3

@Barca1992 Samozaoranie. Odpowiedź na to, dlaczego ktoś kto dostrzega największe błędy rządów PIS nigdy nie powinien nawet rozważać głosowania za lewicą.

0

@Matelel The Knick.
Yellowstone.
1883.

1

@Medium Skoro nawet księża ulegają popędom to co się dziwić klawiszom czy więźniom?

0

@Michael27061990 A co to za różnica czy masz własne zboże? Przecież koszt żywienia kur nadal masz ten sam, tylko po prostu nie liczysz utraconego zarobku na zbożu, dlatego wydaje ci się, że jest to bardziej opłacalne.

0

@DonMatteo901 Kiedy zwykły stalowy mieczyk ma większą moc rażenia niż te laserowe popierdułki z Gwiezdnych Wojen.

0

@dv7wisnia Mam swoje zdanie w tym temacie i jest ono zgoła odmienne od twojego, aczkolwiek zgadzam się z tobom.

0

@BartqRKO Ustanowili precedens więc takich spraw może być więcej.

1

@Faun Jedyny myk w jaki bym uwierzył to taki jak swego czasu odegrał z Miedwiedewem, ale i tak to nierealne jest.

0

@arasz1819 Nie chcę cię martwić, ale w takim razie chyba masz początki Alzheimera ...

2

@SkilledHydra16 W takim zespole jak najbardziej jest to możliwe. Byle tylko zdrowie dopisywało. To, że odpocznie sobie podczas mundialu działa na jego korzyść.

0

@Przystankers Uważaj na bana, bo ja ostatnio dostałem gdy wyraziłem swe zdanie na temat potencjalnej kontuzji gracza reprezentacji Argentyny która by go wykluczyła z mundialu.

0

@Nhyz Potężny Norweg pisze historię.

1

@Janas11224 Włoska opozycja pokazała tej polskiej jak należy się zachować gdy jasno stwierdziła,że nie pozwoli UE mieszać się w ich wewnętrzne sprawy

0

@P33ck ZP zgarnie Benzema. A przyszłoroczną zwycięzca mundialu.

0

@Survier Legenda PSG?

3

@masq Mi chodziło raczej o wypowiedź Suareza a nie twoją. W twojej tego humoru nie wyczułem ale jeśli napisałeś to z takim nastawieniem to spoko.

2

@masq Ja pierniczę. Da się wyczuć w tej wypowiedzi nutkę humoru, a ludzie już się kłócą jaki to z niego pyszny bufon.

0

@elmayakos Każdy inaczej pojmuje szczęście i stąd zapewne są ludzie którzy się zgodzą z tym powiedzeniem, jak i są tacy którzy się z nim nie zgodzą.

1

@HighestInTheRoom Mi to raczej wygląda na przygotowany tekst.

0

@Bagsik88 Jemu czyli komu? Założyciel tematu narzeka na niskie limity a nie na prowizje. Podejrzewam że w takim razie wypłacał w bankomacie jakiejś sieci i dlatego podałem z jakiej przyczyny są te limity i że chodzi o prowizje zależne od ilości wypłat.

0

@Bagsik88 To nie jest kwestia tego co sądzę ja czy ty, tylko tak wynika z treści tego artykułu. To nie jest prowizja którą płaci klient, tylko bank. I ta prowizja wynika z umowy banku z operatorem. I to ta prowizja jest przyczyną tego, że mamy coraz mniejsze limity wypłat. A ta prowizja o której ty piszesz to nie ma tu nic do rzeczy bo tą prowizję którą ewentualnie płaci klient pobiera tylko i wyłącznie bank.

0

@Bagsik88 Prawdopodobnie jednak zależy od ilości wypłat - w tym artykule podają że za każdą transakcję bank płaci ok 1,2-1,3 zł. https://www.bankier.pl/wiadomosc/Euronet-obnizyl-limit-wyplat-z-bankomatu-do-800-zl-8391748.html

0

@Bagsik88 Nie - nie mówię o prowizji którą ja jako klient miałbym płacić za wypłatę gotówki z bankomatu, tylko o tej prowizji którą płaci bank dla operatora obsługującego bankomat gdy klient tego banku wypłaca gotówkę z ich bankomatu.

0

@ranger3120 To zależy od bankomatu. Firmy takie jak euronet itd. poustawiały te limity bo maja prowizję od banku od każdej wypłaty i zamiast wziąć jedną prowizję za twoje wypłacone 2 tys zł, wezmą je 4 razy a ludzie jak te głupki musza stać i klikać po kilka razy.

0

@Kgorecki2500 Pewnie to, że nie dojedziesz tam koleją.

0

@budel17 A widziałeś ich "Sen a'la Tren"?

1

@LioMessi10 No dokładnie. Też od razu to zdanie przykuło moją uwagę.

5

@Michu94 Trochę to dziwne, że lekarz ujawnia takie rzeczy o swoich pacjentach.

0

@Bogan Warto dodać, że Pitbull tylko 1 i 2 sezon.

0

@FC1899Barca Dlaczego? Właśnie takie filmiki BHP robią najlepszą robotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?