@FC1899Barca O przepraszam - z tym ostatnim punktem się nie zgodzę. Do dziś pamiętam wywiad Bońka bodajże dla Piłki Nożnej w którym prorokował międzynarodową karierę dla Roberta Lewandowskiego. Jak dobrze pamiętam to jeszcze gdy grał w Lechu.
@jeyx77x Nie żeby coś, ale ci milionerzy sami powinni zadbać o swoje bezpieczeństwo i wydać trochę kasy na ochronę. Może nie tyle, że powinni ale na ich miejscu ja bym tak zrobił skoro dochodzi do takich napadów.
@Rust_Cohle A po co ci ktoś do tego potrzebny? Posmaruj sobie palec i sam przetestuj. Każdy kto w życiu zetknął się z miodem nie musi tego robić aby to stwierdzić.
@Azi Jeśli będzie to prawdziwy Janusz to będzie nadal spisywał co dwa tygodnie umowy z pracownikiem który się na to zgodzi i trzymał je w szufladzie na wypadek kontroli i sukcesywnie je niszczył.
@Kessie Ostatnio w serialu Yellowstone Costner wygłosił fajną kwestię do protestującej weganki i uświadomił ją, że podczas produkcji roślinnej zabijane są także miliony stworzeń żyjących w glebie,więc tak naprawdę skupia się ona na wybranych gatunkach tylko z tego powodu,że bardziej się jej podobają.
@wiksxd Ale nigdy dotąd nie było sezonu tak zaburzonego przez mundial,a do tego z każdym rokiem jest starszy a nie młodszy. Klub będzie musiał sobie radzić, ale gdyby Auba został to na pewno trochę by pograł.
@tko Dokładnie. Poza tym gdyby groziła im rzeczywista utrata tej kasy to mogłoby dojść do konfliktu interesów i ewentualnej sprzedaży jakiegoś zawodnika po zaniżonej cenie ze szkodą dla klubu,ale z korzyścią dla gwaranta.
@wiksxd W ilu meczach? Widziałeś rozkład meczy we wrześniu i październiku? Z powodu mundialu mecze praktycznie cały czas co trzy dni. Potrzeba będzie rotować składem i Auba spokojnie załapałby się na sporo minut w tym sezonie.
@mateusz1989VeB No to ja ci nie pomogę bo moim zdaniem to trochę subiektywna sprawa. Każdy patrzy na to inaczej bo każdy inaczej pojmuje pojęcie patologia.
0
@msmsms No i tak cię to boli? Że z powodu religii nie chcą uczynić czegoś wbrew jej zasadom?
0
@FC1899Barca O przepraszam - z tym ostatnim punktem się nie zgodzę. Do dziś pamiętam wywiad Bońka bodajże dla Piłki Nożnej w którym prorokował międzynarodową karierę dla Roberta Lewandowskiego. Jak dobrze pamiętam to jeszcze gdy grał w Lechu.
0
@marcin62 Tylko, że wtedy robili browary, a nie produkowali jakieś szczyny na skalę masową.
0
@Malkey95 Nie mają raczej wyboru. Pytanie tylko ile za to zaplacimy.
1
@jeyx77x Nie żeby coś, ale ci milionerzy sami powinni zadbać o swoje bezpieczeństwo i wydać trochę kasy na ochronę. Może nie tyle, że powinni ale na ich miejscu ja bym tak zrobił skoro dochodzi do takich napadów.
0
@Bobo25 Jedyny "sondaż" się liczy - wybory. Cała reszta to pic na wodę, fotomontaż robiony pod konkretne zamówienie
1
@ObiwanKenobi Kolejki zawsze budzą agresję.
1
@Rust_Cohle A po co ci ktoś do tego potrzebny? Posmaruj sobie palec i sam przetestuj. Każdy kto w życiu zetknął się z miodem nie musi tego robić aby to stwierdzić.
0
@Azi Jeśli będzie to prawdziwy Janusz to będzie nadal spisywał co dwa tygodnie umowy z pracownikiem który się na to zgodzi i trzymał je w szufladzie na wypadek kontroli i sukcesywnie je niszczył.
2
@Rust_Cohle Nie sądzę aby lepki miód miał takie właściwości, że daje lepszy poślizg.
19
@Kessie Ostatnio w serialu Yellowstone Costner wygłosił fajną kwestię do protestującej weganki i uświadomił ją, że podczas produkcji roślinnej zabijane są także miliony stworzeń żyjących w glebie,więc tak naprawdę skupia się ona na wybranych gatunkach tylko z tego powodu,że bardziej się jej podobają.
0
@Sergio_Devils Real i PSG.
1
@Nazio87 "Lider prorosyjskich faszystów". Hehehe
1
@Bogan Śmiem zaryzykować stwierdzenie,że gdyby z tą brodą startował na prezydenta to zebrałby kilka procent głosów więcej.
0
@LeoMessi1994 Ja tam mam wywalone jądra na tego dyrektora kołchozu.
1
@Pawel13sz Obowiązkowo południe Stanów i czarny kolor skóry.
0
@LukaszFan Powinno być karane bojkotem - a karę powinni wymierzać widzowie.
0
@wiksxd Ale nigdy dotąd nie było sezonu tak zaburzonego przez mundial,a do tego z każdym rokiem jest starszy a nie młodszy. Klub będzie musiał sobie radzić, ale gdyby Auba został to na pewno trochę by pograł.
2
@tko Dokładnie. Poza tym gdyby groziła im rzeczywista utrata tej kasy to mogłoby dojść do konfliktu interesów i ewentualnej sprzedaży jakiegoś zawodnika po zaniżonej cenie ze szkodą dla klubu,ale z korzyścią dla gwaranta.
1
@Kgorecki2500 Ok. Już widzę - do tego to kwestia 5-6 dni. To może być ciekawy tydzień. Gdy to się rozejdzie to będzie to co z cukrem.
1
@Kgorecki2500 Jakie są powody? Zwłaszcza jeśli chodzi o drobiowe?
1
@wiksxd W ilu meczach? Widziałeś rozkład meczy we wrześniu i październiku? Z powodu mundialu mecze praktycznie cały czas co trzy dni. Potrzeba będzie rotować składem i Auba spokojnie załapałby się na sporo minut w tym sezonie.
0
@Sulimo "gdy ci kot przebiegnie drogę nie mów, że to pech
- złap za kitę wykręć nogę, żeby prędzej zdechł" - Samowolka.
0
@Kgorecki2500 Polemizowałbym z tym i na pierwszym miejscu umieściłbym wycie. "tutaj jest długa tradycja przeczekiwania wyć"- Łona.
0
@Gosciuu Rosół i flaki.
0
@mateusz1989VeB No to ja ci nie pomogę bo moim zdaniem to trochę subiektywna sprawa. Każdy patrzy na to inaczej bo każdy inaczej pojmuje pojęcie patologia.
0
@mateusz1989VeB Skoro zadajesz takie pytanie, to chyba już znasz odpowiedź.
1
@Emerald Wcześniej był tam błąd i w jednym z czasowników była użyta żeńska forma.
3
Powodzenia Samu. Odbuduj się i wracaj silniejszy by pozamykać usta hejterom.
0
@ObiwanKenobi Nie chciała im oddać ich telefonu czy nie chciała im dać swojego?