana Sukura i to jak został wymazany z kronik tureckiej piłki nożnej.
0
@michal26 Nie wiem jak na magazynie, ale skoro już przejął to kurier to przecież w rejestrze figuruje kto to przejął i kiedy.
2
@Kgorecki2500 Ja tam mam swoje zdanie na ten temat, ale w sumie pewnie nikogo ono nie obchodzi. I tak powinno zresztą być. Ale chciałbym też dodać, że w ten "zawód" wpisana jest krytyka niemal każdego zachowania, jakiego dopuszcza się polityk i nikogo to nie powinno dziwić. Ta zasada dotyczy wszystkich polityków na całym świecie, oczywiście wyłączając dyktatury i kraje gdzie wolność słowa nie istnieje.
2
@Borneo Hehehehe-rbata mi stygnie
0
@barteq No ok - to już widzę korzyść dla nich - bo się zastanawiałem dlaczego tak robią. Ale co w tym fajnego dla widza? Ja i tak wolę poczekać aż wypuszczą cały sezon i dopiero wtedy zamierzam zabrać się za oglądanie (o ile oczywiście doczekam tej chwili). Tak jak z BCS - czekałem aż wypuszczą ostatni odcinek, teraz skończę serial który w międzyczasie zacząłem i dopiero sobie obejrzę bez zbędnego czekania na kolejne odcinki i to pół roku.
0
@Explode Poroniona strategia.
1
@BulaKG Pozazdrościć. U nas taka susza, że masakra.
1
@Darek_Maruszczak Czyli jeśli pojawi się na boisku w meczu z Barcą to wystarczy go tak połamac aby nie był dostępny do końca sezonu i klauzula wejdzie w życie. To który chętny? Kessie?
0
@tomek8756 Jedna z najpopularniejszych? Kurna - a ja nawet nie wiem kto to jest i nie znam jej piosenek ( no chyba że znam, ale nie wiem że to ona je wykonuje)
0
@MatBac1991 Przeżywasz jakby to twoje miliony były. A prawda jest taka, że każdy kto ma odrobinę oleju w głowie zanim by te miliony wydał to najpierw 10 razy by się upewnił, że nie będzie problemu z rejestracją.
0
@macio_944 Nie nie jest tak - bo nawet gdyby Ronaldo znalazł sobie gdzie miejsce to kluby musiałyby się dogadać, chyba że ewentualnie ma jakąś klauzulę w kontrakcie, która pozwoliłaby mu go zerwać i zabrać swoją kartę zawodniczą
0
@macio_944 Piłka nożna to jednak specyficzna firma, bo gdyby nie to powinno to też działać w drugą stronę - zawodnik tak samo miałby prawo przyjść do biura i zabrać swoje papiery mówiąc, że pracodawca nie spełnia jego wymogów, bo nie gra w europejskich pucharach więc adios.