1

@mateusz1989VeB Zamiast pajacować z wyglądem czy nagrywaniem filmików to zająłby się w końcu graniem w piłkę.

0

@Kessie I takie promocje to ja rozumiem...

0

@maniak33333 Przeinwestowana liga to słaby magnes pod względem sportowym, bo wówczas ciężko o sukces w tej lidze czy choćby o europejskie puchary - przykład Cristiano - solidny bogaty klub, a zawodnik podobno chciał go opuścić bo nie zakwalifikował się do LM.

0

@marcin62 Wolny kraj i rzecz gustu, ale kobiety z tatuażem to najgorsza ohyda na świecie.

0

@Nieznajomy W dzisiejszym świecie wszystkie pieniądze są bez pokrycia.

1

@FC1899Barca Za tą ciężką pracę należy im się jak najbardziej. Skoro węgiel tak podrożał to dlaczego ma to do nich nie trafić?

0

@Lionel_Messi10 To po cholerę było go kupować? Oddanie Auby jest bezsensowne.

0

@Eto'o9 R10 Ja tam go nie trawię. Sportowo doceniam,ale nie znoszę typa.

1

Jeśli Auba pójdzie do Chelsea, to pozostanie pogratulować im rewelacyjnego transferu. A takie śmiechy były, że to Barca podbiera im zawodników sprzed nosa.

3

@FC1899Barca Ale z tych słów to akurat nic tak konkretnego nie wynika. Tak samo mógłby powiedzieć jakiś prawdziwy idealista, który chce kandydować aby wprowadzić jakieś zmiany, ale jednak przeraża go to babranie się w polityce, które go przy tym czeka.

0

@JarekS Trudno. Umowa była finalizowana na szybko i pod ścianą, więc nie jest dla Barcy zbyt korzystna i Atletico być może chce to wykorzystać, a być może to tylko plotki medialne.

5

@FC1899Barca No tak "przepotęrzna". Jak liczę, że tusek jednak dostanie od wyborców po nosie, tak różnie można traktować te słowa. Ja tu bardziej widzę pewne zmęczenie człowieka który nie chce znowu babrać się w tym politycznym bagnie kompromisów i różnych układów, a nie wtopę. Już atakujmy tą rudą ---ę, ale za jakieś naprawdę poważne rzeczy,a nie podobne słowa.

0

@tomek8756 Zapytaj tą panią czy jest jej szkoda kogoś kto popełni samobójstwo ale nakłoniony do tego podstępem lub przymusem przez inną osobę.

0

@NeKenI Sygnał na full w takim miejscu wypędzi ich natychmiast zza tych parawanów, bo od razu wyskoczą z mordą szukać źródła hałasu, który zakłóca im spokój.

0

@NeKenI Nawet jeśli jest, to w tym przypadku mnie to nie dotyczy. A jeśli chodzi o ten opisany przykład gdy ktoś zmarł to już raz pisałem jak to należało rozwiązać - sygnał na full i jazda po tych parawanach dając ludziom szansę aby mogli się sami z tej drogi usunąć.

0

@JarekS Na negocjacje zawsze jest miejsce. Jeśli Atletico postawi sprawę tak, że albo zarobimy 0 euro, bo przestanie grać. albo zapłacą nam przykładowo 20 mln, to jakieś argumenty do tych negocjacji mają w ręku.

3

@NeKenI Raczej unikam zatłoczonych plaż, więc problem mnie nie dotyczy. Sama obecność wielu ludzi sprawia, że omijam podobne miejsca szerokim łukiem.

0

@Kessie Jeśli chodzi mu o kwestię nazewnictwa to jak najbardziej ma rację. W Polsce wprowadzali stan zagrożenia epidemicznego a nie pandemicznego. Pandemia obejmuje raczej więcej krajów niż jeden, więc dziwne by było aby odwoływał pandemię tylko jeden kraj.

0

@norbi77 Też mi zdarzenie. Jakiś czas temu też mi się zdarzyło na polnej drodze mijać malucha, który jechał wężykiem, a jak już mnie mijał to się okazało, że za kierownicą siedzi dzieciak który za sprawą wzrostu ledwo cokolwiek widział zza tej kierownicy.

0

@RanDiFCB A byłeś tam? Zapytałeś ją jak to wygląda? Może po prostu w okolicy z której pochodzi jest już spokojniej? Po drugie ktoś z nich prosił kogoś o jakieś ulgi? Piszesz, że wzięła urlop wypoczynkowy więc z tego wynika, że pracuje na swoje utrzymanie. Owszem masz prawo do oceny, tylko się czasem zastanów czy ta twoja ocena i krytyka jest na pewno w tym przypadku zasadna.

1

@7black4 Ale wiesz, że ten pieniądz wydany u buka nie ginie bezpowrotnie? Może buk sam to wpłaci na się pomaga, a jak nie on to ktoś u kogo buk ta kasę przepuści, albo ktoś kolejny u kogo przepuści ją osoba u której przepuścił ją buk, itd. Pieniądze są u człowieka jedynie chwilowo i prędzej czy później i tak trafią w inne posiadanie. To, że ktoś wyda je na swój kaprys nie oznacza, że za chwilę nie znajdą się u kogoś kto ich potrzebuje do przeżycia.

1

@jedrek7000 Jakby nie oceniać podejścia Karasia - czy było prawidłowe czy błędne, to jednak sam jeden zapewnił taki rozgłos tym zawodom w Polsce i nie tylko ,że organizatorzy i pozostali zawodnicy mogą mu tylko podziękować.

6

@Barca1992 Czyżby to była środa w wykonaniu Moniki Levinsky?

1

@RanDiFCB Przyjaciele, ziemia ojczysta - mówi ci to coś? Ja tam bym akurat nie opuścił kraju, no ale też doskonale rozumiem, że ją ciągnie do siebie. Jeden marzy o tym, drugi marzy o czym innym. Co w tym niezrozumiałego?

0

@gumaz Ja też tylko pytam. Po prostu chciałbym poznać jakies powody.

2

@gumaz Zostaw. Co ci one przeszkadzają?

0

@bartekvisca Gdyby chciał to by pewnie parę tych używanych skarpetek sprzedał drożej niż zestaw nowych na cały rok.

0

@Dawidfcb1998 Kret czy poszukiwacze skarbów?

0

Co on bredzi? O ile z de Jongiem można różnie na to patrzeć,bo Holender ma spore szanse na gręi sprawa rozbija się tylko o zarobki, tak w sytuacji Braithwaita wszystko jest jasne. Piłkarz ma zerowe szanse na grę i doskonale o tym wie. A on jak donoszą media nawet nie chce spojrzeć na żadne oferty. Owszem ma do tego prawo, ma ważny kontrakt i może oczekiwać że klub go wypełni. Ale powinien się liczyć też z tym,że poniesie straty zwłaszcza sportowe. I to nie do odrobienia bo czas nie stoi w miejscu a do końca kariery coraz bliżej.

4

@Rl9k1nG Po kompromitacji ruskich na Ukrainie jakoś się ich w ogóle nie boję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?