@P33ck Nie wiem - nazywaj sobie jak chcesz. Tak samo jak chcesz możesz jarać się nabijaniem statystyk przez graczy zespołu którego skład prawdopodobnie jest wart więcej niż połowa tej ligi.
@Lionel_Messi10 No z punktu widzenia kibica reprezentacji Polski i z racji tego, że gramy z nimi w grupie najlepiej by było aby Leo w ogóle się nie pojawił na mundialu.
@FioletoweOczy Nawet jeśli to co to zmienia? Jak przechodzisz czy przejeżdżasz obok szpitala to wyłączasz muzykę i popadasz w żałobny nastrój bo prawdopodobnie ktoś tam walczy o życie?
4
@Przemek2323 Wydaje mi się, że sprawę ciągnika sprytnie odkręcił. Większy smród ciągnie się za tą ziemią którą sprytnym trikiem poddzierżawił.
0
@takisobiektos Przecież te wejście było czystsze niż dziewica.
6
@mrboom Co je żołnierz?
Żołnierz je obrońcą Ojczyzny.
0
@AmigoBlancos Czy wtedy też wygrał Own goal? Czy ktoś inny?
1
@osa91 A o co tam chodzi?
0
@Emhyr Oby nie podpisał i sprawdził się jeszcze w jakiejś lidze na poziomie czyli np. angielskiej.
0
@Arkon Serio ktoś sprzedaje i kupuje takie rzeczy? A jak w takim razie radzą sobie bezpańskie koty bez dostępu do takich rzeczy?
1
@Sau_Ron Jeszcze można oddać albo wziąć walkowerem.
1
@KrychaFCB Po cholerę oni ją promują?
1
@Kgorecki2500 Nie podoba mi się.
1
@kamyk_23 Świat sobie poradzi. Co najwyżej ludzkość rozwieje się jak proch na wietrze.
2
@Joe_Pesci Gdybym był naiwny to jeszcze bym nawet uwierzył, że podobne regulacje wpłyną na obniżkę opłat za odbiór odpadów.
0
@Pawlak1992 Ciszewski.
2
@AdiKingu96 Jak za dzieciaka niedziela była najgorsza, jak była najlepsza?
0
@Xavifcb6 Bo angielskie kluby wzięły przykład z polskich i jest to ich recepta na granie co 3 dni.
0
@Tarins No chyba nie do końca. Rzadko kiedy w ostatnich latach mecze na szczycie decydują o mistrzostwie.
1
@PatrychoO A no to połowicznie rozgrzeszony. Hehe.
0
@Hubsao 2 miesiące później w ruskich mediach - "pełne emocji przywitanie rosyjskich wyzwolicieli obwodu charkowskiego". I tak to się będzie kręcić.
0
@PatrychoO Że też jeszcze się ludziom te talentszoły nie znudziły.
0
@PanAgenda2030 A o co chodzi? Co takiego zrobili, albo czego nie zrobili?
0
@P33ck Nie wiem - nazywaj sobie jak chcesz. Tak samo jak chcesz możesz jarać się nabijaniem statystyk przez graczy zespołu którego skład prawdopodobnie jest wart więcej niż połowa tej ligi.
0
@AdiKingu96 Wesołe jest życia staruszka.
0
@kamil9040 Każdy kto to przywołuje zapomina dodać, że to ma dotyczyć tych którzy ogrzewają gazem.
0
@Lionel_Messi10 No z punktu widzenia kibica reprezentacji Polski i z racji tego, że gramy z nimi w grupie najlepiej by było aby Leo w ogóle się nie pojawił na mundialu.
3
@P33ck Nie ma to jak się jarać statami z ligi farmerów.
0
@Freudysta A skąd wiesz, że to był ojciec? Albo że mieszka z tym dzieckiem?
6
@Kitek1640 Zdarzenie, które zmieniło nasz świat.
0
@Tasde No raczej nie. Prędzej zapakują go w karetkę i po drodze do szpitala będą tam dalej ratować.
1
@FioletoweOczy Nawet jeśli to co to zmienia? Jak przechodzisz czy przejeżdżasz obok szpitala to wyłączasz muzykę i popadasz w żałobny nastrój bo prawdopodobnie ktoś tam walczy o życie?
0
@RivaldoVitorBorba No to raczej nie smutni tylko po prostu znudzeni.